GetLift - 100% or NOTHING

57 příspěvků
Strana 4 ze 4

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: GetLift - 100% or NOTHING

Záda nádherný. Dobrá práce!

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jan Kiels Offline

Kiels

13.04.2016 16:51

Odpovědět

Píšeš zaostalý nohy ale podle fotek je alespoň přední část nohou tvojí dominantní partií))

Miloš Masaryk Offline

Milda18

13.04.2016 20:47

Odpovědět

Díky za vaše pozitivní ohlasy, nohy byla moje slabina vždycky ale začal jsem je jezdit 2x týdně a zaměřil se na základy prostě, tezce front squat, rumunsky mrtvy tah, pumpovacky atg drepu, legpressu, vypadu a trosku jsem je posunul a dneska to vypadá určitě líp. Akorát hamstringy žádná sláva ale to se čaem potahá! :-)

Každopadně jak jsem slíbil dneska bych chtěl rozebírat moji další kůru, která bude postavená trošku jinak než ty předchozí. Hlavní změna, která proběhne bude použítí 2 inj. látek + do pct chystám peptid ghrp2 a protáhnout ho do mostu po pct nejspise s cjc když budou finance.

TZN.

Testosteron enantat 500mg/týden
Boldenon und. 500mg/týden
Methandienone 30mg/den
Stanozole 30mg/den
Oxandrolone 40mg/den
Salbutamol 12mg/den
GHRP2 600mcg/den (4x150mcg/den)
PCT

Rád bych se zaměřil na kvalitu svalů, každopádně cílem je masivní objem a dosáhnutí vysněných 100kg BW! Kůru pojedu cca 14 týdnu s tím, že od vysazení test+bolde nasazuji oxan,salbutamol a ghrp2 a pokusim se stahnout prebytecnou vodu a vytvrdit na 95kg! formu se pokusím držet peptidem, pokud budou finance přidám k němu po pct jeste peptid cjc.

Novinka kterou chystám je aplikace do ramen inzulinkou. V prvnich dvou cyklech jsem střidal stehna a tentokratá chci rozdělit davky do 2 aplikací týdně a zkusit střílet ramena. (najde se tady někdo kdo s tím má nějaké zkušenosti?)

To je zatím asi vše co jsme k tomu chtěl říct, ON budu od května takže do tý doby se tady jeste rozepíšu trošku o peptidech a jídelníčku, který bude potřebný postavit do tý doby :-)

Naposledy upraveno 15.04.2016 10:57

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

GetLift

15.04.2016 09:47

Odpovědět

GetLift: Díky za vaše pozitivní ohlasy, nohy byla moje slabina vždycky ale začal jsem je jezdit 2x týdně a zaměřil se na základy prostě, tezce front squat, rumunsky mrtvy tah, pumpovacky atg drepu, legpressu, vypadu a trosku jsem je posunul a dneska to vypadá určitě líp. Akorát hamstringy žádná sláva ale to se čaem potahá! :-)
Každopadně jak jsem slíbil dneska bych chtěl rozebírat moji další kůru, která bude postavená trošku jinak než ty předchozí. Hlavní změna, která proběhne bude použítí 2 inj. látek +...
Nic na estrogeny během kůry?

Sebastián Offline

Peck-Deck

15.04.2016 17:02

Odpovědět

GetLift: Díky za vaše pozitivní ohlasy, nohy byla moje slabina vždycky ale začal jsem je jezdit 2x týdně a zaměřil se na základy prostě, tezce front squat, rumunsky mrtvy tah, pumpovacky atg drepu, legpressu, vypadu a trosku jsem je posunul a dneska to vypadá určitě líp. Akorát hamstringy žádná sláva ale to se čaem potahá! :-)
Každopadně jak jsem slíbil dneska bych chtěl rozebírat moji další kůru, která bude postavená trošku jinak než ty předchozí. Hlavní změna, která proběhne bude použítí 2 inj. látek +...
Co do toho ramene chceš dávat? Olej nebo peptid? Tak jako tak, nerozumím co myslíš "inzulínkou", každopádně ta jehla prostě stačí kratší, ale průměr jehly neojebeš, příliš tenkou jehlou (asi tak pod 25) olej neprocpeš. Jo a rameno bude samozřejmě bolestivější.

Ragu Offline

ragu

15.04.2016 19:31

Odpovědět

Peck-Deck: Nic na estrogeny během kůry?
Anastrozol od začátku pokud budu ok tak az od druhy půlky cyklu. Každopádně zatim jsem problemy s gyneko neměl maximalně ke konci druhý kury mi trošku zcitlivěli bradavky :D

Naposledy upraveno 15.04.2016 22:25

GetLift

15.04.2016 22:14

Odpovědět

ragu: Co do toho ramene chceš dávat? Olej nebo peptid? Tak jako tak, nerozumím co myslíš "inzulínkou", každopádně ta jehla prostě stačí kratší, ale průměr jehly neojebeš, příliš tenkou jehlou (asi tak pod 25) olej neprocpeš. Jo a rameno bude samozřejmě bolestivější.
Do ramene chci olej (test+bolde)...normální 1Ml strikačka s integrovanou jehlou odkaz ZDE

Peptidy budu aplikovat do míst kde se mi drží nejvíc tuku, vzhledem k jeho funkci lokálního spalování podkožního tuku...takže spodní část břicha

GetLift

15.04.2016 22:23

Odpovědět

GetLift: Anastrozol od začátku pokud budu ok tak az od druhy půlky cyklu. Každopádně zatim jsem problemy s gyneko neměl maximalně ke konci druhý kury mi trošku zcitlivěli bradavky :D
Nejde ani tak o gynekomastii ale o celkovým prospěchu držet estrogeny nízko:)

Sebastián Offline

Peck-Deck

16.04.2016 16:06

Odpovědět

Jídelníček v cyklu a off.

Tak jsem se při večeru konečně dostal k tomu napsat tenhle stručný feed o svém aktuáním jídle mimo cykl.

V první řadě chci říct, že většinu informací, který tady ted budu podávat jsou čistě z vlastní zkušenosti a nemusí sedět každému.

Můj celkový podíl kalorii v kůře se pohybuje někde kolem 5000kcal zatímco mimo jsem cca na 3600kcal až 3900kcal (clean food)

Vícemene co se složení týče se ani moc neliší, ovšem množství a kvalita zdrojů bílkovin určitě. V cyklu se spíš zaměřuji na větší podíl bílkovin z kvalitního masa ale vzhledem k ne zrovna dokolanemu traveni volím pořád poměr 1:1 (přírodní zdroje x suplementac) a to i přesto, že nejsem nějaký velky zastance moderní suplementace. Každopádně takový protein je skvělý práve proto, že umožnuje o dost lepší vstčebání než takové hovězí maso například. Zatím se mi asi nejvíce ověřila kombinace keřecího masa, mletého hovězího (namleté u řezníka) a ryb. Držím se pravidla pestrý stravy i přes to, že pomerně cíleně zanedbavám mléčný výrobky jako tvaroh nebo cottage. Takže úplně jednoduše si nastavím nějaký makra (počet g bílkovin,sacharidu a tuku který musím za den splnit) s tím že defaultní hodnoty mam pomerne nizko nez se mi vůbec chytnou latky, protoze do ty doby je nesmysl tam palit 250 bílkovin. Je potřeba si uvědomit jak vaše tělo vůbec funguje. Delší dobu jsem byl zastánce přepalování bílkovin. To je ovšem největší chyba. Tělo funguje jako továrna, když ji date malo energie a paliva nebude vám vyrábet 100% ale když ji prehltite tak nebude stihat vyrabet na 100% protoze se bude muset zabivat i odbouravanim prebytecnych latek (bilkovin), které jsou mimochodem velice nebezpečné pro ledviny a to i pro sypače.

Každopádně abych se dostal k nějakému závěru, momentálně držím jídlo (off cycle)

B: 150
S: 450
T: 100

Snídaně- 4 vejce, kus pečiva, kus ovoce
Svačina- Ovesná kaše, odměrka proteinu, Lžíce burak. másla
Obed- Plátek kuřecího masa, šálek rýže, zelenina
Odpolední svačina- kus ryby/libové vepřové/kuřecí, brambor, zelenina
Svačina před fitkem. odměrka proteinu,kus ovoce,pár rýžových chlebíčku
Jídlo po treninku- hovezi maso, 2 šálky rýže
Na noc- lžíce burákové másla

Takhle nějak vypadá muj aktuální jídelníček (celkem nudný a jednoduchý), který se ovšem bude měnit, na novém ted pracuji a chci ho mít celkově sladěný do celého dne, prioritou bude poskládat jídla tak aby jejich traveni nenarušovalo nijak regeneraci, či vylučovaní přebytečného inzulínu během dne, či před treninkem...hlavně aby nezpomalovalo trávení atd. Vždycky když řeším jídlo davám si opravdu záležet na tom aby to mělo smysl a neplácal jsem tam jedno přes druhý podle chuti, bohužel tenhle přístup ma dnes většina cvičenců, který berou sypání a cvičení spíše jako trend a zabavu, než dřinu a tvrdou práci.

To by bylo asi všechno, příště planuju takovej svůj první článek o super-suplementech, celkově o suplementaci, kterou upřednosnuji, výběr značky suplementů a proč se nevyplací šetřit na doplncích! :-)

Naposledy upraveno 21.04.2016 23:06

GetLift

21.04.2016 23:02

Odpovědět

57 příspěvků
Strana 4 ze 4

Vytisknout