GetLift - 100% or NOTHING

57 příspěvků
Strana 3 ze 4

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: GetLift - 100% or NOTHING

Mohl bys hodit víc fotek, včetně těch před kůrou, vypadalo to hodně pěkně na tak krátkou dobu cvičení i jako natty :)

Karel Mencl Offline

charlie77

02.12.2015 21:03

Odpovědět

charlie77: Mohl bys hodit víc fotek, včetně těch před kůrou, vypadalo to hodně pěkně na tak krátkou dobu cvičení i jako natty :)
Čáu, díky za pozitivní názor. Určitě můžu...

Před kůrou...

Po ...

Poznámka: Před kůrou jsem držel jídlo taky jen jsem nebyl schopnej sníst takovy rance jako během kuru...pro příklad pře kůrou jsem jedl cca 3k kalorii denne ve zdravym jidle a v kure se tohle cislo pohybovalo nekde mezi 4000 až 4500... takže kdo tvrdí, že to o jídle neni tak se fakt plete.

Naposledy upraveno 02.12.2015 22:27

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

GetLift

02.12.2015 22:26

Odpovědět

2.12 CHEST & BACK DAY

WARMP-UP

Benchpress
20x60kg

Pull-up
20x

BENCHPRESS superset PULL-UP

3x6x100kg X 3x10 shybů

BENT OVER BARBELL ROW superset INCLINE DB CHESTPRESS

3x8x80kg X 3x8x30kg

DIPS superset ELEVATED CABLE ROWS

3x6xBW +20kg X 3x10

UPPER CHEST DOUBLE CABLE CROSSOVER

2x15 + MRS (max rep set until failure)

Včera lehčí cheat + rest takže dnešní pumpa parádní :-)

+ fotka po tréninku

Naposledy upraveno 03.12.2015 22:39

GetLift

03.12.2015 22:38

Odpovědět

Sheiko se už blíží mílovými kroky. :D

Jiří Vlk Offline

Roper

04.12.2015 15:40

Odpovědět

Takže po menší pauze (měl jsme moc práce a nestíhal zapisovat) se vracím s psaním logů.

nemá smysl vypisovat minulý týden, tréninky byly celkem nudný. Tak aspon napíšu ten dnešní ranní.

15.12.2015 - CHEST-BACK DAY

BENCHPRESS (s pauzou dole 3s) v supersetu s WIDE GRIP PULL UPS

5x5x105kg SS 5x6xBW+10kg zatez

BENT OVER BARBELL ROW v supersetu s DB INCLINE CHEST PRESS

4x8x80kg SS 4x8x36kg

WEIGHTED DIPS v supersetu s LAT MACHINE PULLDOWNS

3x10xBW+20kg SS 3x12x80kg

+ CABLECROSSOVER 2x15

Rozhodl jsme se, že logy začnu vest pořádně až najedu na program, zatím budu přidavat jen pár treninku, fotek a možná začnu rozebírat cykl a jídlo. Kdo by měl zájem sledujte dál :)

Naposledy upraveno 15.12.2015 13:53

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

GetLift

15.12.2015 13:52

Odpovědět

20.12.2015 LEGS - POWER DAY

Nedělní předvánoční silovje trénin ks cílem dřepnout alespon 1x160kg jednou a posunout tak maximalku o 10kg (starou cca pul roku)

BACK-SQUAT

15x60kg - rozehřívací serie

3x100kg
3x130kg
1x160kg - NEW PR
3x160kg (s bandazema)

DB BULGARIAN SQ

4x10x20kg

LUNGES

4x8x50kg (s EZ činkou na každou nohu)

ROMANIAN DL

3x12x40kg
2x10x60kg
1x MRS till failure

Poznámka: :D takže ukol splnen a maximalka pokořena! Když jsem to dal tak jsem si namotal jeste rychle bandáže a zkusil kolik dám s nima...cvicil jsem s nima podruhé v životě a bum padlo 3x160 což jsem opravdu nečekal. Spokojenost veliká z dnešního treninku. :)

Naposledy upraveno 20.12.2015 14:10

GetLift

20.12.2015 14:10

Odpovědět

Moc pěkný váhy na dřepu. :-) Jak vidno, tak s Roperem máte snad nejrychlejší progres na fórum. Keep going! :-)

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

21.12.2015 18:31

Odpovědět

Dmitry: Moc pěkný váhy na dřepu. :-) Jak vidno, tak s Roperem máte snad nejrychlejší progres na fórum. Keep going! :-)
Díky za kompliment, Ropera sleduju, neskutečná inspirace co se týče tahu a jejich variaci. Snad se mi jednou podaří ho aspon trosicku dohnat. Co se týče dřepu, upřímne na svoj ivhau bych měl davat jeste krapet vice. Ale všechno chce svuj cas. Precejenom jsem spsie kulturista nez lifter ;)

GetLift

21.12.2015 22:54

Odpovědět

25.12.2015 - Chest&shoulders - powerpress

dnešní plánovaná vypalovačka cukrů po včerejším cheatingu se zvrhla v trošku brutální hc trenink ve stylu Branche Warrena. Haha :D

Benchpress

1x20x20kg (osa)
1x10x60kg (rozehřívácí serie pořád)

1x3x90
1x1x120
1x1x130 (překvapivě slušná rezerva)
1x1x135 - NEW PR !!
1x10x90 (pumping)

DB Flyes - Incline

1x10x20kg
1x8x28kg
1x6x30kg
1x3x36kg (tahle serka byla celkem o utržení cecků :D)

DB Floor press

1x10x20kg
3x8x30kg (s kontrakcí)

Seated overhead press

5x35 3x40 1x45
5x40 3x45 1x50
5x40 3x50 1x55 - tohle byla ta nejvic bolestivá vlna v mým životě.. po těch náročných prsách jsem už celkem ztracel silu neco tlakovat nad hlavu.

Side lateral raises

4x12x14kg

Face pulls

3x14xXX

GetLift

25.12.2015 23:19

Odpovědět

Forma brutální! Keep going! :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

06.01.2016 17:21

Odpovědět

Jak jde trénink GetLifte? :)

Jan Kiels Offline

Kiels

07.01.2016 18:11

Odpovědět

Takže čau opět po delší pauze od přispívání rovnou přichazim s logem a vyjadreni k sypkám a trošku povídání o jídle v kůře, které používám sám na sobě.
Treninky jsem nepřidaval z prostýho důvodu, nebylo moc co psát od vánoc jsem pokračoval normálně v přípravě na silový plán. Tréninky jsem měl rozdělený na 4x týdně 2x vršek 2x spodek a používal jsem silové rampy,wave loadingy,5x5,10x1 metody ale poslední trénink jsem jel takový spíše pocitový.

Včerejší trenink spodku těla 7.1.2015

Hamstring curls on a machine

3x15

Back Squat

20xOsa s pauzou dole a dynamický výbuch nahoru.

1x10x100kg
1x8x120
1x6x140
1x3x150

DB Bulharian Squat

3x15x20kgDB

Pause Front Squat (tenhle cvik jsem jel poprvý v životě na doporučení kamaráda a řikám je to hell...pauza dole 3s dostačující :D)

6x6x85kg (3s pause down)

Barbell Lunge

3x12x40kg ...on every leg

Calvs raises

3x15 (multipress standing) superset 2x20 barbell standing explosion raise - tenhle superset jsem okoukal z tnation a musim rict, ze mi sedl po dlouhy dobe jsem ty lytka cejtil poradne i dalsi den.
Tak to by bylo něco k aktuálnímu treninku. Ted bych chtěl sdílet svojí připravu jídla během kůry a vysvětlit nejaky zakladni fakta, z kterých vycházím při výběru potravin.
Musím předem říct, že všechny věci co tady píšu jsou čistě z mé hlavy a zkušeností, takže se určitě stane, že hodně lidi semnou nebude souhlasit ale ja to tak použivám protože si myslím, že m ito funguje.
Začnu asi s příjmem bílkovin. Největší mýtus, který můžete slyšet je, že máte v kůře žrát 500g bilkovin denně protože to tak děla Phil Heath. Je to bullshit on takhle jí protože má zaprvý mnohem víc svalu než kdokoliv z nás a navíc to takhle drží jen v přípravě nebo na konci diety kdy nemůže vpodstatě žádné sacharidy ani tuky a jediný na čem to drží jsou bílkoviny. Takže chci říct ten příjem bilkovin se vždycky bude měnit podle přípravy případně treninku, sypky, nebo třeba podle toho kolik kalorii atd davate. Já osobně v objemové části sypky se držím kolem těch 2g-2,2g na kg váhy což si myslím, že je naprostej strop protože vzhledem k tomu, že do kůry používám zatím jen zakladní latky jako testosteron a danabol či nejaky dht derivat protosytenza bilkovin je zvýšená ale pořád to nedokážui stravit jako někdo kdo sype uplně jiný zla, takže tohle je podle mě dulezity se naučit vnímat a pracovat s tím. zdroj bilkovin je u mě vždycky minimálně 60% maso pak vajíčka a cottage + suplementy v poslední řade. Maso kupuji zasadne u řezníka a snaží mse vybírat mezi Hovězím zadním,svíčkovou, roštěnou nebo flank steakem. Hovezí maso jím jednou denně a vždy po treninku vzhledem k jeho vysokému obsahu bílkovin. Dále zařazuji celkem dost ryby, hlavne tučné...losos a úhoř jsou nejlepší dostupné ryby u nás s vysokým osabhem zdravých tuku. takže ryby davam přibližně 3-4 týdně vždy k obědu a v neposlední řade kupuju kuřecí/krůtí které dávám během dne prožoe se snado straví.
Sacharidy, v mém případě měním tuto hodnotu podle potřeby, v treninkové dny se točím někded kolem 400 a v netreninkovy klidně 500+. Ted se hodní lidi určitě chytá za hlavu, dnešní studie, které jsou zasadně proti většímu přijmu sacharidu znám, většinu z nich jsem četl a i dokonce zkoušel, napřiklad ketogenní dietu. Ale řikám narovinu a sám za sebe, jsem zastance klasickýho stravování.Vím, že když tam narvu 500 sacharidu tak prostě rust budu a spalím to. Urcitě je dulezity ale rozdelení a cas kdy clovek sacharidy prijima. Sam jsem na sobe zjistil ze mi nejvic sedi na snidani, trosku k obedu pak pauza a pak az po treninku a k veceri. Cvicim kazdy den kolem 5hodiny takze si rozdelim jednoduse sacharidy snidane,obed, post workout, vecere :-). Zdroj cerpam prevazne z ryze,brambor,peciva,ovoce...ryze pres den natural po treninku bíla. Pecivo jen zitne a ke snidani protoze pečivo obecne obsahuje lepek ktery je treba pro nekoho tezsi na traveni atd. brambory behem dne protoze maji pomerne velky glykemicky index.
Tuky zasadne menim podle pocitu, ne podle tabulky. nejvic mi zastim sedi 1g na kg max..nekdy mi staci 0.8 a tuky davam zasadne behem dne na dplneni energie a pak na noc s kaseinem.
Takhle nějak bych popsal svuj prijem potravy v kuře. Samozřejme jídlo je nejtěžší část kulturistiky obecně, protože každé tělo je jiné a každýmu trvá i několik let než se naučí svoje tělo znát a číst.Ja sam na tom pracuji stale. jeste bych chtel dodat, že pokud chcete opravdu narust v kure a svuj narust udrzet budete muset jist. Ano 200g sachru a 150g bikovin opravdu nestaci, znam mnohu pripadu kdy clovek natahl jen vodu a pak mu to vsechno spadlo protoze v kure proste spalujete mnohem vic, jste schopni prijmout vic bilkovin kterr se budou vazat na svaly tak proc kurva zrat malo? Navic sval nepsotavite jen na bilkovine, je jedno co sypes ale pokud chces rust musis umet i jist jinak tito vzdycky spadne.
Závěrem bych chtěl zvěřejnit svuj aktuální objemově zaměřený jídelníček, který začnu používat ted od nového roku v cyklu ale o tom až v pozdejším příspěvku :-)

ráno 6:30 vstavam takže jídelníček vypada asi nějak takhle

6:30 voda s citronem + vitaminy a mineraly
7:00 5 vajec, 2 kousky pečiva, ovoce - jablko,citrusy,hroznové víno
9:00 cottage sýr + racio
12:00 Milko řecký jogurt + ovesné vločky
15:00 pre workout meal - kuřecí/krutí/losos/pstruh/uhor + orechy
19:00 post workout meal - 2 odmerky protein,aminokyseliny + ovoce
20:00 večeře - hovezí + rýže
22:00 2 lžíce burakové másla + 2 odměrky kasein

samozřejme jidelnicek menim, nejim kazdy den to stejne...

Naposledy upraveno 09.01.2016 19:33

GetLift

08.01.2016 11:51

Odpovědět

Pěkně rozepsaný, jinak já to mam v cyklu (a PCT) úplně jinak...tuků dávám o něco víc (jdu lehce nad 1g/kg), mnohem víc bílkovin (přes 3 g/kg) a sacharidy mezi 100-200. Ale to akorát potvrzuje to, že každej je jinej:)

blu3

08.01.2016 17:19

Odpovědět

Včera se mi povedlo odjet jeden silovější trenink o který bych se chtěl s váma podělit. Ofiko jsem už on. Zatim se to rozjíždí ale síla už pomalu nastupuje. Voda přitéká a zase se začínám cítit ve svým! :)

17.1.2015 - Power-Build Legs

5min aerobic warm-up

Box Squats

20x60kg - warmup set

5x100kg
5x120kg
5x130kg
5x140kg
3x150kg
3x160kg
3x170kg
3x180kg

Front squat with pause

6x5x85kg 3s pause

Legpress wide stance

5x10 200kg

SUPERSET

Barbell Hack Squat
4x10x40kg

DB Hamstring flex

4x12 - on each leg

Calvs raises

5x15 - changing feets rotation

Pocitově hodně tvrdý trenink nohou ale takhle mi to prostě bere... Jinak silové metody jako třeba rampy nebo vlny si zatím chválím výborný způsob jak zvýšit sílu a výdrž. Navíc ty treninky jsou zabávnější a funkčnější. Na konci každého tréninku jsme začal davat strečink a rozhodně cejtím zlepšení už po prvních 14 dnech.

GetLift

18.01.2016 11:55

Odpovědět

Jak jde trénink?

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

10.02.2016 17:34

Odpovědět

Po delší odmlce se opět vracím, tentokrát bych chtěl svůj čas věnovat shrnutí své v pořadí druhé kůry. Omlouvám se, že jsem během cyklu nepsal..ale nějak mě přešla motivace a hledal jsem sám sebe :D. No jsem rád, že jsem se dostal zase sem a v klidu můžu psát tento "blog". To bylo něco na úvod a teď bych vám chtěl přiblížit průběh.

Takže....prvně bych chtěl zveřejnit míry kterých jsem dosáhl díky látkám
Testosteron mix 20ml (5000mg)
Stanozol 1000mg
Methandien 1000mg
Proviron 500mg
PCT - Clomid, Anastrozol

BW 88kg -> 95kg
Obvod Stehen 62cm -> 66cm
Obvod Lýtek 39,5cm -> 41cm
Obvod Bicepsů 39cm -> 42cm

Rád bych podotknul, že cykl trval 3 měsíce a ke konci už mi trošku jebalo...dost se na mě podepsalo to, že jsem měnil posilovnu a než jsem si zvykl už byl konec..

Každopádně cíl byl zlepšit zaostalé nohy, řešil jsem to formou 2x tréninku týdně (1x silovým, 1x hypertrofní treninkem) nohou. Držel jsem se vícemene základu...Dřep, čelní dřep, výpady, bulharský dřep, legpress, hacken squat.

Co se týče jídla držel jsem nějakých 2,1-2,2g bílkovin na kg váhy... sachry jsem měl celkem vysoko...tuším nějakých 500-550... někdo bude určitě namítat, že je to zbytečně moc atd...až budeš mít spalovaní jako ja + budeš ON tak pochopíš, že žrát denně 200sachru fakt nestačí :D.

Byla to super zkušenost...aktuálně mám měsíc od vysazení cca...už plánuji další kůru, kterou bych tady chtěl do detailu rozebrat a říct proč a jak jsem se rozhodnul zvolit tyhle látky. Jen předem napovím, že ve vzduchu leží otázka peptidů. Jelikož se to k nám do ČR konečně dostalo tak mám radost, že něco takového můžu taky zkusit, protože na to čtu jen samou chválu...ale o tom až v dalším příspěvku...doufám, že tohle vlákno bude mít zase nějako u sledovanost. Závěrem bych rád sdílel pár fotek z cyklu co jsme nashromáždil.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 5x.

GetLift

05.04.2016 22:13

Odpovědět

57 příspěvků
Strana 3 ze 4

Vytisknout