Kloubní výživa do základu + zkušenosti

105 příspěvků
Strana 7 ze 7

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Kloubní výživa do základu + zkušenosti

Roper: To, že ti pomůže od všech svalových/šlachových zánětů.
já to myslel spíš tak, že vyjde skoro nastejno nechat si umíchat směs ve 4F, koupit alavis, nebo třeba nově odtud Kloubní MIX drink kde jsou navíc vitamíny a boswelie. na svalový záněty logicky kloubní výživa nepomůže a některý šlachový (jako tenisový liket) ti to nevléčí, to je pravda.

ten Kloubní MIX drink mě zaujal, jdu se poptat po přesným složení ;-)

Naposledy upraveno 06.01.2017 14:04

Petr Špryňar Offline

graves9

06.01.2017 14:03

Odpovědět

Jestli si dobře pamatuju tak s tím Alavisem je to tak, že když má někdo zranění kloubů/šlach nebo jiný problém tak ten Alavis pomůže, ale po jeho vysazení se to vrátí do normálu nebo se to může zhoršit, pokud se to bere jako prevence tak OK.

Maty

06.01.2017 22:05

Odpovědět

Maty: Jestli si dobře pamatuju tak s tím Alavisem je to tak, že když má někdo zranění kloubů/šlach nebo jiný problém tak ten Alavis pomůže, ale po jeho vysazení se to vrátí do normálu nebo se to může zhoršit, pokud se to bere jako prevence tak OK.
ten článek (diskuzi) jsem asi četl, to psala jedna jediná chovatelka, co to údajně pozorovala u svých koní. zároveň to byla dealerka konkurenční kloubní výživy ;-)

Petr Špryňar Offline

graves9

09.01.2017 09:13

Odpovědět

Je tu nová verzia Alavis Triple Blend Extra silný: Text odkazu...
Je to vlastne len obohatené o rôzne typy kolagenu, ale tie dávky kolagenu sú asi pre človeka moc nízke, nie ?

ervinko

13.01.2017 18:55

Odpovědět

ervinko: Je tu nová verzia Alavis Triple Blend Extra silný:Text odkazu...Je to vlastne len obohatené o rôzne typy kolagenu, ale tie dávky kolagenu sú asi pre človeka moc nízke, nie ?
Ta dávka je menší protože je to jiný kolagen než který se více používá, je to kolagen z chrupavek z mořských ryb kdežto běžný kolagen je z prasat. Ryby samy o sobě jsou zdravější než zvířata z chovu, ať už jde o rybí maso nebo tuk. Nevím kolik ten kolagen stojí a kolik se dávkuje, ale osobně si myslím, že ty dávky nemusí být tak velké jako u toho vepřového kolagenu.

Maty

14.01.2017 10:12

Odpovědět

Cize, keby som to kupil, tak nemusim zvlast davkovat kolagen ? Momentalne mam tu povodnu verziu a k tomu este zvlast colagen okolo treningu cca 10g (5 pred, 5 po).

ervinko

14.01.2017 12:30

Odpovědět

To si nemyslím, když si to přepočítáš na dávku tak tam nemáš skoro nic. V 1kg je cartidyssu 5g, balení má jen 700g, dávku máš třeba 5g takže toho kolagenu v tom budeš mít 0,0neco a to nevypadá na silný účinek. Zjisti si kolik se má dávkovat a uvidíš, pokud bude efektivní dávka 5g tak to neber a pokud 0,0123 tak můžeš.

Maty

14.01.2017 14:13

Odpovědět

Ahoj, celkem se mi líbí složením tato kloubní výživa

Máte někdo zkušenosti? Poslední rok řeším neustále nějaké bolesti ramen, zápěstí apod...

abc1986

před 2 měsíci

Odpovědět

Asi v pohodě, ale docela raketa za to.
Já bral občas výživu tady z eshopu (kloubni mix drink) a nebo na gymbeam (Articular drink) - před týdnem tam byla v akci za 199.

Pavel Pajma Offline

POBI607

před 2 měsíci

Odpovědět

105 příspěvků
Strana 7 ze 7

Vytisknout