Operace gynekomastie

2 příspěvky
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Operace gynekomastie

Za chvilku mi bude 19 let, tak se od dětské lékařky budu muset jít přepsat k obvoďákovi, když už tam půjdu, rád bych zjistil / vyřešil gyno. Pár otázek

probíhá to takhle? - půjdu k obvoďákovi, požádám ho o doporučení k endokrinologovi, u endokrinologa pobrečím že mi to dělá psychický problémy, občas to bolí, dře o tričko, atd. Endokrinolog mi udělá krevní testy hormonů + mě pošle na nějaký to vyšetření prsou, ultrazvuk nebo něco. Až mu přijdou výsledky, podle toho uváží jestli mi napíše doporučení na operaci nebo ne.
Hradí v tom případě pojišťovna zákrok? jestli ne, kolik si na to mám nachystat, 10 000 nebo víc?

Nějaký tipy co mu říct, aby mi to napsal? Když mi zkusí napsat třeba tamoxifen nebo tak něco, mám mu říct že to zkoušet nechci, že to chci prostě ven? Nějaký zkušenosti na rozumný doktory v okolí Brna?

PS : mám gyno z toho, že jsem celou svoji pubertu vážil 125 kg s 35% body fat. Teď mám 12,8% (+- 1%) a pořád to tam prostě je, pokaždé si toho v zrcadle všimnu, strašně mi to vadí. Při napumpování / ledové sprše to je o něco lepší, bradavky se zmenší a není to v podstatě vidět.

Díky za rady kluci :)

Michal Vašíček Offline

mclama

28.10.2015 16:24

Odpovědět

Re: Operace gynekomastie

Je dost škoda, že tady nikdo na takhle zajímavý dotaz neodpověděl. Myslím, že tazatel už asi svůj problém vyřešil (a třeba taky ne a stále se odhodlává), ale určitě není jediný, koho tohle trápí. Vůbec netuším jak je to v Brně, ale v Praze jsou odborníci na prsa tady, mě je zde opravili po dlouhodobém kojení.

Alicinka

před 2 měsíci

Odpovědět

2 příspěvky
Strana 1 z 1

Vytisknout