Trénink a suplementace v PCT

13 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Trénink a suplementace v PCT

Nevím,
jak velká ochota řešit takové téma tu bude,ale zkusím to.Pořád řeším jestli je v PCT lepší jet silově a držet se težkých vah,ale menší počet sérií nebo to pumpovat a dopřát tělu odpočinek ? Ideální kdyby přispěl někdo s osobní zkušeností :D ... a ještě mě zajímá zda má smysl v PCT/po ní suplementovat Tribulus a podobné testosteron boostery nebo je to bezvýznamné ? Díky moc

Somalec

25.10.2015 15:58

Odpovědět

Re: Trénink a suplementace v PCT

to ti bohuzel nikdo nerekne, protoze nekomu bere to, nekomu to.. ja (bych) vsadil na tezsi vahy, silove, kratsi treninky

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Tomáš Červinka Offline

tom3

25.10.2015 16:45

Odpovědět

Trénink stejnej jako v cyklu, testosteron boostery určitě jo..ale tribulus jsem osobně nikdy nenasazoval, to už bych spíš vsadil třeba na fenugreek.

blu3

25.10.2015 17:36

Odpovědět

V PCT obecně menší objem a intenzita tréninku.

Ideální je jet nějaké schéma výkonnostního tréninku, kde se cvičí s velkou rezervou.

S adaptogeny se v PCT vyplatí experimentovat.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

25.10.2015 17:42

Odpovědět

Tetsuo: V PCT obecně menší objem a intenzita tréninku.
Ideální je jet nějaké schéma výkonnostního tréninku, kde se cvičí s velkou rezervou.
S adaptogeny se v PCT vyplatí experimentovat.
díky, a kdyby jsi měl nějaké co máte v shopu vypíchnout,které by to byli ?

Somalec

25.10.2015 19:10

Odpovědět

Pokud bych neřešil finance, tak můžou být mimo základní věci (jako jsou Liv52, NAC, Vit C, Multivitamín atd.) fajn třeba fenugreek, reishi, maitake, shiitake, DAA, follidrone etc.

Pokud řešíš finance, přidej peníze raději do kvalitní PCT a uvažuj i nad jinýma věcma než jsou clomid a tamoxifen.

Ragu Offline

ragu

25.10.2015 20:02

Odpovědět

Japonský houby mají rádi všichni :) Jinak těch bylin je strašně moc, kromě obsahu Retibolinu třeba muira puama, forskolin, tongat kali apod.

Z bylin se na vyčištění je dobrá yucca a aloe, ochrana jater může být kromě Liv52 i kudzu třeba. Jinak curcumin, na snižování cholesterolu niacin...

Překvapivě dobrý do PCT jsou goji a alfalipoová kyselina

Jsou toho mraky.

Neřeším, že PCT je v zásadě chemie, jinak. Třeba HCG ale nevím, jak kdo sežene...

Kamil Fila Offline

Tetsuo

25.10.2015 22:47

Odpovědět

HCG a HMG celkem bez problému, určitě snadněji než nefejkovaný AAS.

Ragu Offline

ragu

26.10.2015 08:29

Odpovědět

Zrovna Clomid a Tamoxifen jsem nikdy v PCT nenasazoval a lámal to hlavně přes extrakty..a kupodivu jsem silově šel vždycky o něco dolu až 4.-5. týden po vysazení;)

blu3

28.10.2015 16:11

Odpovědět

Pokud se neberou v kůře nějaké silně supresivní látky, nebo prostě velké dávky, tak to PCT opravdu nemusí jít ani přes jinak standardní clomid a tamoxifen.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

28.10.2015 20:16

Odpovědět

Uvažoval jsem, že bych ve své první PCT dal zdejší trénink "fullbody 3x týdně s rotováním parametrů v jednom dni" s tím, že bych u těch prvních cviků, kdy se jede 8 sérii po 3 opakováních snížil na 5 sérii a z těch postupně navyšoval objem tréninku dle schématu. Co myslíte hodí se to ?

Karel Malík Offline

snuff24

20.03.2017 23:17

Odpovědět

snuff24: Uvažoval jsem, že bych ve své první PCT dal zdejší trénink "fullbody 3x týdně s rotováním parametrů v jednom dni" s tím, že bych u těch prvních cviků, kdy se jede 8 sérii po 3 opakováních snížil na 5 sérii a z těch postupně navyšoval objem tréninku dle schématu. Co myslíte hodí se to ?
Můj názor je, že v PCT by se cvičit nemělo.

Sebastián Offline

Peck-Deck

21.03.2017 10:35

Odpovědět

Nebo jen naprosto decentně, aby se neztratil svalový tonus. Trénink, kde se jeden cvik dělá v 8 sériích, není nejvhodnější.

Stačí 3-4 série na cvik a 4-5 cviků na trénink - cca 30-40 minut v posilovně.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

21.03.2017 12:34

Odpovědět

13 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout