Body-Test V2.0

15 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Body-Test V2.0

Web běží už nějakou dobu. Čas na změnu konečně tady a tak dáváme dohromady veškerá data, která můžeme obsáhnout do nové verze Body-Testu 2.0

Programátor a grafik nyní dává dohromady nové zpracování stránek. Rádi bychom slyšeli jakékoli připomínky - co vám vadí? co byste chtěli změnit? jak byste si změny představovali? Cokoliv vás napadne, uvítáme. Zkuste použít svou fantazii a kreativitu a staňte se součástí změn nového Body-Testu.

Děkujeme

Tomáš B. Offline

Cornelius

09.10.2015 22:45

Odpovědět

Re: Body-Test V2.0

funkční přístup na staré forum,pár lidi mi říkalo že jsou tam zajímavé věci.
jinak jsem\e zastánce neměnění,změny vždy dělají problémy.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 4x.

tycovy_mixer

10.10.2015 00:41

Odpovědět

Jediný co mi chybí je přístup na starý forum.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Michal Vašíček Offline

mclama

10.10.2015 10:10

Odpovědět

Střízlivý, responzivní design respektující UX, články, tréninky. Mít na to čas, tak se zapojím, bohužel nemám poslední dobou čas se ani pořádně vysrat.

Ragu Offline

ragu

10.10.2015 10:24

Odpovědět

ragu: Střízlivý, responzivní design respektující UX, články, tréninky..
Jistě, to jsou dobré poznámky. Verze 2.0 je nutná právě kvůli responzivní optimalizaci na další zařízení (chytré telefony, tablety apod). Nynější web je strukturálně neoptimální. Navíc technologie jde neustále vzhůru, tak je nutné přizpůsobovat i další aspekty. Osobně vidím problém třeba v uživatelském rozhraní, které je asi příliš komplikované a neatraktivní. Čím více názorů, tím lepší výsledek :)

Tomáš B. Offline

Cornelius

10.10.2015 10:39

Odpovědět

To rozřazení sekcí na fóru mi připadá nepřehledné. Spíše než na designu bych zapracoval na obsahu.

JohnnyLee

10.10.2015 11:19

Odpovědět

Cornelius: Jistě, to jsou dobré poznámky. Verze 2.0 je nutná právě kvůli responzivní optimalizaci na další zařízení (chytré telefony, tablety apod). Nynější web je strukturálně neoptimální. Navíc technologie jde neustále vzhůru, tak je nutné přizpůsobovat i další aspekty. Osobně vidím problém třeba v uživatelském rozhraní, které je asi příliš komplikované a neatraktivní. Čím více názorů, tím lepší výsledek :)
Na jakým CMS to vlastně stavíte? Pracuju momentálně na jednom hodně velkým webovým projektu (člověk by nevěřil, kolik milionů se dá narvat do takové blbosti) tak kdybyste chtěli nějaké hinty, testování, můžeme si napsat.

Ragu Offline

ragu

10.10.2015 15:11

Odpovědět

ragu: Na jakým CMS to vlastně stavíte?
Máme vlastní redakční systém. Dříve jsme testovali na Joomla, ale programování pluginů a modulů bylo komplikovanější a nakonec i dražší než vytvoření vlastní CMS na míru. Nebudu uvádět přesná čísla, ale pohybujeme se v investicích několik set tisíc. Jinak ano, vlastně jsem s tebou Ragu chtěl probrat i jiné záležitosti. Budeme v kontaktu. Díky

Tomáš B. Offline

Cornelius

10.10.2015 15:17

Odpovědět

Cornelius: Máme vlastní redakční systém. Dříve jsme testovali na Joomla, ale programování pluginů a modulů bylo komplikovanější a nakonec i dražší než vytvoření vlastní CMS na míru. Nebudu uvádět přesná čísla, ale pohybujeme se v investicích několik set tisíc. Jinak ano, vlastně jsem s tebou Ragu chtěl probrat i jiné záležitosti. Budeme v kontaktu. Díky
Joomla je takový ořezávátko, v podstatě použitelný jenom na jednoduchý statický stránky. Pro menší projekty je super Kentico. Viděl jsem, co se chystá do poslední verze a dost mě překvapilo, jak se jim daří přiblížit se velkým světovým hráčům typu Adobe a Sitecore.

Ragu Offline

ragu

10.10.2015 17:17

Odpovědět

uzivatelské rozhrani
-koukam pouze do temat, do kterych se dostanu pomoci poslednich cca 12 prispevku "aktualizace fora" jinak je dost nekomfortni projizdet neprehledny serazeni temat a jejich prispevky.
-prochazeni stranek daneho tématu pouze pomoci sipek by bylo vhodne doplnit i zadavani cisla stranek, abych se nemusel proklikavat a nebo psat cislo stranky do adresy

hulk smash Offline

TheJacob

10.10.2015 17:34

Odpovědět

Řazení článků je pro mě naprosto nepochopitelné. Například 5ti dílný seriál o cvičení pro začátečníky z dubna je až na straně 8, ačkoliv jsou před ním daleko starší články...

Jaroslav Polánský Offline

Meathead

10.10.2015 18:32

Odpovědět

Uvítal bych, kdyby se hlavní nabídka a postraní panel při rolování stránkou neposouvala spolu s textem.

Samael Samael Offline

Samael

11.10.2015 21:44

Odpovědět

Funkcnejsi a podrobnejsi vyhledavac, na starem vebu byl mnohem lepsi.

nikdo

12.10.2015 01:55

Odpovědět

Souvisí s timhle i překopání obchodu - aby šlo v libovolným prohlížeči volit a měnit příchutě/množství aniž by to házelo chybový hlášky?

Jiří Mráz Offline

Frost

12.10.2015 22:27

Odpovědět

Ještě jednodušší vkládání numeric/bullet listů a jejich nových položek do postu.
Autor topicu nemůže upravit ten název topicu (překlepy).
Provázání (odkázání) článků s diskuzí o stejném tématu?
U některých produktů popis na co to vůbec je (extrakty, na vás se koukám).

+z 'všemožných dotazů' nápad na fórum obecně:
Možná by dávalo větší smysl fórum s vlákny aby bylo jasné na co je reakce;
Případně až po zodpovězení dotazu tady na "zdi" možnost zařadit téma;
Nebo něco ve stylu stackoverflow hlasování o důležitosti dotazu a hodnotě odpovědí s vyzdvihnutím "správné odpovědi";
Napadá mě také možnost dotaz, jako je tento, který je zde akorát jinak formulován 20x, přiřadit k už hotové 'hodnotné' odpovědi.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jan Skacel Offline

MedniLedved

30.10.2015 15:53

Odpovědět

15 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout