Mr. Olympia 2015 - jak to dopadne?

30 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Mr. Olympia 2015 - jak to dopadne?

Jak podle vás bude vypadat pořadí prvních tří a jaký bude nakonec vítěz letošní Mr. Olympia 2015?

Podle mě bude první Kai Green, druhý Phil Heath a třetí Shawn Rhoden.

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

14.09.2015 14:23

Odpovědět

Re: Mr. Olympia 2015 - jak to dopadne?

Podle mě to dají opět Heathovi, a když náhodou ne, tak zvítězí Ivo Fejkus.

Na druhou stranu se mi líbí, jak všichni elitní kulturisti dlouhou dobu tvrdě trénují/sypou a takový Big Ramy, který trénuje/sype relativně krátkou dobu, tak přijde a všem zavře hubu. :D

Jiří Vlk Offline

Roper

14.09.2015 14:30

Odpovědět

Roper: Podle mě to dají opět Heathovi, a když náhodou ne, tak zvítězí Ivo Fejkus.
Na druhou stranu se mi líbí, jak všichni elitní kulturisti dlouhou dobu tvrdě trénují/sypou a takový Big Ramy, který trénuje/sype relativně krátkou dobu, tak přijde a všem zavře hubu. :D
Můj favorit je Kai Green, ale ve skrytu duše si taky myslím, že rozhodčí budou zas trapní a Heath už po čtvrté obhájí. A Ramy je v tomhle ohledu hajzlík, souhlas. :-)

Naposledy upraveno 14.09.2015 14:41

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

14.09.2015 14:38

Odpovědět

Kai Greene nemá podepsáno, je dost možné, že se nezúčastní. Jelikož ho pečlivě sleduju, tak vím jak se choval loni před Olympií a letos je to uplně jiné. Točí reklamy, má novou vlastní značku suplementů a po přípravě ani vidu ani slechu. Jediný co mi přijde divný je to, že si drží skvělou formu a je zase v kúře, to znamená, že by závodit měl.

Nicméně i když jsem jeho fanatický fanoušek, nemyslím si, že dokáže Phila porazit. Oni to neradi dávaj někomu novýmu, Heath je ideální prototyp vítěze, pokud přijde ve formě a zastávaí jednoznačný pokled výkonosti, tak vyhraje.

Pozor bych dával na Dennise Wolfa, ten už loni mohl z fleku vyhrát.

Rhoden je skvělej, ale vždy mu chybí něco málo aby byl dotaženej na kost.

Koho uplně žeru je Dallas McCarver, tomu je snad jako mě, a jak vypadá to je neskutečný. To stejný Compton, kterej ale zase chytře vynechává.

Ohledně Big Ramyho, já se nedivím, že vypadá jak vypadá. Za prvé je to mutant a za druhé za jeho přípravou stojí dost ropnejch americkejch dolarů. A vůbec se mi nelíbí, je plochej a bez detailů.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Sebastián Offline

Peck-Deck

14.09.2015 14:52

Odpovědět

Přikládám nedávnou fotku Kaie z nějakého točení pro ESPN tv, uplně jsem se z toho posral jak vypadá, takhle plnej dlouho nebyl. Tajně doufám ,že to je prostě celý jen divadlo a on nastoupí.

Sebastián Offline

Peck-Deck

14.09.2015 15:00

Odpovědět

Peck-Deck: Kai Greene nemá podepsáno, je dost možné, že se nezúčastní. Jelikož ho pečlivě sleduju, tak vím jak se choval loni před Olympií a letos je to uplně jiné. Točí reklamy, má novou vlastní značku suplementů a po přípravě ani vidu ani slechu. Jediný co mi přijde divný je to, že si drží skvělou formu a je zase v kúře, to znamená, že by závodit měl.
To jako fakt? Takže dal přednost podnikání, než Olympii? Jelikož mu je 40 let, tak začínám pochybovat, že se příští rok vrátí v kvalitní formě.
Peck-Deck: Pozor bych dával na Dennise Wolfa, ten už loni mohl z fleku vyhrát.
Ten podle mě bude klasicky třetí nebo čtvrtý.
Ohledně Big Ramyho, já se nedivím, že vypadá jak vypadá. Za prvé je to mutant a za druhé za jeho přípravou stojí dost ropnejch americkejch dolarů. A vůbec se mi nelíbí, je plochej a bez detailů.
Mutant to je, o tom není třeba vést debaty. Říct, že je plochý a bez detailů, je populistické až nesmyslné. Jako kde bez detailů? Možná ztrácí pouze v lýtkách.

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

14.09.2015 15:05

Odpovědět

Dmitry: Mutant to je, o tom není třeba vést debaty. Říct, že je plochý a bez detailů, je populistické až nesmyslné. Jako kde bez detailů? Možná ztrácí pouze v lýtkách.http://www.musculardevelopment.com/contests/1891-arnold-classic-brazil/2015/41262-mamdouh-elssbiay/41262-mamdouh-elssbiay-69_final.jpg
Tak proč teda ještě nevyhrál? Myslím to samozřejmě proti ostatním. Když se postaví do lajny s ostatníma pořád co se týče separace a detailů zaostává. Plochej přišel snad loni na AC, letos tomu tak být nemusí, kdo ví.

Sebastián Offline

Peck-Deck

14.09.2015 15:16

Odpovědět

Tak podle videa, které Kai sdílel na fb, letos na olympii soutěžit nebude. Pokud jsem to správně pochopil, tak právě kvůli té politice za oponou, kterou diváci nevidí.

Naposledy upraveno 15.09.2015 11:32

Mixy Offline

MIxy

15.09.2015 08:30

Odpovědět

MIxy: Tak podle videa, které Kai sdílel na fb, letos na olympii soutěžit nebude. Pokud jsem to správně pochopil, tak právě kvůli té politice za oponou, kterou divá nevidí.
ano,je to přesně tak:(

Sebastián Offline

Peck-Deck

15.09.2015 09:26

Odpovědět

Prej došly grepy.

Marek Veselý Offline

marktvark

15.09.2015 19:10

Odpovědět

Zkráceně: Je to prostě drzej vocas, ale brečet na kameru a mlejt nesmyslný hipísácký kecy mu jde fakt dobře.

Petr B Offline

vEprik

15.09.2015 20:27

Odpovědět

vEprik: Je to prostě drzej vocas, ale brečet na kameru a mlejt nesmyslný hipísácký kecy mu jde fakt dobře.
Tady se zase pokouší bejt někdo hrozně vtipnej,ale naneštěstí úplně trapně.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Martin Maixner Offline

Maixner

15.09.2015 23:42

Odpovědět

Maixner: Tady se zase pokouší bejt někdo hrozně vtipnej,ale naneštěstí úplně trapně.
Asi se moc přebaštil vtipné syrovátkové kašičky, která měla prošlé datum spotřeby. Chudáček. :(

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Jiří Vlk Offline

Roper

15.09.2015 23:54

Odpovědět

Za tenhle tejden nemá ani jeden z vás v logu PRka, tak se ani nedivim vaší podrážděný reakci.

Petr B Offline

vEprik

15.09.2015 23:56

Odpovědět

vEprik: Za tenhle tejden nemá ani jeden z vás v logu PRka, tak se ani nedivim vaší podrážděný reakci.
Neboj se čuníku,o víkendu chystám těžký mrtvoly až do PRka.Když budu úspěšnej,tak pak můžeš slintat a závidět.:p

Martin Maixner Offline

Maixner

16.09.2015 00:04

Odpovědět

Maixner: Neboj se čuníku,o víkendu chystám těžký mrtvoly až do PRka.Když budu úspěšnej,tak pak můžeš slintat a závidět.:p
Když pošleš video tak nad nim klidně zaslintám. A určitě nebudu sám.

Petr B Offline

vEprik

16.09.2015 00:19

Odpovědět

30 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout