Mr. Olympia 2015 - jak to dopadne?

30 příspěvků
Strana 2 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Mr. Olympia 2015 - jak to dopadne?

Mě pouze zaráží, že uživatelé vEPRIK a marktvark se navážejí do profi sportovce, kterým je Kai Green. Ano, měl kauzu s pomerančem a je svým způsobem extravagantním člověkem, ale to vás v žádném případě neopravňuje ho urážet. Podívejte se, co on v kulturistice dokázal, jakou formu vybudoval a kolik vydělává peněz, oproti vám. Bůh s vámi.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jan Kiels Offline

Kiels

16.09.2015 00:28

Odpovědět

Kiels: Mě pouze zaráží, že uživatelé vEPRIK a marktvark se navážejí do profi sportovce, kterým je Kai Green. Ano, měl kauzu s pomerančem a je svým způsobem extravagantním člověkem, ale to vás v žádném případě neopravňuje ho urážet. Podívejte se, co on v kulturistice dokázal, jakou formu vybudoval a kolik vydělává peněz, oproti vám. Bůh s vámi.
Já se nikdy nenavážel do jeho postavy nebo úspěchů. Vadí mi jeho trapná, vylhaná persona. Tak jako některejm lidem vadí arogantní Heath, nebo vyperníkovanej Grznár.
Ale už zbytečně odbočujem, tak to tu nechám bejt.
Můj tip na O:
Heath, Wolf, Rhoden: dál už je to strašně těžký tipovat, ale v top10 se může objevit imo dex, morel, mccarver, branch, ramy, kuclo,mcmillan/winklar/bonac..Vlastně to mě zajímá vic než první trojka, kdo se popere o to za nima.

Petr B Offline

vEprik

16.09.2015 00:37

Odpovědět

vEprik: Já se nikdy nenavážel do jeho postavy nebo úspěchů. Vadí mi jeho trapná, vylhaná persona. Tak jako některejm lidem vadí arogantní Heath, nebo vyperníkovanej Grznár.
Ale už zbytečně odbočujem, tak to tu nechám bejt.
Můj tip na O:
Heath, Wolf, Rhoden: dál už je to strašně těžký tipovat, ale v top10 se může objevit imo dex, morel, mccarver, branch, ramy, kuclo,mcmillan/winklar/bonac..Vlastně to mě zajímá vic než první trojka, kdo se popere o to za nima.
Netroll pls. Kai Green je prostě velkým borcem, bez debat.

Kiels: Absolutní souhlas.

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

16.09.2015 00:55

Odpovědět

Premyslejici sportovce jako Kai Greene jinak dost matne prostredi bodybuildingu potrebuje.

Kai Greene ma nejvetsi fanouskovskou zakladnu, a pro lidi dela ze vsech nejvic, a neni to jen obycejny sportovni vzor, to ze to ma cele i myslenku, to podtrhuje.

Vylhana persona? Setkani s nim povazuji za jedno z nejzajimavejsich v zivote, tu auru, charisma a kouzlo nikdy nevylzes a nenaucis se. Na tom cloveku je neco hrozne pozitivniho.

Sebastián Offline

Peck-Deck

16.09.2015 07:40

Odpovědět

Géza von Medak Offline

LaFontaine

16.09.2015 11:12

Odpovědět

Kiels: Mě pouze zaráží, že uživatelé vEPRIK a marktvark se navážejí do profi sportovce...
Nemůžu brát vážně někoho, kdo na kameru prznil pomeranč. A kdo dělá striptýz v homo oblečcích a natřásá si při tom piňďoura.

Marek Veselý Offline

marktvark

17.09.2015 12:45

Odpovědět

marktvark: Nemůžu brát vážně někoho, kdo na kameru prznil pomeranč. A kdo dělá striptýz v homo oblečcích a natřásá si při tom piňďoura.
Je to hrozně vytržený z kontextu. To dětství co on měl, tady nezažil asi nikdo.Proto nemůžeš soudit. Rozhodně to co udělal nedělal pro potěšení, těžko může být zodpovědnej za rozhodnutí co udělal pod takovým obrovským nátlakem co byl.

Dost možná, kdyby to nikdy neudělal, nikdy by se nestal tím vzorem co dneska je. A proč? Nikdy by neměl prostředky na to začít s kulturistikou. Byl by obyčejný nigga bez rodičů někde z Brooklynu, dost možná už by dnes byl mrtvej.

Sci-fi? Absolutně ne. Obětoval svému snu kousek dobrého jména a hrdosti. Hmmm a mě jako fanouškovi a dalším milionu to absolutně nevadí, a tím co teď dělá se vykoupil a to mnohonásobně.

Sebastián Offline

Peck-Deck

17.09.2015 13:49

Odpovědět

Čambal už kouzlí, jak se mi nelíbil tak týden před, tak teď už to je masakr. Hrozně mu fandím, vydřel si to parádně.

Sebastián Offline

Peck-Deck

17.09.2015 14:05

Odpovědět

Pekne tu kecate, nebyl to pomeranc, ale grep. Jinak je to fakt skoda, minulej rok jsem mu fandil a ten predminulej urcite taky. Pumpicka je nezajimava.

Tomáš Červinka Offline

tom3

17.09.2015 17:14

Odpovědět

tom3: Pekne tu kecate, nebyl to pomeranc, ale grep. Jinak je to fakt skoda, minulej rok jsem mu fandil a ten predminulej urcite taky. Pumpicka je nezajimava.
je to smutný. Bejt tak dobrej, až jsi pro některé nezajímavej :D

Tomáš Bouzek Offline

Bouzi

17.09.2015 18:58

Odpovědět

Marek Veselý Offline

marktvark

18.09.2015 09:24

Odpovědět

Jiří Vlk Offline