Pomalost kvalitních odpovědí

24 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Pomalost kvalitních odpovědí

Zdravím, zdá se to pouze mně, nebo je tu četnost kvalitních odpovědí v poslední době velice pomalá? Pořád čekám(e) na splnění očekávaného slibu, že tu bude skupina kvalitních odborníků. Zatím se tu kolikrát na odpověď čeká třeba i 2 dny, když tedy nepočítám rady nás laiků.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

24.07.2015 12:12

Odpovědět

Re: Pomalost kvalitních odpovědí

Protože jsou všichni na topicu "Filip Grznár" a plácají tam 30 stran neužitečných
hovadin. Zdraví Honza.

Jan Balada Offline

macjan

24.07.2015 12:43

Odpovědět

Není se čemu divit, ptáte se neustále na ty stejné, zodpovězené otázky. Potom je tady skupina nováčků, kteří se ptají na základy popsané v článcích.

Další věc jsou nesmyslné dotazy, které nenesou žádnou důležitost. Například dotaz, jestli je lepší si dát kreatin ráno, nebo až po tréninku, nebo dotazy se záměnou dvou cviků v tréninku...
Upřímně, nemá smysl se zaobírat těmahle detailama, které ve finále nikdo nepocítí.

V neposlední řadě bych ještě zmínil zařazování příspěvků do patřičných témat.
Nečekej, že ti tady někdo bude prolézat nesmyslné téma - "všemožné dotazy". Žádný systém, žádná organizace, prostě nabouchané debilní dotazy, které se buď zodpoví, nebo zasypou dalšími debilními dotazy.

jk22

24.07.2015 12:53

Odpovědět

No tak já sem žádné dotazy nedávám, pouze hledám (často marně) kvalitní a věcné informace. Já si tady nestěžuji, protože Body-testu vděčím za to, že mně před čtyřmi lety motivoval a částečně udal směr mého života, i když teď již cvičím podle jiných metodik. Jen jsem si dovolil upozornit na poněkud absurní situaci, kdy se na jednu stranu pořád nadává na začátečnické dotazy a na druhou stranu je web nacpán desítkami stran diskusí a hádek, jejichž smysl mi zůstává slušně řečeno utajen. Honza 49 let.

Jan Balada Offline

macjan

24.07.2015 13:33

Odpovědět

Dmitry: Zdravím, zdá se to pouze mně, nebo je tu četnost kvalitních odpovědí v poslední době velice pomalá? Pořád čekám(e) na splnění očekávaného slibu, že tu bude skupina kvalitních odborníků. Zatím se tu kolikrát na odpověď čeká třeba i 2 dny, když tedy nepočítám rady nás laiků.
Uhodils hřebíček na hlavičku...

Btw, ten Kamilův slib si též dobře pamatuju.

Jiří Vlk Offline

Roper

24.07.2015 15:27

Odpovědět

Stěžujte si, že vám někdo dává zadarmo prostor vyjádřit se na vlastním webu, že vám někdo píše kvalitní články a nevyčerpatelně odpovídá na sebedebilnější dotazy. A navíc když to dělá v osobním volnu.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 12x.

Ragu Offline

ragu

24.07.2015 20:15

Odpovědět

ragu: Stěžujte si, že vám někdo dává zadarmo prostor vyjádřit se na vlastním webu, že vám někdo píše kvalitní články a nevyčerpatelně odpovídá na sebedebilnější dotazy. A navíc když to dělá v osobním volnu.
Hodně webů má rychlejší odpověď za pořádný příplatek/pravidelné nákupy (uLekare.cz) případně i vyjedou za dobře platícím(průběžné/jednorázově) klientem(Alza.cz,Autojarov.cz etc)
Navíc hafo lidí se mě ptá jak se má najíst, čím a pod. Přitom jsou tu ty články a nejen na toto, které pokládám za špičku a je v nich obsaženo 85% možných otázek.

Naposledy upraveno 24.07.2015 20:55

kernel

24.07.2015 20:53

Odpovědět

ragu: Stěžujte si, že vám někdo dává zadarmo prostor vyjádřit se na vlastním webu, že vám někdo píše kvalitní články a nevyčerpatelně odpovídá na sebedebilnější dotazy. A navíc když to dělá v osobním volnu.
To je jistě nezpochybnitelné, ale když si přece udělám na internetový komunitě web o posilování, tak musím počítat s tím, že tu budu muset trávit nějáký ten čas denně. A pakliže mám do toho dalších X povinností a tuším, že čas na web bude minimální, tak bych si raději předem dobře rozmyslel, jestli má vůbec cenu provozovat tuto stránku.
Na druhou stranu chápu, že Kamil má v hlavě určitou vizi a je znechucen chováním, články či tréninkovými rozpisy na konkurenčních webech, a chce se od nich vymanit/distancovat.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Jiří Vlk Offline

Roper

24.07.2015 21:10

Odpovědět

Co je lidi? vždyť tohle fórum je dost živý, probíraj se témata který jsou jinde pase, je tu dost logů co stojí za to sledovat, Tetsuo odpovídá každej den a většinou ta odpoveď má 2 sloupce souvislýho textu, co jako chcete?

Za tento příspěvek bylo poděkováno 4x.

Michal Vašíček Offline

mclama

24.07.2015 21:12

Odpovědět

"skupina kvalitních odborníků" bude těžko vysedávat u fóra a (zdarma) odborně radit. Myslím, že se tady už vypěstovala komunita lidí, jejichž odpovědi jsou relevantní a mají hodnotu, různý témata se tu rozebírají, je tu topic pro zajímavý články a zajímavý tréninkový logy. Nijak extra to nežije, ale to hlavně protože (a) je to pořád ve stádiu vývoje a pracuje se na tom, (b) kvůli tomu ještě nezačal plně pracovat marketing a spolupráce (např. videa s P. Kladivovou), takže komunita není tak rozsáhlá. Myslím, že na konkurenčních fórech to s tou výpovědní hodnotou většiny příspěvků není žádná sláva. A pořád budu radši tady, než jinde.

Naposledy upraveno 24.07.2015 21:16

Dan Offline

tekat00

24.07.2015 21:14

Odpovědět

mclama: Co je lidi? vždyť tohle fórum je dost živý, probíraj se témata který jsou jinde pase, je tu dost logů co stojí za to sledovat, Tetsuo odpovídá každej den a většinou ta odpoveď má 2 sloupce souvislýho textu, co jako chcete?
Taky myslim. Když vezmu, že tak obden tu vznikne nový téma typu "zkontrolujte mi, jestli vše dělam dobře", k tomu nějaký to obvyklý slohový cvičení od Ropera apod., a Tetsuo se přesto snaží většinou zareagovat, tak mam pocit, že ve finále můžou bejt členové tohodle fóra ještě rádi za ten aktuální stav. :)

Jiří Mráz Offline

Frost

24.07.2015 22:26

Odpovědět

Kluci, díky za reakce. Snad se to tu třeba do září zlepší, musím zůstat optimistou. :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

24.07.2015 23:17

Odpovědět

Ano, na to se rádo zapomíná, takže kluci díky za to ! Za ostatním si ale stojím.
(V mém případě vlastně nejde o pomalost odpovědí, ale určitou neužitečnost něktrých témat a diskusí.)

Naposledy upraveno 25.07.2015 10:15

Jan Balada Offline

macjan

25.07.2015 10:07

Odpovědět

Je důležité si uvědomit, že tady dostáváte zadarmo odpovědi a rady, kvůli kterým by jste si jinak museli v našich končinách najít hodně dobrého trenéra a taky mu náležitě zaplatit.

To, že odpověď dostanu až za dva dny mi vážně nepřijde jako problém ani extra dlouhá doba.

Všichni, kteří tu radí to dělají ve volném čase a ze své vlastní vůle i když by to nemuseli dělat vůbec.

Já jsem spokojený.

Zdeněk Kučera Offline

kuceraz

25.07.2015 10:49

Odpovědět

rejdis: Tetsuo a spol. dělají body-test.cz v podstatě ve svém volném čase.
kuceraz: Je důležité si uvědomit, že tady dostáváte zadarmo odpovědi a rady
nic zadarmo a ve volnem case nedela - podnikatel, co rozjizdi kseft ma jen pracovni cas. a je si dobre vedom, ze musi mit forum, kde se bude snazit zodpovedet na vsechny blbosti, ptze tim ziska kredo a sve produkty do podvedomi, coz je momentalne jedina cesta, jak bez marketingu tyhle unikatni veci prodat.
mit jen web, bez reklamy, s vecma, co nikdo nezna, tak si amg posrkuje sam

hattori hanzo Offline

karlwanhov

25.07.2015 11:00

Odpovědět

Mám pocit, že už tady bylo několikrát docela jasně naznačeno, že těch pár balení AMG, co v přímém prodeji udají klukům z fóra, jim kšefty nedělá a míří trochu jinam.

Forum je takové, jaké si ho děláte. Nemyslím si, že by se tady za poslední rok vyskytlo víc unikátních dotazů, než kolik bych spočítal na prstech jedné ruky.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Ragu Offline

ragu

25.07.2015 11:07

Odpovědět

24 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout