Pomalost kvalitních odpovědí

24 příspěvků
Strana 2 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Pomalost kvalitních odpovědí

Tak tenhle topic odráží naší typickou národní povahu...

Vždyť nikdo nikoho nenutí sem chodit. A jak postupovat při propagaci týhle stránky a místních produktů ví nejspíš tetsuo "trošičku" lépe ;)

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

blu3

25.07.2015 11:23

Odpovědět

karlwanhov: nic zadarmo a ve volnem case nedela - podnikatel, co rozjizdi kseft ma jen pracovni cas. a je si dobre vedom, ze musi mit forum, kde se bude snazit zodpovedet na vsechny blbosti, ptze tim ziska kredo a sve produkty do podvedomi, coz je momentalne jedina cesta, jak bez marketingu tyhle unikatni veci prodat.
mit jen web, bez reklamy, s vecma, co nikdo nezna, tak si amg posrkuje sam
Z toho, že tu na fóru radí lidem, nikdo nic nemá.
Mohli by to tu nechat ležet ladem a nechat si nás radit jen mezi sebou.

Pokud by vám někdo chtěl podstrkávat produkty, vypadalo by to jinak.
Viz. doporučené dávkování gaineru a proteinu 4x denně snad na všech kulturistických obchodech atp.

Zdeněk Kučera Offline

kuceraz

25.07.2015 11:52

Odpovědět

kuceraz: Z toho, že tu na fóru radí lidem, nikdo nic nemá.
Mohli by to tu nechat ležet ladem a nechat si nás radit jen mezi sebou.
ses kratkozrakej - on tohle forum musi drzet zive. kdyby nedostaval do diskuzi svoje unikatni produkty, tak by to nikdo nekupoval, bo by to nikdo neznal. a to, ze vsem fundovane a zadarmo poradi je levna zalezitost jak zajistit, aby se rozrustala komunita = trh

hattori hanzo Offline

karlwanhov

25.07.2015 12:18

Odpovědět

Mrzí mě, že nemám čas na psaní článků. Je v tom víc důvodů.

1) Mám normální zaměstnání a rodinu.

2) Spadlo na mě dělání receptur a notifikací, jednak pro Body-Test a jednak pro další firmy, které od nás berou věci zakázkově.
Třeba dneska to bude tak pět věcí k dotažení.

3) Momentálně zápolím s boreliózou, což znamená přemáhat ustavičnou únavu.

4) Natáčení videí s Pavlou Kladivovou jde pomalu (třeba i proto, že je těžké najít čas pro všechny, kdy se můžeme sejít. Berte, že má trojfázový trénink, lekce s klienty a do toho je potřeba vždy nově zajistit natáčecí techniku).
Soustředíme se teď primárně na seriál pro veřejnost a tam to chce úplně jiný profi přístup než jenom zapnout kameru a nechat někoho volně mluvit. Třeba zítra natáčíme znova a ze zkušeností dosavadních x natáčecích dnů to vidím tak, že za 4 hodiny bude použitelných 5-10 minut materiálu.
Od vedení televize máme zprávu, že nás do online vysílání pustí v září. (Taky jsem žil s tím, že to bude už v červenci.)
Dosavadní výsledek spolupráce bude aspoň v tom, že v Aréně si budete moct koupit nějaké věci z našeho shopu.

5) Cornelius zajišťuje technickou stránku projektu, není toho úplně málo. Nicméně, zrovna teď v tyto týdny má po dlouhé době dovolenou.

6) Podnětnost dotazů na fóru si každopádně zaručujete jako uživatelé sami.

Nicméně, kompletování sortimentu v shopu se blíží nějak rozumnému konci, uvolní se mi pak trochu času.
To, že jde něco pomalu, je věc, kterou se učím pořád. Natočíte kus pořadu a zjistíte, že to není použitelné. Objednáte nějakou surovinu ze zahraničí, čekáte, použijete ji a není to ono, Přeobjedná se, zkusí něco jiného, zjistíte, že vám něco dalšího chybí. Každá hloupá technická úprava v systému shopu zabírá programátorský čas a člověk čeká týdny na úpravy.
A samozřejmě, u všeho se pracuje s nějakým limitovaným rozpočtem, nemáme k dispozici volný milion nebo dva.

Pokud vám teď připadá, že se toho moc nehýbe, zachovejte nám přízeň v tom, že si nás dáte do oblíbených/sledovaných na Facebooku, a jakmile se rozjedou nové věci (články, produkty, soutěže, semináře), budete o tom informováni.
Pokud u nás nakupujete, budou vám chodit 1-2x měsíčně newslettery.

Naposledy upraveno 25.07.2015 13:45

Za tento příspěvek bylo poděkováno 6x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

25.07.2015 13:18

Odpovědět

Řešíte totální kundoviny (jako například kdy dát právě to kuře s rejží) a přitom vaše maximálky jsou na úrovni mladších žákyň.Styďte se,je mi z vás na blití.Řešte radši silovej trénink,ať nejste tak strašně špatní.Že já debil si na dovolený ten body-test zapínal,lituju.Jinak souhlasim s tim,že kvalita tady dost rapidně klesá.Začíná to tu bejt pro mě dost nudný,nemůžu sledovat ani jeden log,kterej by se mi ve vahách aspoň trochu vyrovnával.

Martin Maixner Offline

Maixner

25.07.2015 13:45

Odpovědět

Abych to shrnul, seš vlastně takovej nadčlověk, až tě to nebaví.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Michal Vašíček Offline

mclama

25.07.2015 13:52

Odpovědět

My se původně napojili na již existující firmu, která vyráběla suplementy, nyní jsme sami firma. Tempo naší práce, na to, co děláme v minimu lidí, na to, jak spousta věcí vznikala a vzniká z nuly a s minimálními finančními prostředk...
Jen dotaz, jak to tedy je? Prodáváte produkty fa. Nutri-Exact.cz a posíláte je i ze stejný adresy a se stejným vedoucím výroby, jen Váše stránka a etikety jinak vypadají. Řekl bych mnohem propracovaněji než stránky Nutri-Exact.cz, proto taky nakupuji od Vás s pocitem, že podporuji fa., která mě oslovila svými produkty, vyráběními alespoň jak sem pochopil od začátku ve spolupráci s Petrem Novákem.

Nikdo Offline

Ulfhethnar

25.07.2015 20:30

Odpovědět

Úplně na začátku Body-Test prodával věci od firmy Aditiva/Nutristar, kde dělal Petr Novák.
Ten pak odešel, znovuoživil svoji firmu Nutri-Exact. Udělal základní nový sortiment a my ji pak od něj odkoupili.
Nyní Nutri-Exact vyrábí pro více různých firem, jednou z nich je Body-Test. Vše se míchá a odesílá ze stejného místa.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

25.07.2015 20:43

Odpovědět

24 příspěvků
Strana 2 ze 2

Vytisknout