Posilovny Brno

27 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Posilovny Brno

Věděl by někdo o nějakých posilkách s dobrou cenou/vybavením na Královém poli a Žabovřeskách?

lukynnn

23.06.2015 13:39

Odpovědět

Re: Posilovny Brno

Hledal jsem si něco na netu, budu od září bydlet na Králově Poli a budu chodit asi sem:
http://www.oldstylegym.cz/kontakt.htm

Za dobrý peníze je ještě Fitpeople, ten je někde u Špilberku tuším.

Zdeněk Kučera Offline

kuceraz

24.06.2015 17:36

Odpovědět

To budu mít asi z ruky ale vypadá dobře, někdy se tam možná ukážu.

lukynnn

24.06.2015 18:13

Odpovědět

Mně se hodně líbí ve Valc fitness. Je to vedle Bobycentra v tom areálu, kde je plavecký stadion. Obrovská posilovna za 70 kč studentská. Jinak já chodím buď do Machina gym, to je posilovna VUT na Palačáku, jednou za půl roku do blue gym, ten mám snad nejmíň rád a nebo na Kounicově do Spinning and fitness, ale to máš asi z ruky.

J. P. Offline

honzaj95

25.06.2015 00:24

Odpovědět

Dřív jsem cvičil v bestgymu, vlastní to od kamaráda strýc, http://www.bestgym.cz/ Je to na rosickým náměstí)

Jarek Pavlát Offline

palcy

25.06.2015 10:57

Odpovědět

Docela dobré a ta Blue gym nevypadá špatně, jelikož půjdu na VUT tak bych pro začátek asi zkusil tu Machina gym, prý jsou tam 2 hodiny týdně zdarma. Jak to tam funguje? musím se tam zaregistrovat nějak? a hlídají to tam poctivě ty 2 hod.? Jinak bych vyzkoušel něco v okolí FSI.

lukynnn

25.06.2015 20:22

Odpovědět

Jestli myslíš to, jak se tam musíš registrovat přes Cesu, tak bych to nedoporučoval. Chodil tam kamarád a asi po 3 týdnech začal radši chodit jinam a platit. Prý tě tam nechají vážně jen hodinu,včetně rozcvičení. Je tam s tebou "trenér", který tě teda většinou nechá cvičit co chceš, ale stejně ti do toho bude kecat. Jeden prý i někomu zakázal cvičit mrtvý tah, jednoho vyhodil když si moc povídal... Plus je samozřejmě vypnutá hudba, nemůžeš mít sluchátka atd.

Naposledy upraveno 26.06.2015 12:19

Jan Novotný Offline

Jenczek

26.06.2015 09:30

Odpovědět

Jenczek: Jestli myslíš to, jak se tam musíš registrovat přes Cesu, tak bych to nedoporučoval. Chodil tam kamarád a asi po 3 týdnech začal radši chodit jinam a platit. Prý tě tam nechají vážně jen hodinu,včetně rozcvičení. Je tam s tebou "trenér", který tě teda většinou nechá cvičit co chceš, ale stejně ti do toho bude kecat. Jeden prý i někomu zakázal cvičit mrtvý tah, jednoho vyhodil když si moc povídal... Plus je samozřejmě vypnutá hudba, nemůžeš mít sluchátka atd.
Aha tak to by se mi moc asi nelíbilo :D dík za radu. A je to s jinýma sportama lepší přes tu Cesu? třeba box nebo florbal?

lukynnn

26.06.2015 20:33

Odpovědět

Ja bych pro tebe mel radu nasledujici. Pokud je tvym cilem ve cviceni byt lepsi a lepsi a neustale se zlepsovat, tak je ve tvem zajmu cvicit v co nejlepsi posilovne, kde jsou to nejlepsi sportovci a nejlepsi vybaveni. Pokud jsi obycejnej kluk co chce bejt prumernej, tak cvic v posilovne, kterou mas nejblize a je nejlevnejsi.

V takovem pripade bych doporucil nasledujici
Big1 - Vaclavska
Mismas
CF NewPark
Golds

Robert Veselý Offline

Robert

27.06.2015 06:38

Odpovědět

Nepotřebuju být mezi nejlepšíma, nesoutěžím. Cvičím pro zdraví, bude mi stačit chodit do posilky 1-2x týdně kvůli těžkým cvikům a něco jednoduchého odcvičím mimo posilovnu.

lukynnn

27.06.2015 07:52

Odpovědět

Pokud ti nejde o nějaké tvrdé tréninky tak je to fajn. Já chodil na volejbal a nebylo to špatný, ale jako rozhodně se tam v tom sportu nějak extra nezlepšíš. Úroveň nicmoc, trenér nás většinou nechal celou dobu (kromě krátký rozcvičky) hrát a bylo tam na jedno hřiště dost lidí. Ale já to bral jako odreagování od učení a bylo to fajn.

Naposledy upraveno 27.06.2015 13:02

Jan Novotný Offline

Jenczek

27.06.2015 13:00

Odpovědět

Uvidím jaké to bude, se zlepšením moc nepočítám protože se budu muset hodně učit :D

lukynnn

27.06.2015 13:18

Odpovědět

Když do Machina gymu přijdeš mimo výuku, tj jako volnočasovka, tak tě nikdo nehlídá a většinou sluchátka nevadí + cena 40/vstup s permicí na vstupy. Hluk se tam dělat nesmí, ale občas jednoručky zahodím.

J. P. Offline

honzaj95

30.06.2015 17:17

Odpovědět

Pokud mi sluchátka neřvou tak je nemusí zajímat jestli nějaké mám, má to nějaký web ta Machina?

lukynnn

30.06.2015 20:04

Odpovědět

cau chodi tu nekdo do te machiny?

Maty

03.10.2015 09:36

Odpovědět

Maty: cau chodi tu nekdo do te machiny?
Já tam občas zajdu

Jan Navrátil Offline