Dukanova dieta

6 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Dukanova dieta

#1

Zdravím,

Začíná léto a přítelkyně si na internetu našla podle mě nesmyslnou "Dukanovu dietu", ve které se hubne vynecháním sacharidů a prvních 5 dnů člověk žije jen s bílkovin. Máte s touto dietou zkušenosti? Jaký máte na to názor?

Díky.

Naposledy upraveno 04.06.2015 15:34

Jirka Offline

Sprite

04.06.2015 11:40

Odpovědět

Re: Dukanova dieta

#2

skoda penez za bilkoviny

Tomáš Červinka Offline

tom3

04.06.2015 12:56

Odpovědět

Re: Dukanova dieta

#3

Přijde mi, že poslední dobou se roztrhnul pytel s různě pojmenovanými dietami, za kterými není nic jiného než ketogenní dieta. Každopádně jet to jenom na bílkovinách (čili PSMF) je pro normálního člověka blbost.

Big Muscle Offline

Big-Muscle

04.06.2015 13:13

Odpovědět

Re: Dukanova dieta

#4

Popravdě to slyším poprvé, slyšel jsem o bezlepkové dietě, proteinové a takové krabickové krabickové dietě. Ale myslím že každá dieta má smysl když ji dobře dodržujte. A člověk by měl jíst denně tolik kcal kolik zvládne spálit aby nepřibral. A ještě když do toho cvičite tak se dá nabrat i nějaká ta svalová hmota.

Offline

Alicinka

02.11.2021 09:24

Odpovědět

Re: Dukanova dieta

#5

Dobré je, že v dnešní době existuje velký výběr cateringových společností, které nabízejí dobře sestavené diety. Objednávám je a vřele doporučuji. Chutné a zdravé! https://www.powermeal.cz/

Offline

dietakrabickova

před 3 měsíci

Odpovědět

Re: Dukanova dieta

#6

chcete změnit svou stravu? Chcete zhubnout, budovat ve formě? Diet Catering s radostí vám s tím pomůže! Prohlédněte si naše krabičkové diety připravené s ohledem na různé požadavky každého. Krabičková dieta je způsob, jak na vaření a nakupování, díky ní budou doručována správně vyvážená jídla. Vsaďte si dokonalé pro sebe a najděte v sobě Sílu! https://www.dieta-krabickova.cz/

Krabičková Dieta Offline

krabickovadieta

před 2 měsíci

Odpovědět

6 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout