Disbalance prsních svalů

6 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Disbalance prsních svalů

Zdravím, jsem po zlomenině klíční kosti a mám takový problém, po cvičení cca 2 měsíců mám disbalanci prsních svalů. Každý má trochu jiný tvar a velikost. Jak to mám napravit ? Cítím totiž, že i klíční kosti jsou jinak postavené každý. Díky moc

novas15

27.04.2015 19:12

Odpovědět

Re: Disbalance prsních svalů

Jak myslíš to "(...) po cvičení cca 2 měsíců mám disbalanci prsních svalů."?

rejdis Offline

rejdis

27.04.2015 21:00

Odpovědět

Myslím to tak, že jsem normálně cvičíval cca 3 roky k hokeji..., ale pak jsem se zranil a 3,5 měsíců jsem byl out a ted cvičím zase dva mesíce po tom co jsem se dal do kupy. AKorát, že z té pravé strany kde bylo zranění všechno strasne ochablo a spadlo a mam ted trochu jinej tvar prsa a je mensi. A u benche me strasne boli prava strana krku jakoby pod uchem... :) né že bych cvičil jen dva měsíce. Ale po té pauze nic nedelání protoze neslo první mesic poradne se jit ani projit jsem zacinal prakticky od zacatku .

novas15

27.04.2015 22:33

Odpovědět

novas15: Myslím to tak, že jsem normálně cvičíval cca 3 roky k hokeji...
Za co válíš?

Venec

27.04.2015 22:51

Odpovědět

Teď ve druhé lize v Břeclavi jelikož studuji v Brně :)

novas15

27.04.2015 23:06

Odpovědět

Re: Disbalance

pokud má někdo problémy s disbalancí, což je dosti častý jev právě u mladých cvičenců, co se snaží hr hr zvedat těžké váhy na mrtvých tazích apod a vykašlou se na právě například procvičení HSS, Bršichní svalů. Disbalance je pak cítit zejména v předklonu, kdy je cítit slabost zad. Tady pak stačí místy zařadit cviky na posílení HSS a taky pánevního dna, opravdu doporučuju, protože vím, o čem mluvím :D

https://www.youtube.com/watch?v=uHbDf3we7as

Naposledy upraveno 01.07.2016 08:42

Tomáš Manert Offline

swansea

01.07.2016 08:42

Odpovědět

6 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout