Jaký cyklus po Bear routine?

7 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Jaký cyklus po Bear routine?

Čau chtěl bych se zeptat co byste mi doporučili po Bearovi? Korte nebo GVT by bylo vhodné? Bear mají vysoký objem práce tudíž bude vhodné přesný opak. Určitě to chce změnu, jinou intenzitu, frekvenci atd.. Na split čas nemám, pouze 3x týdně momentálně.

Dominik

26.03.2015 08:45

Odpovědět

Re: Jaký cyklus po Bear routine?

Korte a GVT je vysoký objem práce.

Dej jednoduché fullbody 3x týdně, kde se střídají parametry. Buď každý den jinak (5x5, 4x8, 3x12 všechno cviky) nebo různé cviky různými parametry (tlaky, tahy, nohy - každý den jiným parametrem a zmixovat to).

Jinak jde jet např. silovku jako je Pull Press Squat od Pulcinelly.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

26.03.2015 09:01

Odpovědět

Děkuju za odpověď :-). Mě jde právě spíše o fullbody s tím mám lepší zkušenosti jelikož trénuji maximálně 3x týdně, split má asi význam vícekrát týdně. Chtěl bych zkusit nějaký ověřený trénink co by se hodil intenzitou a frekvencí po medvědí rutině :-) Ten co píšete by nemusel být špatný, jet 3x týdně s jinými parametry, ten si vzpomínám, že jsem taky dávno cvičil.
Taky jsem četl, že někdo doporučuje těžko-lehký split, který se bude taky cvičit nejlépe 4x týdně. Zkrátka hledám trénink, na který nebude tělo rychle adaptivní.
Přes půl roku jsem cvičil trénink tady od Vás, objemový trénink 3x týdně pro pokročilé, před tím různé fullbody, vršek-spodek apod. Nyní medvědí rutinu 8 týdnů s menším podseknutím vah po 4 týdnech. Nyní bych chtěl třeba měsíc, dva, jet nějaký odlišný trénink medvědí rutině a pak zařadit opět trénink s vysokým objemem práce.

Naposledy upraveno 26.03.2015 17:47

Dominik

26.03.2015 17:46

Odpovědět

Pull Press Squat je fullbody :)

Kamil Fila Offline

Tetsuo

26.03.2015 18:41

Odpovědět

Ano to je :). Co třeba systém ABBH?

Dominik

29.03.2015 18:46

Odpovědět

TO je zkratka pro AntiBody-bulding Hypertrophy od Waterburyho? Jo, skoro všechno, co napsal je dobrý. Resp. je to dobrý pro ten účel, pro který je to napsaný :)

Kamil Fila Offline

Tetsuo

30.03.2015 09:13

Odpovědět

Super děkuji☺

Dominik

30.03.2015 21:07

Odpovědět

7 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout