Jaký jednoručky?

26 příspěvků
Strana 2 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Jaký jednoručky?

Tak určitě. Asi mi nikdo neřekne jaký ty jednoručky, co? :)

Ashba

06.03.2015 14:57

Odpovědět

eric.cartman: Další věc je ta, že to většinu lidí stejně přestane brzo bavit, takže vyhozený peníze ta investice do vybavení..
Člověk začne cvičit doma, koupí si levnou lavici, stojan, osu, závaží. Co se může stát?

a) přestane ho to bavit - > vyhozené peníze
b) bude pokračovat, ale zjistí že stejně bude chodit do fitka - > vyhozené peníze
c) bude pokračovat doma, ale zjistí že potřebuje klec atd - > vyhozené peníze

Hodně štěstí při výběru. Pokud chceš cvičit doma levně a dočasně, kup si hrazdu, gymnastické kruhy. Já takhle cvičil pár měsíců, k tomu jsem měl nakládací jednoručky laubrsport, ale víc pomohlo dělat cviky na vršek na kruzích. Při cvičení doma jsou ale skoro vždycky problém nohy.

(A jak jsem zmínil, jednoručky laubrsport, jsou nakládatelný, závaží s otvorem 25mm, těch se dá sehnat víc použitých)

Naposledy upraveno 06.03.2015 15:01

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jaroslav Vorlíček Offline

Skylarker

06.03.2015 15:00

Odpovědět

Tak určitě. Asi mi nikdo neřekne jaký ty jednoručky, co? :)
Moc sis tady z toho nevzal, i když tu padaj věcný rady..

V tom případě si najeď na inzerci ze svýho města, napiš tam "jednuční činky" a ty, co se ti budou nejvíc líbit si kup.. je to fuk.
Jediný nad čím se u jednoruček přemýšlet, je průměr osy.

eric.cartman

06.03.2015 15:11

Odpovědět

Ashba: Tak určitě. Asi mi nikdo neřekne jaký ty jednoručky, co? :)
zdar, nikdo ti to napise :-))
kup si nakladaci litinove jsou sice drazssi nez cementove ale vic vydrzi jsou take mensi, prumer radeji 30mm a mensi, kdyby jsi nekdy dokupoval kotouce tak se daji dokoupit s vetsim prumerem, maticove uzavery kovove, plastove by mohli prasknout.

nikdo

07.03.2015 00:00

Odpovědět

Nesmíš se stydět a běž obejít par posiloven a najít tu svou...tady z webu si vem nějaký tréninkový plán a zkus to...V posilovnách nejsou jen frajírci:-D plno chlapu jak vidí že máš špatnou techniku tak ti poradí i někteří trenéři...Tak si vytáhni koule a nasaď si je......

Denis Offline

Denny

07.03.2015 00:23

Odpovědět

Ashba: Ti jdi někam! Vážím 30 kilo i s postelí. Do fitka chodějí samí namyšlenci asi jako ty. Budu dělat prostě fullbody doma klidně pul roku a až budu trochu vypadat, tak pujdu do posilovny.
Promiň, ale tohle je zcestný uvažování. Když jsem začínal, tak jsem sám vypadal na pytel (skinny-fat) a navíc se necítím nejlíp mezi větším množstvím lidí, takže jsem se posilky docela bál. Ale struktura lidí v posilovně není nijak moc odlišná od průměru. Většina jsou v pohodě lidi a ty nejnamakanější jsou mnohdy nejpokornější - překvapivě. Takový ten typ "namachrovaný vyhazovač" je fakt spíš výjimka.

Za sebe můžu říct, že hubený nebo tlustý lidi v posilce spíš obdivuju. Když se tam pravidelně objevujou i přesto, že ty začátky z nuly nejsou lehký. Málokdo si posilování oblíbí hned, chce to nějaký čas. V posilce je ta atmosféra mnohem lepší než doma, kde je člověk celej den. Samotná cesta do posilky je tak trochu rituál. Je to něco jiného než se zvednout ze židle a jít cvičit o dva metry vedle. I když to zní trochu divně. :) Zkus to ještě zvážit...

Ale pokud bys přece jen bral ty jednoručky, tak určitě litinové. Když vezmeš ty levné plastovo-cementové, tak tam moc váhy nenaložíš. Časem určitě budeš přikupovat kotouče a další by se ti tam nevešly.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Roman Offline

archetyp91

07.03.2015 01:24

Odpovědět

Vzhledem k tomu, co občas vídám v posilovně, tak bych se fakt být tebou nebál. Tenhle strach tě po první-druhý návštěvě úplně opustí. Já když začínal, tak jsem měl taky trochu ze začátku obavu...ale ta motivace nějak vypadat byla silnější ;) Jinak podobně jak píše kolega, taky takový lidi, kteří na začátku nevypadají úplně nejlépe, spíš obdivuju, než že bych se jim vysmíval. Navíc ty "namyšlenci" se daj brát jako dobrá motivace pro to, abys nic nevypustil.

blu3

07.03.2015 07:11

Odpovědět

Začínám zvažovat, že tam asi začnu chodit. Jen to něak vytěsnit s tý hlavy, že je vlastně všechno v pohodě. To bude asi těžký. Ale asi to překousnu.

Ashba

07.03.2015 10:26

Odpovědět

v posilce je plno tlustych/chudych, oto prece jde, neni zadny povinny pre-trenink venku deckam na prolizackach, abys mel pak povolenej vstup do fitka

domaci gym je nakladnej, musis nejakou dobu cvicit, abys vedel, co chces a kdyz to zabalis (coz je uz zacatecnika tak 60 na 50) posles to dal pod cenou

jediny podstatny vidim vtom, at vis, co tam delas. ne tam stahovat kladku pod pupek, ale mit pripravenej trenink a nadrilovanou techniku z videi ..that's all

casem zjistis, ze je tam daleko vic vocasu jak ty

Naposledy upraveno 07.03.2015 10:40

hattori hanzo Offline

karlwanhov

07.03.2015 10:39

Odpovědět

Měl jsem opačnej problém, měl jsem 125 kg a 35% bf a taky sem se celkem styděl, koupil sem si jednoručky, cvičil doma.. pak sem ta mteda šel a zjistil že to není nic špatnýho, nikdy se mi nikdo nesmál a teď po roce a půl mi kolikrát i nějací lidi naopak řeknou, že jsem udělal velkej progress.

Pokud si po každé návštěvě posilky nedáš na FB jak jsi mocně korbil a že no pain no gain, budeš v poho ;)

Michal Vašíček Offline

mclama

07.03.2015 10:44

Odpovědět

26 příspěvků
Strana 2 ze 2

Vytisknout