Jak to zorganizovat?

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Jak to zorganizovat?

Dobrý den. Cvičím už od mých 16 let (asi do 18 let pouze takové šmrdlání, nepravidelné cvičení a učení se provádění cviků, dodržování stravy, apod.), nyní mi je 19 let.
Nyní už chci pořádně začít rozvíjet svalovou hmotu a vypadat lépe.
Od září cvičím objemový trénink 3x týdně kvůli škole, přítelkyni a dalším časově náročným aktivitám nemám dostatek času cvičit nějaký trénink vícekrát týdně.
Trénink musím pochválit, jeho základní cviky se dobře cvičí, není nějak časově náročný a dá se nabrat slušná hmota.
Teď k dotazu.
Sudý týden mám šanci cvičit pouze 3x týdně (Út, Čt, So) a ten lichý mohu od pondělí do čtvrtka a pak víkend např. (Po, Út, St, Čt a pak So nebo Ne).
Cvičím stále objemový trénink 3x týdně, ale mohl bych tedy v tom druhém týdnu co mám více času zařadit nějaký trénink, či třeba na tento týden zařadit nějaký split.
Bylo by to tak možné? V tom lichém dělat nějaký jiný trénink když mám na to více času? Jaký byste mi doporučili, nebo jak to zorganizovat ten lichý týden? Děkuji.

Dominik

08.02.2015 16:37

Odpovědět

Re: Jak to zorganizovat?

Dej přesný odkaz toho tréninku

Kamil Fila Offline

Tetsuo

08.02.2015 22:33

Odpovědět

Nyní posiluji již skoro půl roku objemovou rutinu tady od Vás http://www.body-test.cz/cs/clanky/32-objemova-rutina-3x-tydne-1-cast/

Přemýšlel jsem jedině nad tím, že sudý týden bych posiloval tuto rutinu (Út, Čt, So) a lichý Po - vršek, Út - spodek, St - vršek, Čt - spodek a So - Fullbody.

Ale nevím jestli to má smysl, jestli je to produktivní a nebo jestli zůstat u základního fullbody a točit ho každý týden stejně.

Naposledy upraveno 09.02.2015 15:14

Dominik

09.02.2015 15:13

Odpovědět

Jeden týden 3 tréninky a jeden 5? Je to dost velkej rozptyl.

Ono by se muselo dost pracovat s objemem sérií. Ideální bych viděl jeden týden 3x fullbody a druhý týden spodek-vršek-spodek-vršek

Kamil Fila Offline

Tetsuo

09.02.2015 15:22

Odpovědět

Dobře děkuji to by bylo lepší :-) Jaký byste volil trénink tady z webu? Ten vršek-spodek klasický a nebo vršek-spodek stylem rampy?

Naposledy upraveno 09.02.2015 17:51

Dominik

09.02.2015 17:15

Odpovědět

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout