Filip Grznár - všechno sem

296 příspěvků
Strana 17 ze 19

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Filip Grznár - všechno sem

U Grznára je hlavně problém v tom, jak ze sebe dělá nejlepšího, a když někdo poukáže na někoho, kdo je lepší, tak ho hned označí za č*ráka a začne se vymlouvat na věci jako genetika, váhová kategorie, že jede bez cukrů atd. atd.

Big Muscle Offline

Big-Muscle

17.10.2015 23:32

Odpovědět

Tetsuo: Asi ten pervitin se nemusí nutně projevovat, předpokládám, že ho nebere poslední roky.
aha :D :D :D

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Karel Mencl Offline

charlie77

18.10.2015 00:03

Odpovědět

Filip Grznár především dělá všechno pro to, aby byl co nejvíc vidět. Tím, že mu tady věnujete debatu, mu jenom pomáháte a potvrzujete, že mu to vychází. A jako bonus tím napomáháte postupu Jirky Vlků na pozici zástupce vedoucího Grznárových mladých svišťů.

Objektivně, ten člověk je silnej. Vzhledově se mi nelíbí, ale těžko to můžu soudit, protože mě soutěžní kulturistika nezajímá. O jeho názorech nic nevíme, protože to, co předvádí na kameru, je estráda ve stylu Pavla Novotného.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Ragu Offline

ragu

18.10.2015 00:05

Odpovědět

Tetsuo: Asi ten pervitin se nemusí nutně projevovat, předpokládám, že ho nebere poslední roky.
Jestli fakt začal vydělávat víc, tak už přešel na kokain... :D

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

18.10.2015 03:15

Odpovědět

Tím, že mu tady věnujete debatu, mu jenom pomáháte a potvrzujete, že mu to vychází
Pokud si tu lidi nekupujou od něj jeho tréninkové programy, jídelníčky, nebo steroidy, tak mu to zas tak nevychází.

Aspoň si namlouvám, že lidi tady jsou v průměru trochu chytřejší než Grznárovi fans a grouppies.:)

Kamil Fila Offline

Tetsuo

18.10.2015 11:47

Odpovědět

Taky si myslim, co píše Tetsuo. Každou chvíli Grznár řekne něco ve smyslu, že tim, že ho sledujeme, tak se mu sypou peníze, ale pochybuju, že má třeba jenom halíř z každýho shlednutí na youtubu. Možná je to i přesně naopak, tím že ho sledujeme, diskutujeme o něm, ale nic si od něj nekoupíme, tak o peníze přichází.

Ono stačí občas sledovat diskuze na jeho FB, 90% těch, co mu lezou do pr*ele a papouškujou po něm silácký řeči, urážení Mestera atd., tak jsou 14-ti letý 60-kilový tydýti s květákem na hlavě.

Taky mi přijde, že se občas i chová jako malý dítě. Ve videu uráží supertrenéra a ten když se proti tomu ozve, tak brečí na FB, že si ho berou do huby. Chvástá se, jak všechny strongmany porazí na mrtvolu a pak brečí, že je výsměch, když si tam Tkadlčík naložil víc jak on a zvedl to... :D

Naposledy upraveno 18.10.2015 12:46

Big Muscle Offline

Big-Muscle

18.10.2015 12:00

Odpovědět

Zrovna s tím Tkadlčíkem jde o zinscenovanou věc. Předem se domluvili a nešlo o reálný souboj v žádném smyslu.

Ale celkově má Grznár tu roli nezvládnutou, to vám jako zasloužilej filmovej kritik můžu říct.:) Něco je zjevná hra a někde do toho pokládá reálný a nekontrolovaný emoce.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

18.10.2015 13:01

Odpovědět

Ten trolling mi prospěl, tohle jsem ani neměl v plánu zkoušet.

Kdybych tu měl log tak po vynásobení maixneroperskym koeficientem si do něj místo 3x200 napíšu 3x400. A rovnou přiznávám že jenom první opakování jsem dal úplně sám.

Naposledy upraveno 18.10.2015 19:52

Za tento příspěvek bylo poděkováno 4x.

Petr B Offline

vEprik

18.10.2015 19:52

Odpovědět

To bylo jasný, že 3x180 nedáš.

Géza von Medak Offline

LaFontaine

18.10.2015 20:04

Odpovědět

Musel jsem smazat asi 15 příspěvků.
Uživatel blb má poslední varování. Ještě jedno podobné vyvolání a udržování flamu, a přijde ban.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

18.10.2015 21:48

Odpovědět

vEprik: Ten trolling mi prospěl, tohle jsem ani neměl v plánu zkoušet.Kdybych tu měl log tak po vynásobení maixneroperskym koeficientem si do něj místo 3x200 napíšu 3x400. A rovnou přiznávám že jenom první opakování jsem dal úplně sám.
Výkon hodně pěkný. Ale když už se pokoušet o humor, tak ať je aspoň inteligentní.

Jan Kiels Offline

Kiels

19.10.2015 14:50

Odpovědět

Mám otázku ohledně Grznára. Jak jste si už určitě všimli, tak on a jeho svěřenci prováděj takový tříčtvrteční, spíš poloviční shyby, za což bývá často vysmívanej. Ale pokud mi jde výhradně o procvičení zad a nechci do toho zapojovat moc ruce, který beztak cvičim ještě potom samostatně, je to opravdu tak velká chyba? Moje osobní zkušenost je taková, že když dělám shyby naširoko v plnym rozsahu (samozřejmě jich neudělám tolik jako těch "ošizenejch" grznárovskejch), tak v tý horní fázi, kdy to dotahuju až nahoru, to spíš berou už jen ruce (třebaže dělám bezpalcovej úchop, kterej to zatížení rukou částečně eliminuje). Podle mýho - a nechci ten názor nikomu podsouvat - jsou pořád účinnější ty Grznárovo neúplný shyby na záda než třeba stahování horní kladky, ale rád si poslechnu, co o tomhle tématu soudíte vy.

jumptheshark

10.12.2015 13:01

Odpovědět

jumptheshark: Mám otázku ohledně Grznára. Jak jste si už určitě všimli, tak on a jeho svěřenci prováděj takový tříčtvrteční, spíš poloviční shyby, za což bývá často vysmívanej. Ale pokud mi jde výhradně o procvičení zad a nechci do toho zapojovat moc ruce, který beztak cvičim ještě potom samostatně, je to opravdu tak velká chyba? Moje osobní zkušenost je taková, že když dělám shyby naširoko v plnym rozsahu (samozřejmě jich neudělám tolik jako těch "ošizenejch" grznárovskejch), tak v tý horní fázi, kdy to dota...
Při stahování kladky či shybech mi přijde alespoň pro mě nejdůležitější ten squeeze(sorry koukám jen na videa v AJ) v dolní části. Zatnout jakoby lokty ten sval a vydržet. S následným krásným protažením zpět. Pár takových tréninku jen na tohle mi způsobilo dost brutální strije a cítil jsem, že to je ono.

A to je možný jen když dotaneš tělo dostatečně nahoru. Třeba se ale mýlím.

Sebastián Offline

Peck-Deck

10.12.2015 15:25

Odpovědět

Grznár má skvělý nohy, ostatní partie nic moc a záda má slabší právě kůvli blbé technice většiny cviků, kdy to tahá hlavně trapézama, vzpřimovačema a právě naopak rukama, ale slabě latissimama.
Je v tom úplně ukázkově špatnej jako ukázkově špatně cvičí nohy třeba Johnnie Jackson, kterej má naopak brutální vršek.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

10.12.2015 16:22

Odpovědět

Tetsuo: Grznár má skvělý nohy, ostatní partie nic moc a záda má slabší právě kůvli blbé technice většiny cviků, kdy to tahá hlavně trapézama, vzpřimovačema a právě naopak rukama, ale slabě latissimama.
Je v tom úplně ukázkově špatnej jako ukázkově špatně cvičí nohy třeba Johnnie Jackson, kterej má naopak brutální vršek.
Jsem si všimnul, že má úzký ramena. Ale přikládal jsem to spíš špatný genetice... Jaký další cviky kromě shybů podle tebe dělá blbě? Já jedu některý věci podle něj a nemůžu si vyloženě stěžovat. Třeba upažování s jednoručkama jsem předtim viděl asi milion provedení, ať už ve videích nebo přímo ve fitku. Teď to cvičim podle Grznára a konečně z toho ten střed ramen procejtim... Myslim, že je problém spíš v tom, že on to pěkně vysvětlil v těch videích na techniku cviků, co natočil s malýma váhama, ale pak v těch videích, kde cvičí s těma svýma svěřencema a jedou těžký váhy, na tu techniku, když použiju jeho slova, chčije.

jumptheshark

10.12.2015 18:19

Odpovědět

Nesleduju ho tak dokonale, takže nevím. Jen jsem viděl dva tréninky zad, kde bylo skoro všechno špatně, POKUD chce někdo zlepšit záda. Samozřejmě, že z těch vah a intenzity jinak celkově naroste, o tom žádná, zvlášť, pokud sype.

Ale třeba paže taky necvičí moc technicky, přitom se tou technikou dá ledasčeho dosáhnout.

Nehodlám ale tvrdit, že se celkově nezlepšuje. Má na to finance (50 táců měsíčně jen do dopingu je slušnej balík) a má zřejmě extrémně odolné šlachy, takže utáhne ty váhy.
Kdyby si ho vzal do parády někdo, komu věří, bude mu ale na ty slabý partie ordinovat jiný postupy.

A ty ramena má úzký kvůli klíčním kostem, s tím moc nenadělá, jde to jen opticky upravit. Jestli se kvůli tomu naučil dělat zrovna upažování, tak pro něj jen dobře.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

10.12.2015 19:48

Odpovědět

296 příspěvků
Strana 17 ze 19

Vytisknout