Filip Grznár - všechno sem

296 příspěvků
Strana 16 ze 19

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Filip Grznár - všechno sem

Tak já bez spota mám psychickej problém dát víc 1x175 a to v kleci, se spotem ale vyrvu i 3x180..takže asi tak.
V reálu se nad 300 sotva dostane. A o jeho vzhledu tři tejdny do soutěže ani nemluvim. Z jeho slavnejch 106kg je 6kg voda z čínskýho gh a buhví čeho ještě. To bude transformace jak u Šubrta, ten taky dává poslední tejden skoro 10kg dolu. :D
Zajímalo by mě jak jsou na tom s tlakem, když držej tolik vody.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Petr B Offline

vEprik

15.10.2015 19:22

Odpovědět

Powerlifter Dan Green, 350x3. Množství tuku na úrovni soutěžního kulturisty. Bez spottera. A s lehčími bandážemi.

Čili světová špička je ještě trochu jinde.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

15.10.2015 19:51

Odpovědět

Dmitry: Mně se líbí, jak mu to každý vytýká i kvůli skryté závisti. Ale samozřejmě, ty negativní výtky jsou většinou pravdivé.
Pořád marně hledám jednu jedinou věc, kterou mu závidět...

Jinak výkon je to brutální, o tom žádná.

Sebastián Offline

Peck-Deck

16.10.2015 10:55

Odpovědět

Dmitry: Mně se líbí, jak mu to každý vytýká i kvůli skryté závisti. Ale samozřejmě, ty negativní výtky jsou většinou pravdivé.
Zavidim mu to, ze se mu z te 11 lete sypacky nic zavazneho nestalo. Tot vse. Vykon bravurni.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Jan Antonín Offline

blb

16.10.2015 14:41

Odpovědět

vEprik: Tak já bez spota mám psychickej problém dát víc 1x175 a to v kleci, se spotem ale vyrvu i 3x180..
Natoc to, jinak ti neverim.

Jan Antonín Offline

blb

16.10.2015 14:42

Odpovědět

Neveris ? veprik ma nejlepsi stehna na foru

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Robert Veselý Offline

Robert

16.10.2015 20:59

Odpovědět

Robert: Neveris ? veprik ma nejlepsi stehna na foru
Kdyz nic nenatoci, tak samozrejme nic. Takovych pripadu uz tu par bylo (viz naposledy Maixner). A o velikosti stehen by slo polemizovat.

Jan Antonín Offline

blb

17.10.2015 11:14

Odpovědět

Zavidim mu to, ze se mu z te 11 lete sypacky nic zavazneho nestalo.
Ale my vůbec nevíme, čím on trpí, nebo netrpí. Vidíš jen obrovskou změnu v obličeji k horšímu během pár let.
Vůbec nevíme, v jakém stavu má vnitřní orgány.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

17.10.2015 12:03

Odpovědět

blb: Zavidim mu to, ze se mu z te 11 lete sypacky nic zavazneho nestalo. Tot vse. Vykon bravurni.
Možná, že už negativní účinky začíná mít. Docela funí a celkem dost se potí, a to mi nejde do souladu s těmi jeho údajnými 3-4% tuku. Že by už srdce tolik nestíhalo?

Jan Kiels Offline

Kiels

17.10.2015 12:43

Odpovědět

Kiels: Možná, že už negativní účinky začíná mít. Docela funí a celkem dost se potí, a to mi nejde do souladu s těmi jeho údajnými 3-4% tuku. Že by už srdce tolik nestíhalo?
Pernik si zkratka zacina vybirat svoji dan. Nemel fetovat, vul.

Naposledy upraveno 17.10.2015 12:47

Jan Antonín Offline

blb

17.10.2015 12:45

Odpovědět

blb: Kdyz nic nenatoci, tak samozrejme nic. Takovych pripadu uz tu par bylo (viz naposledy Maixner). A o velikosti stehen by slo polemizovat.
mel tu fotku a soutezil v kulturistice polemizovat muzes jak chces ale je to tak

s jeho nohama bych mu veril drepy s 215 a on mluvil o 170 a to zvedaj kluci po dvou letech cviceni co ma smysl

Robert Veselý Offline

Robert

17.10.2015 12:50

Odpovědět

Grznár má nějakou vrozenou srdeční vadu a má astma. Nefuněl by a nepotil by se, leda kdyby necvičil. To, že sype, na to až tak vliv nemá. (V něčem trochu, třeba trenbolon dýchání zhoršuje.)

Asi ten pervitin se nemusí nutně projevovat, předpokládám, že ho nebere poslední roky. V posledních letech si jde všímat změn v obličeji, na které mají vliv spíš steroidy a růstový hormon.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

17.10.2015 12:53

Odpovědět

Tetsuo: Pro porovnání, profesionální kulturista Amit Sapir, 347 kg rawhttps://www.t-nation.com/training/bodybuilder-breaks-world-squat-recordNulová dopomoc, regulérní soutěž, pohyb bez odrážení dole, minimálně o 10 kg nižší tělesná váha. (A celkově lepší proporce postavy; nemluvě o prestižnější kulturistické federaci). Jenom k tomu kralování...
Silový trojboj:http://powerlifting.cuscz.cz/rekordy_cr/muzi_trojboj.htmV ČR by ve své kategorii ale konkurenci neměl, o tom žádná. Tady je špička.
Profi kulturi...
Prostě má víc peněz na sypání, podle mě je odvaha si pod to jen stoupnout, nevím kolik tomu na videu je... a jestli je těsně před závodama atd. , myslím , že je tom o tom kdo víc vydrží.

Jan Kráčmer Offline

JK

17.10.2015 18:39

Odpovědět

blb: Natoc to, jinak ti neverim.
do tejdne to tu máš v HD, blbe
edit: a nepsal jsem to proto abych si tu vyhonil ego, ale abych nastínil kolik kg rozdíl může udělat hodně dobrej spotter.

Naposledy upraveno 17.10.2015 20:52

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Petr B Offline

vEprik

17.10.2015 20:16

Odpovědět

Tetsuo: Grznár má nějakou vrozenou srdeční vadu a má astma. Nefuněl by a nepotil by se, leda kdyby necvičil. To, že sype, na to až tak vliv nemá. (V něčem trochu, třeba trenbolon dýchání zhoršuje.)
Asi ten pervitin se nemusí nutně projevovat, předpokládám, že ho nebere poslední roky. V posledních letech si jde všímat změn v obličeji, na které mají vliv spíš steroidy a růstový hormon.
To neni pravda, spravnej sypac se nemuze nadechnout z brutalniho zvyseni cervenych krvinek a propoti klidne tri trika za trenink.

Poceni a funeni je typicky priznak steroidu

Sebastián Offline

Peck-Deck

17.10.2015 20:34

Odpovědět

Prostě má víc peněz na sypání, podle mě je odvaha si pod to jen stoupnout
Amit Sapir je především bývalej olympijskej vzpěrač, kterej teď dělá bokem powerlifting. Každopádně má lepší metodiku a techniku než Grznár. PROTO je lepší.
Grznár nemá žádný tréninkový plán, jak se zlepšit v dřepu a prostě tam rve co největší váhy a co nejvíc steroidů. Sapir má dokonale vymyšlený rozpis, coache na dřepy atd.
To neni pravda, spravnej sypac se nemuze nadechnout z brutalniho zvyseni cervenych krvinek a propoti klidne tri trika za trenink.
To říkám taky. Ale Grznár má fakt navíc to astma.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

17.10.2015 21:40

Odpovědět

296 příspěvků
Strana 16 ze 19

Vytisknout