Oxadrolon žena - deník

224 příspěvků
Strana 1 ze 14

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Oxandrolon žena - deník

Chystám se na své první setkání s AAS. Plánuji si zde psát svůj deník. Myslím, že je to pro mnohé docela zajímavé téma. Jakékoliv smysluplné rady ohledně tréninku uvítám. Poprosím omezit spam.

O mně:
170cm
76kg

Plán:
Mám v plánu zhubnou při zachování stávající svalové hmoty či dokonce její zvětšení.
Pojedu sacharidové vlny: 50-100-150-200
Tuky: 50g
Bílkovíny: 150g
Trénink: 5-6x týdně objem/síla + 3x týdně kardio.
Plánuju střídat tréninky silové a objemové(pumpovací).

Oxandrolone:
2,5 mg - 2 týdny
5 mg - 2 týdny
10 mg - 4 týdny

Dolňky:
Ostropeřec
D3
Mg+B6 (chelát)
Nexgen Pro
Kreatin
Matrix 5.0

Vše se bude samozřejmě odvíjet od toho, jak bude mé tělo reagovat.

Naposledy upraveno 26.01.2015 13:15

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

juicee

26.01.2015 13:11

Odpovědět

Re: Oxadrolon žena - deník

Ok, není to proti pravidlům fóra, myslím, že to bude řada lidí sledovat se zájmem.

Možná by stálo za to vysvětlit, proč padla volba zrovna na tuto látku, případně, proč tam nejsou jiné apod.

U žen je dopování obecně těžší, protože je pro ně nevýhodné užívat injekčně testosteron.

Tak nevíme, jak dlouho cvičíš a co je tvůj cíl.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

26.01.2015 13:18

Odpovědět

Tolik mg oxandrolonu vůbec neucítíš a nic ti to nepřinese. Za ty prachy je to nic prostě.

oxik11

26.01.2015 13:20

Odpovědět

Pravidelně posilování a síla 4 roky.
Poslední rok a půl jsem nejela žádné kardio.

Můj cíl je snížit podkožní tuk na nějakou trvale udržitelnou úroveň.

Po minulých zkušenostech s hubnutím jsem se rozhodla pro "berličku".

Tuto látku jsem si vybrala protože je to jeden z nejpoužívanějších a nejbezpečnějších AAS pro ženy. Minimální vedlejší účinky (akné, zvětšené libido, slabší menstruace, větší hlad). Nízká toxicita.

Pro první cyklus mi to stačí. Víc než 15mg nechci zkoušet.
Četla jsem o synergickém efektu s kreatinem...

juicee

26.01.2015 13:37

Odpovědět

Mám takový dojem, i když si žena, že tak nepatrnou dávku ani nepocítíš :)

Aleš Urbášek Offline

Urba

26.01.2015 13:55

Odpovědět

Zkušenosti z zahraničních fór mluví jinak.
Dávkování jsem vypsala orientačně, vše se bude odvíjet dle momentální situace.

juicee

26.01.2015 14:13

Odpovědět

juicee: Zkušenosti z zahraničních fór mluví jinak.
Dávkování jsem vypsala orientačně, vše se bude odvíjet dle momentální situace.
Anavar is a great way to introduce yourself to the world of AAS. Cycles can be as long as 12 weeks or as short as 8 weeks. Dosages range from 5mg to 20mg (or 40 if you are a hardcore body builder..)

It is recommended that if you are new you start your first week at 5mg split in half morning and evening. This is to keep your blood levels fairly steady as side effects will increase if you have spikes in levels.

If 5mg is tolerated well then move up to 10mgs. Again split morning and evening so you will be taking 5mg in the am and 5mg in the pm.

Sebastián Offline

Peck-Deck

26.01.2015 14:16

Odpovědět

To jsem také viděla ;)
Nicméně z mnoha deníků jsem vyčetla, že každá žena reaguje jinak.

juicee

26.01.2015 14:23

Odpovědět

Nebál bych se později zvýšit dávku na 15 mg, ale sama uvidíš, jak na oxan reaguješ.
Nemyslím si, že dávka 10 mg je zbytečná.
Kolik byste jí tam chtěli narvat chlapci?

Petr Kellner Offline

Nokten

26.01.2015 14:24

Odpovědět

Já bych jí naordinoval aspoň 300mg oxymetholonu, to už by jí aspoň něco přineslo.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

oxik11

26.01.2015 14:28

Odpovědět

oxik11: Já bych jí naordinoval aspoň 300mg oxymetholonu, to už by jí aspoň něco přineslo.
Já bych opsal postupy Věrky Mikulcový.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Sebastián Offline

Peck-Deck

26.01.2015 14:29

Odpovědět

Pánové, poslední dva posty už to začínají rozjíždět mimo seriózní rovinu. Držte to v ní. Nedělejme z toho cirkus.

Jen poznámka: kdybych měl vybrat něco na vyrýsování, zkoušel bych zpočátku věcičky jako forskolin (coleus) a yohimbin, případně efedrin.
Smysl mají i velké dávky pyruvátu.

Pak jsou tu věci jako T3 a clenbuterol/salbutamol.

Potom růstový hormon a rekombinovaný IGF.

Oxandrolon, podle všech ukazatelů, je slabší na pálení tuku. Nicméně potlačení hladu v dietě je fajn. A je to HAHA! (ale vědecky dokázáno), jediný steroid, u kterého je potvrzen přímý vliv na svalovou hypertrofii. (Bavíme se o výzkumech a potvrzených mechanismech, ne o tom, co se dá pozorovat a ozkoušet na sobě. U ostatních steroidů se prostě neví, co přesně a jak dělají.)

Naposledy upraveno 26.01.2015 14:44

Kamil Fila Offline

Tetsuo

26.01.2015 14:43

Odpovědět

Tetsuo: Oxandrolon, podle všech ukazatelů, je slabší na pálení tuku. Nicméně potlačení hladu v dietě je fajn.
S tím potlačením hladu to není jisté, mnoho žen reaguje zvětšením hladu...

http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance_nutrition/steroid_dieting

"Oxandrolone (Optional)

This androgen has been shown to decrease subcutaneous abdominal fat to a greater degree than Testosterone and nandrolone, even though the dosages employed with oxandrolone were much lower. On a milligram-per-milligram basis, oxandrolone is much more potent that Testosterone and nandrolone in terms of reducing adipose tissue. (17)

So how does that happen? Even though I can't say for sure, it appears that oxandrolone binds rather well to the AR, possibly even more so than Testosterone or nandrolone. This would explain the difference in adipose tissue reductions. A study performed in young men also demonstrated that oxandrolone likely exerts its effects via the AR.

Another interesting note is that oxandrolone induced an increase in AR expression in muscle. (18) Now, if we apply this to what I was talking about in the first portion of this article, it makes sense that oxandrolone would be potent at reducing adipose tissue. Assuming that it's increasing AR expression in adipose tissue as well, this fits perfectly in to the idea that a strong binding to the AR induces upregulation of the AR content in adipose tissue and thus leads to lipolytic effects."

Naposledy upraveno 26.01.2015 14:59

juicee

26.01.2015 14:59

Odpovědět

Na fórech se toho napovídá. Dávka 2,5 mg je absurdně nízká, to tu tabletu spíš rozdrtíš na prach, než by se ti to podařilo takhle rozčtvrtit. I 5mg je nic, je potřeba si uvědomit orální dostupnost látky a další faktory jako hormonální antikoncepci etc. které ovlivňují řekněme využitelnost - že si vezmeš 5 mg oxandrolonu ještě neznamená, že využiješ 5 mg oxandrolonu a to se ještě nebavíme o tom, že ty tablety můžou být více čí méně poddávkované. Doporučil bych začít asi rovnou na 10 mg a postupně se dostat na těch 15-25 mg podle reakcí těla a ke konci vyklesávat.

Ragu Offline

ragu

26.01.2015 15:02

Odpovědět

K tomu tréninku: mně se třeba osvědčilo jet silový tréninky na hodně sachridech (2 za sebou) a pak pumpovací+HIIT+kardio na sacharidech jen ze zeleniny a burákovýho másla. Den před silovým tréninkem mám solidní prasečák a fakt dost glykogenu na ty 2 silově orientovaný tréninky a pak až do refeedu (st-so;ne-refeed) sacharidy nepřijímám. Hubnul jsem na tom skvěle.

K těm "doplňkům": Proč radši nejet něco jako T3, yohimbine, clen nebo salbu, pokud chceš (primárně) shodit tuk? Popř. oxan + něco z toho?

Venec

26.01.2015 15:10

Odpovědět

Pravý oxandrolon se hlavně pozná podle ranního průjmu, btw :)

Kamil Fila Offline

Tetsuo

26.01.2015 16:01

Odpovědět

224 příspěvků
Strana 1 ze 14

Vytisknout