Performance trénink 1.0

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Performance trénink 1.0

Omlouvám se, že zakládám nový téma, kdyžtak ho smažte.
Ted jsem po prvním týdnu "rampotréninku", kterej už jsem před časem cvičil a jsem z něj znova nadšenej jako dlouho z žádnýho :)
Snažim se přijít na kloub těm performance tréninkum (viz http://www.body-test.cz/cs/clanky/206-vykonnostni-trenink-verze-1-0/ )
+- jsem pochopil myšlenku, nakonec i cyklování cviků - první týden jedu ten stejnej cvik 3x týdně (těžce), pak můžu i střídat, ok.

Nevim, jestli je to v článku/článcích někde psaný, ale ve výše zmíněnym je doporučenej mustr tréninků 3 těžký a 3 lehký. Nešlo by/nebylo by rozumný to nějak skombinovat? tzn v "těžký části" jet 2 těžce, 1 lehce a v "lehký" to otočit?

Bojim se, že fullbody systém stylem, jak je tu psanej by mě asi odrovnal..

Ondřej Kaduhaz Offline

Kaduhaz

16.01.2015 22:17

Odpovědět

Re: Performance trénink 1.0

1) Jde o to, kolikrát týdně to budeš cvičit

2) Co budeš považovat na 100 % váhu a od ní odpočítaných 80 %. Jde hodně o zpsob provedení.

3) Jinak je možné si trochu pohrát s kombinací "těžkých" a "lehkých" cviků.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

17.01.2015 11:41

Odpovědět

Cvičit plánuju tak 4x týdně. Co jsem vyčet, tak optimum je 6, ale když člověk cvičí míň, tak se holt budou ty tréninky střídat i tak podle původního návrhu a nebude každej tejden stejnej.

Chápu dobře, že podle původního plánu bych jel třeba benč po/út/st 3/2/1 a v dalších 3 pak "lehkej" tlakovej cvik zase 3 dny za sebou?

Ondřej Kaduhaz Offline

Kaduhaz

17.01.2015 14:55

Odpovědět

Ano. Jeden těžší typ tlaku 3 TRÉNINKY (ne nutně dny) za sebou a pak 3 TRÉNINKY lehčí typ tlaku.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

17.01.2015 16:33

Odpovědět

Paráda, díky moc, už tomu přicházim pomalu na zub :)
Zkusim podle těch pravidel postupně trochu upravovat tu základní 5/3/1 rampu, co ted jedu, směrem k FSR.
Dík za rady

Ondřej Kaduhaz Offline

Kaduhaz

17.01.2015 17:25

Odpovědět

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout