Domácí posilovna

80 příspěvků
Strana 2 z 5

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Domácí posilovna

Už trochu bokem, ale plánuji si udělat také svoji klec..

Dokonce jsem si našel, že v kovošrotu  kousek od nás mají magazín, kde prodávají kilo železa asi za 10 Kč...

Jedná se o uplně nové profily všech druhů - kamarád mi to dle plánku povaří. Co se osy týče tak plánuji největší invetsici právě do ní, jelikož ji budu odhazovat, takže nějakej special na crossfit. Co jsem koukal ceny kolem 10 tisíc, takže to co ušětřím na kleci, investuju do osy.

No a kotouče k tom uodhazovací dalších min. 13 tis. + podlaha (www.pragoelast.cz). A domáci fitko min. 30 K +...

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 12:30

Tomáš K Offline

KoZi_man

25.03.2014 17:43

Odpovědět

KoZi_man: Už trochu bokem, ale plánuji si udělat také svoji klec.. Dokonce jsem si našel, že v kovošrotu  kousek od nás mají magazín, kde prodávají kilo železa asi za 10 Kč... Jedná se o uplně nové profily všech druhů.. Kamarád mi to dle plánku povaří... Co se osy týče tak plánuji největší invetsici právě do ní, jelikož ji budu odhazovat, takže nějakej special na crossfit. Co jsem koukal ceny kolem 10 tisíc, takže to co ušětřím na kleci, investuju do osy. No a kotouče k tom uodhazovací dalších min. 13 tis. + podlaha (www.pragoelast.cz)  A domáci fitko min. 30 K +...
Docela by mě zajímalo na kolik tě vyjde ta podlaha. Do budoucna budeme určitě něco podbného dělat, tak kdybys byl tak hodnej a pak sem třeba napsal kolik jsi dal za metr čtvereční nebo tak. Díky.

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 12:31

L G Offline

LaszloGogolak

25.03.2014 19:22

Odpovědět

Řeknu to takhle, moje teta má na tohle firmu, takže dokážu zajistit a udělat CN nabídku podle m2.

Dokážu zajistit i hezkou cenu :)

Firma se jmenuje NOKOservis. Právě jim dělám web, až bude vše hotové napíšu.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Tomáš K Offline

KoZi_man

25.03.2014 19:28

Odpovědět

KoZi_man: Už trochu bokem, ale plánuji si udělat také svoji klec.. Dokonce jsem si našel, že v kovošrotu  kousek od nás mají magazín, kde prodávají kilo železa asi za 10 Kč... Jedná se o uplně nové profily všech druhů.. Kamarád mi to dle plánku povaří...
Možná je ti to jasný, ale bacha na vrtání - do díry 25mm tyč o průměru 25mm nenarveš - já si to bohužel neuvědomil a pak každou díru brousil...

Jaroslav Vorlíček Offline

Skylarker

25.03.2014 20:26

Odpovědět

LaszloGogolak: Prosim Vás, nechali jsme se si dělat power rack na míru do našeho fitka a vyšlo nás to asi a 6000,- Kč i s materiálem, tak je nekupujte za 22 000,- a nechte si je svařit.
Hele tak přesně tohle mi dnes říkal kamarád - strojař. A já mu nevěřil. Plánek nakreslí zdarma a materiál se prý dá sehnat snadno.

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 12:32

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

rejdis Offline

rejdis

25.03.2014 21:23

Odpovědět

KoZi_man: Řeknu to takhle, moje teta má na tohle firmu, takže dokážu zajistit a udělat CN nabídku podle m2. Dokážu zajistit i hezkou cenu :) Firma se jmenuje NOKOservis. Právě jim dělám web, až bude vše hotové napíšu.
Ta cena by mě taky zajímala :) Můj původní plán spočíval v projíždění stavobazarů a hledání nějakých gumových desek. Kdysi jsem je v jednom bazaru viděl.

Naposledy upraveno 25.03.2014 21:50

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 12:32

rejdis Offline

rejdis

25.03.2014 21:25

Odpovědět

LaszloGogolak: Prosim Vás, nechali jsme se si dělat power rack na míru do našeho fitka a vyšlo nás to asi a 6000,- Kč i s materiálem, tak je nekupujte za 22 000,- a nechte si je svařit.
Čus, podělíš se o kontakt na firmu? Právě také uvažuji o pořízení power racku...

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 12:33

Barbar Conan Offline

Barbar-Conan

25.03.2014 21:31

Odpovědět

Barbar-Conan: Čus, podělíš se o kontakt na firmu? Právě také uvažuji o pořízení power racku...
Dělal to nějakej frajer po práci na dílně. Klasika. Není to vůbec složitý - udělá to každý schopnější.

Btw. na internetu je hodně nákresů (plánků) na věž. Například ten v příloze. Ty míry si samozřejmě můžete upravit, ale pak musíte dávat bacha na výběr materiálu, ale s tím Vám poradí už ten, kdo Vám to bude dělat.

Přílohy

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

L G Offline

LaszloGogolak

25.03.2014 22:42

Odpovědět

A co byste řekli na tenhle power rack?

Obecně p. Vrabec má docela pozitivní ohlasy (doporučili mi ho na ronnie) a vypadá to, že na individuálních úpravách se půjde snadno domluvit + cena taky vypadá příjemně...

Barbar Conan Offline

Barbar-Conan

25.03.2014 23:19

Odpovědět

rejdis: Člověče, do KWK opravdu chodím. Podle tvé profilovky tě nepoznávám, ale divil bych se, kdybychom se nepotkávali :D Nemám to tam moc rád, ale nic lepšího v Plzni není...
No tak to je pěkný. :D No já to tam právě taky vůbec rád nemám, dřív jsem chodil do Mike Fitness naproti Plaze a tma je to pěkný, takový domácký fitko. Nikdo na tebe nečumí, se všema se znáš..Jen škoda, že tam není klec no. Asi tam zas začnu chodit. :D 

Jinak ty bumpery zas jestli nejsou zbytečný, jestli to chceš jenom na MT a tak.. Já jsem třeba koukal v Plzni u Trampoty co mají a myslel jsem, že by mohla stačit např. tahle osa + kotouče.

Stejně největší investice jsou jednoručky, ne? Mně se hrozně líbí tyhle hexový.

No a ta klec na míru odsud taky nevypadá špatně a cena bude určitě dobrá. Dobrý je tam, že se dá individuálně nechat upravit.

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 12:34

Karel Mencl Offline

charlie77

26.03.2014 01:36

Odpovědět

Barbar-Conan: A co byste řekli na tenhle power rack? http://www.domaci-posilovna.cz/nabidka/klec-posilovaci-typ-2/ Obecně p. Vrabec má docela pozitivní ohlasy (doporučili mi ho na ronnie) a vypadá to, že na individuálních úpravách se půjde snadno domluvit + cena taky vypadá příjemně...
Bez úprav bych to asi určitě nekupoval. Za 1. bych rozhodně prodloužil základnu, třebaže to budeš mít připevněné k zemi. Za 2. bych asi nevěřil těm nerezovým dorazovým tyčím - nosnost / pružnost. Taky jsme nad nimi samozřejmě přemýšleli, ale nakonec jsme zvolili klasický jekl. Vlastné máme skoro stejnou jako tady na obrázku (až na bradla).

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 12:35

L G Offline

LaszloGogolak

26.03.2014 08:21

Odpovědět

Zdravím,

Já si teďka dělal podobnou posilovnu, hlavně pořídit si glute-ham developer byl takový můj sen. Nejlevnější ho měli na Stronglifts.cz. Ceny tam měli včetně dopravy, tak jsem jim psal jestli by mi neslevili za dopravu, když si pro to přijedu. No, nakonec jsem se slevou nakoupil GHD, Klec, Osu, Lavici, Power Bands a mám slíbenou slevu na Calibrované Bumper kotouče na + - 10g s testem na 15 000 pádů se slevou pod 100 Kč za kg :D

Zhodnocení:

Mohutnější klec jsem ještě neviděl, ať se fitka jsou s těma jejich shitama *****. Slevil mi na 14 000 Kč a za tu kvalitu bych si klidně ještě připlatil. Typek mi ještě ukázal, jak mám správně nastavovat gumy v kleci a jak si je můžu nastavit ještě na dalších 1000 způsobů - dokonce se v té kleci dá z těch gum udělat taková nestabilní hrazda na shyby a obrácené přítahy, kliky apod. Libí se mi hlavně nadzvedlá zadní spodní část konstrukce, takže jde dělat dřepy na obouch stranách klece + se dá ta nadzvednutá část použít jakou stoupačka při dopomoci na benchi. Měl jsem problém s místem a typek mi poradil, že ty úchyty na gumy můžu použít jako úchyty na kotouče, když tam nebudu dávat víc jak 40 kg na jeden úchyt (úchytů je 8).

Lavička za 3000 Kč s nosností 400 kg... Někde jsem viděl téměř stejné za 3x tolik. Lavice je stabilní, dělam na ní i dračí vlajku a ani se nehne (mám 70 kg). Rozměry jsou hodně podobné závodní lavici na bench a dobře se mi na mostuje.

Osa na ložiskách za 5000 Kč. Vroubkování mi trochu nevyhovuje, ale postupně si zvykam (uprostřed je to hladké). Za ty ložiska, pružnost osy, nosnost 750 kg a cenu mi to vůbec nevadí. Od 150 kg to začíná krásně pružit a protáčivost ložisek je perfektní.

Bandy spokojenost. GHD, no, co na to říci. Prostě jsem si splnil sen a rovnou s GDH jak kráva. GHD váží necelých 80 kg. Čekal jsem prcka jako mají ve strengthshopu (kterej pak eshopy u nás prodávají s přirážkou), ale toto jsem nečekal. Dal bych za něj klidně i 20 000 :D ale nechal mi ho za 8 500 Kč.

Teď už jen ty calibrované bumpery a můžu to snad rovnou otevřít jako komerční posilovnu :D (další můj sen)

Naposledy upraveno 26.03.2014 22:58

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 12:37

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Jiří Kavalír Offline

LittleStrongman

26.03.2014 08:24

Odpovědět

LittleStrongman: Zdravím, Já si teďka dělal podobnou posilovnu, hlavně pořídit si glute-ham developer byl takový můj sen.
vyfoť nám tu tvoji pohádkovou posilovnu :)

Naposledy upraveno 26.03.2014 08:41

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 12:37

Martin Offline

Mrak

26.03.2014 08:39

Odpovědět

Mrak: vyfoť nám tu tvoji pohádkovou posilovnu :)
Ještě je tam hodně práce, zdi vypadají hrozně :)

Hrazda je otočená, abych mohl dělat shyby - mám nízký strop

Přílohy

Naposledy upraveno 26.03.2014 09:52

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 12:38

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Jiří Kavalír Offline

LittleStrongman

26.03.2014 08:58

Odpovědět

Paráda! Škoda, že maji tak úzkou tu benchovou lavici, 25 cm je málo. Takovouhle maji v jednej posilce u nás a nebenchuje se mi na jí dobře. Pro mě je ideální lavice, co má soutěžní šířku tj. 29 - 32 cm. Jinak z ní sjíždim.

Jaroslav Polánský Offline

Meathead

26.03.2014 10:35

Odpovědět

LittleStrongman: Nádhera!

Kamil Fila Offline

Tetsuo

26.03.2014 11:02

Odpovědět