Pro pobavení - vtipy, obrázky a videa

1186 příspěvků
Strana 47 ze 75

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Pro pobavení - vtipy, obrázky a videa

To druhý video je také perla za perlou.

Slabej Čaj Offline

Slaboch

05.01.2015 19:13

Odpovědět

ragu: Novej Supertrener
¨

No, zatím jsem zjistil, že dělám vše blbě a naopak :D Piju gainery, tréninky většinou vršek/spodek (každá partie 2-3x týdně), a nepřijde mi, že bych ztrácel svaly :D Co teprv Kiro, který posílá 6 dvoufázů v týdnu a každou partii uplně zničí 3x týdně :D

Pobavilo i, že full-body je 10x náročnější na regeneraci a je to cesta ke zničení jater ledvin a je to zátěž pro srdce :D mě přijde že chudák ani neví jak maj full-body fungovat. Každopádně pobavilo :D

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Adam Strnad Offline

Mr.-Greatness

05.01.2015 19:21

Odpovědět

To je Broscience jak svině. Místo učení jsem zabil 5 minut života posloucháním keců. Vločky a protein, ty vo*e...

Venec

05.01.2015 19:51

Odpovědět

3:05
"If livers are so important, how come I can't use them to do dumbbell curls"

Michal Vašíček Offline

mclama

05.01.2015 20:06

Odpovědět

Na steroidech mu prostě funguje všechno, navíc má dobrou kosterní stavbu a šlachy a hodně vydrží.

Fór je nakonec, že vršek má pořád horší než hromada bodyfitnessáků, kterými tak pohrdá.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

05.01.2015 20:13

Odpovědět

To co mele Grznár je naprostej standart vědomostí českejch kulturistů, akorát že on tomu svym projevem dodává grády.
čest výjimkám jako Boris Orava apod.

Petr B Offline

vEprik

05.01.2015 20:25

Odpovědět

Ale má neprůstřelný argumenty: "Řeknu vám účinnou radu, jak poznat člověka, kterej tomu rozumí. Jedinej člověk, kterej rozumí stravě, je kulturista. Nikdo jinej, NIKDO JINEJ! Ani doktor, ani jinej sportovec, ani dietolog, JENOM KULTURISTA."

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Ragu Offline

ragu

05.01.2015 20:43

Odpovědět

Řekl, zachrchlal a dal si sušenku a čokoládu.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

05.01.2015 20:58

Odpovědět

Jak to je teda stím Grznarovým názorem na sacharidy? Je blbost do sebe cpát 600-700 sacharidů denně?

pH.

05.01.2015 21:22

Odpovědět

Na HGH a T3 si sladký pečivo klidně dát může.Je to hrozně primitivni člověk.Měl by to svoje fanatický tlachání podpořit výskedkama,jinak je prostě stále jen za uřvanou postavičku.

Sebastián Offline

Peck-Deck

05.01.2015 22:26

Odpovědět

ragu: Tam mám IP ban od doby, co jsem tam dal fotku s Isobeef a hubenou krávou.
Ale! :-) Však pravda bolí. Kdybys tam dal fejkovanou fotku vyzáblýho Colemana či dokonce top modlu Arnolda, vůbec bych se nebál zažehnutí ruky v ohni, že tam tento fórek zdobí konkrétní téma dodnes. :-)

Petr Polák Offline

PP

05.01.2015 23:22

Odpovědět

ragu: Ale má neprůstřelný argumenty: "Řeknu vám účinnou radu, jak poznat člověka, kterej tomu rozumí. Jedinej člověk, kterej rozumí stravě, je kulturista. Nikdo jinej, NIKDO JINEJ! Ani doktor, ani jinej sportovec, ani dietolog, JENOM KULTURISTA."
Jsem pro zachovávání anonymity a soukromí, nicméně on se tím, co nyní uvedu, rozhodně nijak netají, proto je určitě v reakci na stravu a odmítání barviv apod. zajímavé zmínit, že Grznár jakožto takřka abstinent paradoxně užívá dost hojně piko a sice jako doping i pro krácení dlouhých nocí o víkendu. S touto stimulační látkou, jak jsem onehdá zmínil v jiném tématu, jsem se v dřívějšku seznámil také, proto chraň bůh, aby tato informace zaváněla jakýmkoliv morálním kázáním, ovšem může se jednat o určitou odpověď na to, proč v některých chvílích Grznár někomu připadá třeba vymatlaný, mimo mísu či s přehnaně nabubřelým egem. Tuto informaci jsem si nikterak nevymyslel, je to od jednoho jemu velice blízkého člověka, který který je v komunikaci s jedním člověkem velice blízkým mně. :-) Podrobnosti nejsou třeba...

Petr Polák Offline

PP

05.01.2015 23:36

Odpovědět

pH.: Jak to je teda stím Grznarovým názorem na sacharidy? Je blbost do sebe cpát 600-700 sacharidů denně?
Mě to přijde jako ok, když bych chtěl zhubnout.

kernel

05.01.2015 23:57

Odpovědět

Kernele, pořád jedeš v objemu 1000g sachrů? Nebo si tuto denní dávku zvýšil?

Jiří Vlk Offline

Roper

06.01.2015 11:36

Odpovědět

Krásně rovný záda a hluboký dřep bez opasku.

kernel

06.01.2015 12:49

Odpovědět

PP:
Tam jde spíš o to, že mnohá barviva jsou přírodní a mnohá sladidla nejsou pro tělo žádná zátěž.

Jestli někdo bere vyjma steroidů i pervitin, tak je to samozřejmě jeho věc a jeho hazardování se zdravím.

Osobně bych si větší starosti dělal s 50-100 g BCAA denně než trochou přírodních barviv a umělých sladidel.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

06.01.2015 14:44

Odpovědět

1186 příspěvků
Strana 47 ze 75

Vytisknout