Který MRP/gainer - pravidelná náhrada snídaně?

19 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Který MRP/gainer - pravidelná náhrada snídaně?

Zdar. Jelikož si nestíhám dělat pořádnou snídani, rozhodl jsem se pro MRP/gainer. Zbytek dne normální pevná strava + suplementace před a po tréninku. Chtěl bych požádat o doporučení, který gainer je nejlepší v poměru chuť/složení - hustší konzistence. Teď mám ten Anabolic mass gainer jako potréninkáč(příchuť oříšek), ale jako pravidelná náhrada snídaně to není to pravé. Rád bych chuťově něco jako jahodový Weider 4000 nebo čokoládový Extrifit Go Pro 30...
Díky.

Robert Pecha Offline

bofteam

01.11.2014 20:14

Odpovědět

Re: Který MRP/gainer - pravidelná náhrada snídaně?

bofteam: Zdar. Jelikož si nestíhám dělat pořádnou snídani, rozhodl jsem se pro MRP/gainer. Zbytek dne normální pevná strava + suplementace před a po tréninku. Chtěl bych požádat o doporučení, který gainer je nejlepší v poměru chuť/složení - hustší konzistence. Teď mám ten Anabolic mass gainer jako potréninkáč(příchuť oříšek), ale jako pravidelná náhrada snídaně to není to pravé. Rád bych chuťově něco jako jahodový Weider 4000 nebo čokoládový Extrifit Go Pro 30...
Díky.
Pokud bys rád jahodový Weider 4000 nebo čokoládový Extrishit, tak si ho kup, viď :).
Pokud bych měl mít snídani založenou na sacharidech (pokud možno komplexních), tak si koupím místní MRP nebo Reflex snad dělá taky něco solidního. Jahodový Weider je moc dobrej...jak marshmallow, chápu tady tu nostalgii. Jestli ale něco podobně chutnýho seženeš s komplexníma sacharidama nevím.

Venec

01.11.2014 21:45

Odpovědět

Chtěl bych právě něco z místního sortimentu, pokud se něco najde..

Robert Pecha Offline

bofteam

01.11.2014 22:54

Odpovědět

Optigerm 27 nebo 40, jasná volba. :-)

Pavel Offline

BoredSeal

01.11.2014 23:43

Odpovědět

OptiGermy jsou ideální. K tomu kousek ovoce nebo zeleninovou šťávu a trošku ořechů/mandlí, a máš plnohodnotnou snídani..

Kamil Fila Offline

Tetsuo

02.11.2014 09:40

Odpovědět

Pořád tu čtu "zeleninovou šťávu". Jak to vypadá v praxi? Máte nějakej odšťavňovač na zeleninu? Z jaký zeleniny jde vymáčknout hodně štávy? Většina přece není tak šťavnatá jako ovoce.

Karel Mencl Offline

charlie77

03.11.2014 12:16

Odpovědět

To by ses asi divil, kolik ma treba mrkev, nebo cervena repa. Okurek je snad az 95% vody atd. Meloun je technicky taky zelenina. Jinak ja zeleninu peferuju celou, syrovou, treba jako salat. Ze stavy jen kombinaci sladke mrkve a cervene repy, idealne jeste s jablkem. Koupit se da hlavne cervena repa a hodne i rajcatova stava, ale to me zas osobne nechutna vubec.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Lada Offline

kripl

03.11.2014 12:21

Odpovědět

odstavnovac je sux, kotel odpadu, stava je bez vlakniny, sice podstatne vic koncentrovana ale celkove malo muziky vzhledem kte robote

normalni stolni mixer, do toho jabko/rajce/mrkev/troska vody a vystarane na paradni smoothie

hattori hanzo Offline

karlwanhov

03.11.2014 15:32

Odpovědět

karlwanhov: odstavnovac je sux, kotel odpadu, stava je bez vlakniny, sice podstatne vic koncentrovana ale celkove malo muziky vzhledem kte robote
normalni stolni mixer, do toho jabko/rajce/mrkev/troska vody a vystarane na paradni smoothie
Podstata zeleninových šťáv je právě to, že je bez vlákniny, ne? Od určitého množství přijaté zeleniny vláknina přináší problémy, takhle lze k zelenině vcelku přidávat skoro neomezeně živiny "navíc".

J V Offline

Skylarker

03.11.2014 19:21

Odpovědět

Já si kupuju šťávu z červené řepy nebo rajčat. Stojí různě, od 30 do 50 korun na půl litru.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

04.11.2014 09:13

Odpovědět

Zdravím Vás, zajímalo by mě, jestli je možné dlouhodobě snídat Optigerm např. v množství 50g i dlouhodobě necvičící lidé, kteří ráno nemají na chuť na normání stravu, či ji nestíhají. Nehrozí nebezpečí cukrovky? Díky.

paulie

12.11.2014 22:22

Odpovědět

A z čeho? Vždyť to má všechno nízký glykemický index a dost vlákniny...
Jako pít gainery na bázi glukózy a maltodextrinu, to ano. Ale mleté vločky a obilné klíčky, v pohodě.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

12.11.2014 23:07

Odpovědět

Moje snídaně, jen pro inspiraci.

Hned po probuzení:
Max Rapid Pro 82%, řekněme 30-40g (+ kolostrum)

cesta do práce tak 40min

v práci snídaně:

vícesložkový protein (např. Matrix, Combat), 20g
ovesné vločky (k tomu např. ty klíčky), 65-70g
MCT olej polévková lžíce, 5-10g (dále např. lněná semínka, ořechy)

Snídaně by měla být takto celkem vyvážená.

Naposledy upraveno 17.11.2014 17:23

Vaclav Offline

vaclav.p

17.11.2014 17:22

Odpovědět

Čuus, budou ty ořechy nebo mandle dobré i k Royal Mass na snídani? MCT olej nemám, jen olivový

Radek Offline

Radys

09.07.2015 18:13

Odpovědět

Jo, ořechy jsou fajn, mají vždy víc argininu a většina gainerů má argininu méně.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

10.07.2015 08:35

Odpovědět

ok :) Aspoň kdyby ta cena byla trochu jinde
Já měl vždy za to, že gainery a proteiny se mají pít samostatně bez ničeho...

Radek Offline

Radys

10.07.2015 14:51

Odpovědět

19 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout