Potřebuju nutně radu

6 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Potřebuju nutně radu

Co mám udělat, abych vypadal jako Lazar Angelov nebo Jeff Seid? Ptal jsem se kámoše z posilky a prej stačí tak rok cvičit a dělat hodně kardia abych byl vyrýsovaný jako oni. Rád bych věděl, jak mám zhruba cvičit a jak se stravovat abych dosáhl jejich postav.

oxik11

28.10.2014 19:06

Odpovědět

Re: Potřebuju nutně radu

Jeff Seid ultimate combo pack:

1) Půl roku nechodit k holiči a po půl roce se nechat ostříhat v psím salonu
2) Rok sledovat jenom filmy s Orlando Bloomem, romantické komedie, videa se Zyzzem etc.
3) Solárium, makeup, botox
4) Tren ace, Tst prop, Clen, T3

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Ragu Offline

ragu

28.10.2014 19:19

Odpovědět

Kdyz zadas na googlu trenink Lazar Angelov,tak tam cosi najdes,i na youtube..ale bez jeho kury ti po takovem treninku moc svaly nenarostou..ale aspon pro predstavu :-)

wintersoldier

28.10.2014 19:29

Odpovědět

Vlastně jediný, co mě na lidech jako Jeff Seid nebo Lazar Angelov fascinuje, je to, jak to, že mají pořád dost vlasů po všech těch steroidových kůrách. Musej mít na to super genetiku a zároveň být mistři v nasazování PCT.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

29.10.2014 08:40

Odpovědět

Tetsuo: Vlastně jediný, co mě na lidech jako Jeff Seid nebo Lazar Angelov fascinuje, je to, jak to, že mají pořád dost vlasů po všech těch steroidových kůrách. Musej mít na to super genetiku a zároveň být mistři v nasazování PCT.
Zkus použít svuj nick správným směrem.

Sebastián Offline

Peck-Deck

29.10.2014 09:26

Odpovědět

Tetsuo: Vlastně jediný, co mě na lidech jako Jeff Seid nebo Lazar Angelov fascinuje, je to, jak to, že mají pořád dost vlasů po všech těch steroidových kůrách. Musej mít na to super genetiku a zároveň být mistři v nasazování PCT.
Podle mě nedávají takový hrůzy aby jim zákonitě padaly hned vlasy.I když Angelov už je skoro nemá.
Mě spíš fascinuje,že třeba Angelov dává každej den nějakej post na FB.a každej den v roce je prostě v super formě.Ani známka po nějakém kolísání.Pravděpodobně dává GH a má vystaráno.

Sebastián Offline

Peck-Deck

29.10.2014 09:29

Odpovědět

6 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout