Stimulanty

54 příspěvků
Strana 4 ze 4

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Stimulanty

Venec: Na čem teď ujíždíte? Popř. víte, jak splašit DMAA? Z Polska bych tomu nevěřil, ale zastesklo se mi po starým Jack3D.
Osvědčená klasika

Naposledy upraveno 03.05.2016 08:02

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

L G Offline

LaszloGogolak

03.05.2016 08:01

Odpovědět

Expirace 6/2016 tomu nevadí? A to přihazuješ k nějakýmu běžnýmu nočku? Jinak vy co berete něco s DMAA, nezaznamenali jste problémy s erekci?

Já si teď přivez z FIBA nakopávač GAT Nitraflex a musím říct, že zatím top co jsem zkoušel. Ale měl jsem jenom český nočka a nic s DMAA. Ale třeba předevčírem jsem byl fakt totálně KO, bolela mě hlava, usínal jsem, byl jsem rád že chodim a neusínam v sedě. Cca 30 minut po vypití běžn dávky jsem byl totálně nabuzenej, bolest hlavy pryč a celej trénink super drive, nálada, síla, nabuzení. Na konci nemá žádnej crash :) Jen se to taky blbě shání, když za to člověk nechce dát milion. Já ho koupil na FIBU za 25 euro, takže paráda. Lituju, že jsem jich nekoupil alespoň 10, než tam pojedu přístí rok zas :D

Karel Mencl Offline

charlie77

03.05.2016 11:59

Odpovědět

charlie77: Expirace 6/2016 tomu nevadí? A to přihazuješ k nějakýmu běžnýmu nočku? Jinak vy co berete něco s DMAA, nezaznamenali jsteproblémy s erekci?
Tak já jsem bral mj. ten, co jsem postoval (bral jsem ho tenkrát myslím na půl s Raguem) a moje stavy po půl hodině od užití byly podobné, jako tvoje po tom Nitraflexu, akorát ještě intezivnější, neboť jsme všichni překlačovali doporučené dávkování... A když sis dal solidní dávku a jel trénink déle než 90 minut, tak jsi odpadl. Zůstal jsi sedět ve fitku na zemi a chtělo se ti spát nebo umřít, takže ses nějakým způsobem dobelhal domů a ihned usnul. Tak po 3-4 hodinách jsem se VŽDY probudil a po zbytek noci nezamhouřil oko.

Proto asi chápeš, že nějaké problémy s erekcí nebyly na programu dne...

Ale jednou jsem dal asi poloviční dávku svojí bývalé a po lehčím tréninku jsme šli na věc, a měla super silný orgasmus. Byla z toho úplně na větvi, takže to doporučuju přimíchat nějaké tutovce do pití před sexem, a budeš bůh i bez erekce.

L G Offline

LaszloGogolak

03.05.2016 14:48

Odpovědět

LaszloGogolak: Osvědčená klasika
Takže ta stránka je ok? Slyšel jsem, že tam prodávaj fejky nějakých výrobků Dragon nutrition, taky starý Jack3D a na zprávy moc nereagují. Chci jen vědět, jestli jsou seriózní.
Dík

Naposledy upraveno 03.05.2016 19:55

Venec

03.05.2016 19:49

Odpovědět

Byla z toho úplně na větvi, takže to doporučuju přimíchat nějaké tutovce do pití před sexem, a budeš bůh i bez erekce.
Někdo mi hodil něco do pití ... :D

Alesh

04.05.2016 17:49

Odpovědět

Mate někdo zkušenosti ......???

Naposledy upraveno 14.04.2017 11:33

Denis Offline

Denny

14.04.2017 10:09

Odpovědět

54 příspěvků