Posilovny Praha

72 příspěvků
Strana 5 z 5

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Posilovny Praha

Na Palmovce byl známej a prej bída. Moc dobře si nezacvičil, zprcali ho i za tekutý magnésko.

Nejlepší je Eagle, dobrý vybavení mají i v Bomba Gymu (osy, bedýnky, řetězy, boardy, monolift, power racky, soutěžní benč apod.), tam ostatně chodím i já. Akorát otevírací doba je na mírně na hovno. Ve všední den od 12:00, soboty zavřený a v neděli od 16:00. Měsíční permice vyjde na 700kč. Cvičí tam celkem dost lifterů různý generace.

Naposledy upraveno 11.06.2016 22:39

Jiří Vlk Offline

Roper

11.06.2016 22:25

Odpovědět

Aha, já na jejich webu nějak nikde nevidim ceny, ale podvědomě sem měl za to, že BBC vyjde taky dráž. Proto sem si řikal, tak to už radši investovat 5 minut víc do cesty a mít za podobný prachy top prostředí.

Na BBC se ale dost haní jiný věci. Vem v potaz (jestli to teda eště platí, ale moc nepředpokládám, že nějak zásadně změnili politiku), že v BBC musíš udělat závazek, podepsat smlouvu na rok, 2 roky nebo nevim kolik (maj občas různý akce na omezenou dobu). Pak máš třeba ve smlouvě, že nesmíš mít vlastní pití. Když se chceš napít, musíš kupovat jejich. Asi nejlevnější tam maj 0,5 l vodu za 30 korun :D Tak když trénuješ 4x tejdně, to máš navíc 120 za tejden, 500 za měsíc z tebe k permici dostanou ve vodě, kterou by sis z domova natočil za pár halířů :) Takže si nemyslim, že to vyjde levnějc.

Přes palmovku jezdim ze školy, občas tam zajdu. Je to těžce low budget - studentský fitko. Jako student si tam zacvičís i za 40 korun. Jako je tam všechno, co potřebuješ, klec, mrtvoly, benche, hrady, bradla... ale jak tam sou ty lezecký stěny, běhaj tam děti, když trefíš nějakou takovou skupinu nebo prostě odpolední špičku, je tam hrozně narváno. V létě tam je dost blbej vzduch, je tam špatný větrání (cca žádný, pár větráků tam je tu a tam, aby se neřeklo, okna žádný, ventilace tam je taková, že mele z posledního, jestli funguje). O udržování a hygieně ve sprchách.. no slabota. Ale jako jestli máš tuhej kořínek a de ti o to si odzvedat a kašleš na nějaký pozlátka okolo a naleštěnej bar, tak proč ne, já tam taky klidně du. Co si tam nosíš s sebou nebo co tam děláš, z mojí zkušenosti, nikdo absolutně neřeší.

Další možnost bys měl ronnie fitness na vysočanský, máš to metrem 7 minut z křižíkový. Jednu dobu sem tam cvičil. Za 750 měsíčně vpohodě cvičení, dřepy mrtvoly vpohodě, hrazda, bradla, jednoručky do slušný váhy. Pití nebo cokoli vlastní, nebyl nikdy problém, magnézko taky ne. Sprchy vždycky čistý a funkční. Máš tam i první vstup na vyzkoušení zadáčo, jestli to nezrušili.

Adam J. Nave Offline

adamnu

12.06.2016 11:55

Odpovědět

Díky za podrobný info. :D
Člověk by neřekl, že v Praze bude takový problém vybrat dobrý a cenově přijatelný fitko...tady v Ústí mám jedno naprosto skvělé pět metrů od baráku - kdyby náhodou někdo si chtěl zacvičit v Ústí, tak doporučuji http://factoryfitness.cz/o-nas - "gumové" kotouče, gumová podlaha, dvě stanoviště na dřepy, lano, kettlebelly atp.

Vypadá to že ten první týden bude ohledně tréninku dost na nic, asi budu muset vyzkoušet tu palmovku a ten ronnie. Jako ta palmovka je co se týče vzdálenosti a ceny ideál, nějaký pozlátka sice nepotřebuju, ale zas si chci ten trénink odcvičit aspoň v nějak přijatelným prostředí, nesmí to být až tak moc velký punk, kdy mi na hlavu padá omítka a na klec si musím vystát hodinovou frontu. Ronnie vypadá dobře, i cenově, jen mám obavu s tím dojezdem - řekl bych, že to i s cestou na metro dá tak 20 minut.

Ohledně toho BBC, to info mám od kamaráda, prý se upsal na rok (nebo 2?) a měsíční vstupný ho stojí nějakých 550 kč, s tím že v tom má i saunu, vířivku atp. Akorát těch 550 musí platit non stop. Což by mi zas tak nevadilo, nikdy jsem snad za 5 let neměl větší výpadek než pár týdnů. Výhodou i je, že může chodit do jakéhokoliv z těch BBC center. Ale to, že bych si tam nemohl vzít vlastní pití by mě teda dost sra..štvalo. Tohle vychcánkovství nesnáším, kord když vypiju skoro přes litra za trénink a míchám si do flašky bcaačka atp.

Naposledy upraveno 12.06.2016 13:38

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Mr.White

12.06.2016 13:36

Odpovědět

Mr.White: na klec si musím vystát hodinovou frontu
Tohle si zas na druhou stranu řikám, že je výhoda, snad vždycky, když tam přijedu. Lidí, který cvičej dřepy, je tam jak šafránu. Fronty sou tak možná u scottovky, spodní kladky a jednoruček na bicák :)

Adam J. Nave Offline

adamnu

12.06.2016 14:36

Odpovědět

Asi tak 200m od metra křižíkova je pevan life gym, docela malý fitko, vzduch nic moc, ale je tam klec a mrtvoly tam snad pudou dělat taky, jinak byl jsem tam jen jednou a ve čtyři odpo ve čtvrtek jsem pro sebe měl celý fitko, takže tam asi nebejvá narváno jako jinde.

Petr B Offline

vEprik

12.06.2016 21:22

Odpovědět

Koukám, to mám asi dvě minuty od baráku. :D Ale teda ta cena za takové malé fitko je teda taky dobrá. :D

Mr.White

12.06.2016 22:22

Odpovědět

Byl někdo v BBC, dá se tam vůbec tahat, dřepovat atd? Mně to podle fotek přijde jako takový český Planet fitness.

Štěpán Offline

Stepan

13.06.2016 14:08

Odpovědět

Znáte fitko, kde se dá podplatit majitel 2-3x vyšší cenou za vstup a nechá tam jít 1-2 lidi(s přítelkou).

kernel

před 2 týdny

Odpovědět

72 příspěvků
Strana 5 z 5

Vytisknout