Posilovny Praha

71 příspěvků
Strana 2 z 5

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Posilovny Praha

Xfitness vím, vypadá to jako nejideálnější fitko v Praze. Škoda, že je to tak v prdeli. Jinak mě teda zatím fitka v Praze zklamaly, v Hammeru to bylo dobrý, ale malý a v prdeli, WC celnice dobrý, ale jsou na tom špatně s jednoručkama a na to, že se tváří jako luxus, je to dost zanedbaný. Jatomi v Palladiu přelidněný a vypadá to tam jak na vesmírné stanici, klec blbá. Maximus je na mě moc sklepní a klec taky nevyhovující. Ve FactoryPro na Smíchově se mi líbilo, ale klec žádná.

Naposledy upraveno 09.02.2015 13:38

Ragu Offline

ragu

09.02.2015 13:28

Odpovědět

Vypadá to OK, i když si na ty sklepní, oldschool fitka nepotrpím.

Naposledy upraveno 09.02.2015 13:41

Ragu Offline

ragu

09.02.2015 13:40

Odpovědět

No koutouče jsou litonový sráče, to není žádná bomba. Na celnici ve WC měli pogumovaný a dokonce vzpěračskou platformu. V Hammeru mají bumper plates.

Ragu Offline

ragu

09.02.2015 13:55

Odpovědět

Kaduhaz: Klec i crossfitova opici draha (+ stojan drepovaci klasickej - nevim, jestli odpovida pozadavku na half rack) je v xfitness v Braniku
Tam ty chodíš? Ptám se protoze to mám kousek a nějaký týpci ve fitku, kam teď
chodím, říkali, že xfitness je jeste lepsi než Domyno, kam chodím.

Venec

09.02.2015 13:56

Odpovědět

Kdyz jsem v Praze, tak jo. Predtim jsem chodil k "debilovi" (fitness power na pankraci), ale asi podle myho oznaceni je pochopitelny,ze to neni uplne ono :D
Kazdopadne v Xku mi nic nechybi, je tam i fajn parta lidi. Akorat cenove je to trochu jiny nez napr Domyno tusim..

Ondřej Kaduhaz Offline

Kaduhaz

09.02.2015 14:07

Odpovědět

ragu: Nemáte někdo přehled, v jakých fitkách v Praze je buď:
Klasická klec - Vím o BombaGymu, Eagle, Jofihttp://www.domafit.cz/photo/s2-3558/posilovaci-klec-barbarian-power-rack-hd-pr-93.jpgHalft rack - Vím o Hammeruhttp://www.lifefitness.com/commercial/hammerstrength/athletic-series/athletic-series/CS-HSHDRacks_HDHR8-500x500hero.pngCrossfit Rig - Vím o World Class na Celnicihttp://www.fit-pro.cz/webtemp/e_products/2/1519/800x600_main_photo_web.jpgTakový ty poloklece, kde si může člověk nastavit zaráž...
hara-gym ve vysocanech, maji tam nastavitelnou klec, moc lidi tam necvici i kdyz je tam narvano, pokud nechytnes par lidi ktery tam chodej obcas.

hulk smash Offline

TheJacob

09.02.2015 14:08

Odpovědět

zkoušeli jste někdo arenu Pavly Kladivové aka xxtreme arenu?

Ragu, až dojdou prachy, tak se přijd podívat do Vršovic do Sokola za pade vstup :)

je to tu nahovno, ale dřepovací stojan je většinou volnej, pokud tam nejsem já.

Naposledy upraveno 09.02.2015 14:15

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Martin Offline

Mrak

09.02.2015 14:14

Odpovědět

To je všechno celkem daleko. Jsem na rozhraní Žižkov/Vinohrady a dýl než 20-30 minut se mi cestovat nechce. Hara Gym je snad ještě dál než Hammer, Bomba to stejný.

Ragu Offline

ragu

09.02.2015 14:16

Odpovědět

Mrak: ...tak se přijd podívat do Vršovic do Sokola za pade vstup :)...
Tam někdy chodí i Kernel, ne?

A jak to tam je s odhazováním činek na zem?

Jiří Vlk Offline

Roper

09.02.2015 14:22

Odpovědět

Na Zizkove tusim je nejakej novej gym - kdyz si vystalkujes na fb Tkadlčíka, tak odtamtad ma myslim fotku..

Ondřej Kaduhaz Offline

Kaduhaz

09.02.2015 14:22

Odpovědět

JonasGym? To vypadá fajn no, akorát se tam nesmí sejít víc než tři lidi.

Ragu Offline

ragu

09.02.2015 14:41

Odpovědět

Roper: Tam někdy chodí i Kernel, ne?
A jak to tam je s odhazováním činek na zem?
jo občas se tu potkáme. hodit můžeš možná tak mrtvolu od kolen, když se budeš tvářit důležitě. V pátek jsem zkoušel trh, nepovedlo se a sklidil jsem významný pohledy. Lukáš tam má všude vyvěšený cedulky "kdo bude házet s nářadím, dostane do držky." Takže asi tak XD

Martin Offline

Mrak

09.02.2015 14:45

Odpovědět

Mrak: zkoušeli jste někdo arenu Pavly Kladivové aka xxtreme arenu?
To už bych radši chodil do Daily Fitness Olgy Šípkový. :-)

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

09.02.2015 15:06

Odpovědět

Tak se zkus naučit trhy od pasu, u nich tu činku spouštíš na zem kontrolovaně.
Trhejte jednoručky nebo kettlebell, popřípadě high pulls, klasický trh se sám nenaučíš. A je to i bezpečnější, relativně, pokud se ti nezamotá hlava jako mně včera, když jsem nad ní držel 45kg jednoručku.

Ragu Offline

ragu

09.02.2015 15:09

Odpovědět

ragu: Trhejte jednoručky nebo kettlebell, popřípadě high pulls, klasický trh se sám nenaučíš. A je to i bezpečnější, relativně, pokud se ti nezamotá hlava jako mně včera, když jsem nad ní držel 45kg jednoručku.
Trh s jednoručkou nebo kettlebelkou mi přijde jako hovadina - hrozí u toho podle mě daleko větší zranění ramenního kloubu, jelikož tu váhu nemůžeš korigovat i druhou rukou.

Navíc varianta od pasu/z visu mi nepřijde zas tak těžká, aby sis jí sám nedokázal naučit...

Jiří Vlk Offline

Roper

09.02.2015 15:20

Odpovědět

ragu: Xfitness vím, vypadá to jako nejideálnější fitko v Praze. Škoda, že je to tak v prdeli. Jinak mě teda zatím fitka v Praze zklamaly, v Hammeru to bylo dobrý, ale malý a v prdeli, WC celnice dobrý, ale jsou na tom špatně s jednoručkama a na to, že se tváří jako luxus, je to dost zanedbaný. Jatomi v Palladiu přelidněný a vypadá to tam jak na vesmírné stanici, klec blbá. Maximus je na mě moc sklepní a klec taky nevyhovující. Ve FactoryPro na Smíchově se mi líbilo, ale klec žádná.
WC má smysl když si to koupíš na rok, tam se pak dostaneš na nějakejch 750-850,- na měsíc a to je už v pohodě jak to v těch fitkách vypadá.

Tomáš Offline

Primeape

09.02.2015 18:16

Odpovědět

71 příspěvků
Strana 2 z 5

Vytisknout