Alkohol

28 příspěvků
Strana 2 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Alkohol

PP: Chceš tedy říct, že bych byl zřejmě vhodný adept? :-)
Za pokus "nic" nedáš. :D

Jiří Vlk Offline

Roper

17.09.2014 17:45

Odpovědět

Tetsuo: Lidé mají i různě dobrou produkci jaterní enzymů. VELMI ZJEDNODUŠENĚ řečeno: Kdo dokáže chlastat a nemít moc kocoviny a obecně vydrží pít víc, tak snese lépe i steroidy.
Opravdu je to hodně dáno genetickou výbavou.
To mě potěšilo. Funguje to i ohledně fetu? Třeba když má člověk slabý dojezdy, tak je schopen toho užívat více a nemít zdravotní problémy?

kokotek

17.09.2014 17:45

Odpovědět

Roper: Za pokus "nic" nedáš. :D
Dám, zakládám si na tom být natural. :-)

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Petr Polák Offline

PP

17.09.2014 17:47

Odpovědět

kokotek: To mě potěšilo. Funguje to i ohledně fetu? Třeba když má člověk slabý dojezdy, tak je schopen toho užívat více a nemít zdravotní problémy?
Z fetu, obzvláště zvyšujících se dávek, budou dle mého názoru zdravotní problémy vždy a bez výjimky u všech. Nemluvím nyní o marijánce, byť o častých huličích si také myslím své, ale o tvrdém fetu)

Petr Polák Offline

PP

17.09.2014 17:49

Odpovědět

Nehledě na to, že střídmé pití se pravděpodobně s posilováním skloubit dá, ale střídmé užívání např. perníku nikoliv. Sice ho, co jsem vyčetl a vysledoval, bere dost závodních kulturistů, kde ovšem silně katabolické účinky jsou kompenzovány silnými dávkami anabolik, tudíž toto nelze srovnávat s běžnými cvičenci.

Petr Polák Offline

PP

17.09.2014 17:56

Odpovědět

Roper: Ani ne tři sekundy to zabralo najít na googlu. :)
To sice ano, ale relevance rádoby "odborných" článků na internetu je přinejmenším pochybná, proto jsem vznesl dotaz, neboť mám ve zdejší zdroje a názory důvěru.

Michal Václavík Offline

Bfinger

17.09.2014 18:04

Odpovědět

kdyz toho dost polknes, tak je to slusnej kotel cukru + druhej den mivam solidni cheat :D ale jestli je clovek na druhej den vpoho a je schopny odjet slusnej trenink + stravu, tak bych to bral jen jako vetsi cheat vecer

hattori hanzo Offline

karlwanhov

17.09.2014 20:36

Odpovědět

Nedavno jsme cetl clanek, ze pravidelna, ale mirna konzumace alkoholu prispiva k lepsi funkci srdce, cev a podobne. Nicmen udajne zas alkohol snizuje imunitu, takze si pak vyber.
Nejlepsi je imo obejit se bez chlastu.

Lada Offline

kripl

17.09.2014 23:05

Odpovědět

kripl: Nedavno jsme cetl clanek, ze pravidelna, ale mirna konzumace alkoholu prispiva k lepsi funkci srdce, cev a podobne...
Nebylo to náhodou o červeném/bílém víně?

Jiří Vlk Offline

Roper

18.09.2014 12:04

Odpovědět

To já jsem zas pil nedávno v zahraničí tequilu dělanou opravdu z kaktusu a z toho byly parádní halucinace... :D

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

18.09.2014 12:44

Odpovědět

Roper: Nebylo to náhodou o červeném/bílém víně?
Kdyby o vine, tak jen o cervenem, pac to obsahuje reveratrol (ano pouzil jsem google;)), ale toto tvrzeni je obecne na alkohol - viz. treba tady.Zas nekde se to vyvraci, jak uz to v tomto oboru byva, takze buh sud. Ja si obcas sklenicku dam a budu doufat, ze pudu porad do kopce.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Lada Offline

kripl

18.09.2014 13:56

Odpovědět

kripl: Nedavno jsme cetl clanek, ze pravidelna, ale mirna konzumace alkoholu prispiva k lepsi funkci srdce, cev a podobne. Nicmen udajne zas alkohol snizuje imunitu, takze si pak vyber.
Nejlepsi je imo obejit se bez chlastu.
Mě přijde, že ty zaručeně vědecké články o škodlivosti alkoholu se mění snad s každou sezónou :D Ale k věci, chodím do fotka, miluju to a jsem ten typ ženský, co na sobě chce hodně pracovat, ale zároveň si neodpustí skleničku takhle dobrého bílého vína každý večer a někdy i víc. Přemýšlím, jestli mi to víno může nějak bránit v dalším vývoji a jestli si tím něco neblokuji. A jestli je vůbec dobře pít pořád jen bílé a vůbec to nestřídat s červeným, které mi bohužel nechutná.

Alicinka

před 2 měsíci

Odpovědět

28 příspěvků
Strana 2 ze 2

Vytisknout