Bocni brisni svaly

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Bocni brisni svaly

Jak nejlepe zacit se cvicenim bocnich brisnich svalu? Co se brisni partie tyce, vzdy jsem se zameroval jen predni stranu (kde jsem si vytvoril decentni pekac) ale bokum jsem nikdy nevenoval moc velkou pozornost, takze v techto mistech vlaje jen kost a kuze (pripadne tuk ve spodni casti) coz vytvari pomerne asymetricky dojem presypacich hodin) Takze cim byste zacali aby to bylo nejefektivnejsi? Popripade da se nejak odlisit cviceni bocnich brisnich svalu na spodni a horni cast?

Lubos Offline

Bobek

15.09.2014 12:17

Odpovědět

Re: Bocni brisni svaly

Šikmé břišní svaly se procvičují rotací trupu.

Normálně třeba vezmi velkou činku jako při dřepech a toč trupem do stran. Akorát se to nesmí přehánět, to se pak můžeš s nějakým "véčkem" rozloučit, když si ty šikmé svaly vypracuješ moc :-)

Naposledy upraveno 15.09.2014 14:10

prasezlesa

15.09.2014 13:08

Odpovědět

Určitě bych nerozlišoval nějakou horní a spodní část. Jestli ti tam "vlaje kost", tak možná myslíš jinou partii než jak to já chápu.

Tak jako tak, tenhle estetickej problém se spíš vyřeší zmohutněním hrudní části (cvičením zad a prsou) nebo zredukováním tukových zásob na daných partiích (což může bejt docela práce, jestliže to je první místo, kde se ten tuk ukládá). Konkrétně cvičením bočního břišního svalstva se obvykle akorát zvýší svalovej tonus a ještě to opticky pas rozšíří.

Jiří Mráz Offline

Frost

15.09.2014 14:48

Odpovědět

Mam na mysli toto:

Přílohy

Lubos Offline

Bobek

16.09.2014 17:33

Odpovědět

Bobek: Mam na mysli toto:
Ten tvar té postavy dělají hodně i svaly na zádech.

prasezlesa

16.09.2014 17:44

Odpovědět

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout