NOčka

113 příspěvků
Strana 6 z 8

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: NOčka

Ten "dojezd" musí být ale hnus...

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

22.02.2015 13:31

Odpovědět

Taky to tam občas pošlu, teď mi ale došla Cola, tak jsem nahranej :)

Géza von Medak Offline

LaFontaine

22.02.2015 14:07

Odpovědět

Posílám tam místo coly energeťák z alberta

Michal Vašíček Offline

mclama

22.02.2015 14:12

Odpovědět

Ale co si budem povídat, ja když dám místo nočka takovej Big shock zlatej s bublinkama jako pre workout tak žilnatost a pumpa mnohem vetší než z jakýho koliv nočka :) cukry cukříky dělaj velkej rozdíl no

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

22.02.2015 19:45

Odpovědět

kirobeast: Ale co si budem povídat, ja když dám místo nočka takovej Big shock zlatej s bublinkama jako pre workout tak žilnatost a pumpa mnohem vetší než z jakýho koliv nočka :) cukry cukříky dělaj velkej rozdíl no
Jeden známej, co dělá physique a byl i na Amateru Olympii (Štěpán Ginzel) dává snad těsně před závodem šampus, že prej mu po tom hrozně naběhnou žíly. Nevim, jak moc to je zdravý, ale o to v tomhle sportu nejde, že jo :).

Venec

22.02.2015 19:57

Odpovědět

Jako ta sklenička šampusu určitě nic moc nenapachá.. taky jsem si říkal že bych si dal tešně před podiem ten big shock protože co jsem po tom měl za žíly to sem nechápal totálně jak kdybych měl 3% tuku :D ale bojím se že bych to posral a lepší je asi jít na jistotu a dělat to jako každej než takhle experimentovat a vymrdat formu na poslední chvíli no..

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

22.02.2015 20:02

Odpovědět

mel sem tu jedno nocko, po kterem mi neskutecne (ne tak neskutecne jak to zni, ale nejvyrazneji za celou dobu) vzrostla sila
nakopnutim z kofeinu to nebylo, ten beru i samostatne, tak me napada jen kre alkalyn, kterej vtom je (monohydrat sem parkrat zkousel, vubec nic) ,,nebo necim jinym?

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

hattori hanzo Offline

karlwanhov

18.03.2015 09:01

Odpovědět

doporučí někdo prosím konkrétní shop v USA odkud kupujute a třeba i konkrétní NOčko...koukal jsem na Razor8 třeba..jenom si řikám jaká je pravděpodobnost že tu moji zásilku otevřou a pošlou to zpátky :D

Jakub Touš Offline

jak.to

13.04.2015 11:22

Odpovědět

karlwanhov: mel sem tu jedno nocko, po kterem mi neskutecne (ne tak neskutecne jak to zni, ale nejvyrazneji za celou dobu) vzrostla sila
nakopnutim z kofeinu to nebylo, ten beru i samostatne, tak me napada jen kre alkalyn, kterej vtom je (monohydrat sem parkrat zkousel, vubec nic) ,,nebo necim jinym?http://suppz.com/images/xtreme-shock-nutrition-facts.gif
Síla z Beta-alaninu alias Carnosynu

Kamil Fila Offline

Tetsuo

13.04.2015 14:47

Odpovědět

jak.to: doporučí někdo prosím konkrétní shop v USA odkud kupujute
jen parkrat z nutraplanet.com - postovne 8$, nekdy brudl vyprodeje. ale s momentalnim dolarem to neni uz zadna hitparada
Tetsuo: Síla z Beta-alaninu alias Carnosynu
od vysazeni toho nocka sila klesla, ale pritom beru jine s obsahem beta alaninu + amg max
ten carnosyn, to je neco ve stylu creapure?

hattori hanzo Offline

karlwanhov

13.04.2015 19:26

Odpovědět

karlwanhov: ten carnosyn, to je neco ve stylu creapure?
Beta-alanin je vlastne prekurzorem carnosynu.

nikdo

14.04.2015 00:11

Odpovědět

Tak arginin a jeho prekurzozy/deriváty taky nakopávají, to samé tyrosin.

Ani jedno není součástí základní formule AMG, arginin je jen v PreWorkoutu a PostWorkoutu.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

14.04.2015 09:04

Odpovědět

Já měl možnost tedkom během tohoto týdne vyzkoušet 2 nočka které jsem měl zdarma:-D
První GRENADE 50 CALIBRE zkoušel jsem ho 2x cely sáček strašná chut a vůbec nic jsem nezaznamenal ani napumpovaní ani nakopnutí takže nedoporučují:-(
Druhy: EXPLOSIN a musím uznat že trochu nakopnul a prokrvil nad očekávaní dobře a to je levnější než ten první...

Denis Offline

Denny

18.04.2015 15:35

Odpovědět

charlie77: Zkoušel někdo na NOčku sex?
Jo, konkrétně hodinku po http://eshop.aktin.cz/anabolizery-a-no-doplnky/fa-xtreme-napalm-vitargo-21-4g poloviční dávce z pytlíku, tedy vlastně jedné, jak píšou. A za mě dobrý, jen se to musí velmi pečlivě načasovat :-) Prokrvení dobrý, nemusím asi popisovat že to je právě velmi žádaný efekt v sexu ;) Tady ten napalm mě nakopl celkem rychle, do 20minut, takže pokud jde o sex tak ideální čas tak 45minut po požití tohohle nakopávače, pokud se na to vrhnete později, po nějaké té hodině, je to naopak horší (možná jen subjektivní názor), páč mi přijde, že po dvou-třech hodinách po vypití jsem spíš unavenej - cévy se mi vrací do normálu, zužují se, tep a tlak se stabilizuje, opravdu se mi chce spát,..

Taky tu padlo někde, že po NOčku se zužují cévy, a tím pádem je to se sexem horší, to je naprostá blbost.. cévy se naopak rozšiřují. Ale u kofeinu je to dost podivný, ten roztáhne cévy v mozku v dobře, ale v těle záleží na tom, kolik si kofeinu dáte a jak jste na něj zvyklí.. Nemám problém si dát 3 kapsle kofeinu, tedy 600mg a nic, jen si defakto oddálím spánek večer :-) Kofein se dá i šňupat, což je celkem dobrý proti bolení hlavy, migrénám, kdy se vám to dostane ihned do hlavy, ono i v takovým ibuprofenu či brufenu je kofein, a to je prášek (nejen) na bolest hlavy, hojně braný lidma jen tak, když je "trošku" bolí hlava.. Ale k věci, to šňupání způsobí lepší nakopnutí, ale jen chvilkový a spíš mentální, než fyzický - a opět, záleží kolik, když moc (150mg a víc cca) tak je člověk spíš takovej, že se mu nic nechce..

Ale chci se zeptat, má někdo zkušenosti s PRAVIDELNÝM (denně) braním Argininu pro mírnou stimulaci na začátku dne, a současně pro snížení vyššího tlaku? Vědecky a doktorama je to prověřeno a hojně doporučováno, ale ještě jsem neslyšel zkušenosti někoho, kdo si denně lupe ráno 3 tabletky gramovýho l-argininu..

Milda

23.04.2015 17:25

Odpovědět

Milda: Prokrvení dobrý, nemusím asi popisovat....
Onehda jsem dal staré na zkoušku čistý DMAA a sex byl skvělej. Hlavně pro ni teda. Orgasmus měla opravdu silný a dlouhý. Asi to bude nějak souviset s prokrvením kdoví čeho, haha.

Arginin jsem bral denně, ale před tréninkem.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

L G Offline

LaszloGogolak

24.04.2015 07:33

Odpovědět

LaszloGogolak: Arginin jsem bral denně, ale před tréninkem.
Já mám dědičně vyšší tlak, né vysoký, ale v rámci normální na té nejvyšší hranici, což je cca 135/85, a tak s tím chci něco udělat, a jako dobré řešení mi přijde ráno na lačno, a odpoledne na lačno si dávat arginin, popřípadě v kombinaci s trochou taurinu či něčeho, či zeleného čaje, jen tak na podpoření, abych si roztáhl trochu cévy a trochu si snižoval tlak.. je to sice takové "umělé" snížení tlaku, ale prostě je, a pokud minimálně půlka dne se mi podaří dostat ten tlak cca o 10 jednotek níž na systol. a 5 na diastol. tlaku, budu opravdu rád, protože z dlouhodobého hlediska by to bylo jen a jen dobře.. je mi 20, sportuju, HDL mám vysoko, nestresuju se, takže prostě na to musím jinak.. poradíte mi chlapi?

Jestli je lepší po ránu si dát třeba tak 2g argininu, a odpoledne nějakou tu hodinu po obědě zase 2g argininu, nebo naopak se na tohle vykašlat, protože by to bylo zbytečný dle vás?

Milda

24.04.2015 15:16

Odpovědět

113 příspěvků
Strana 6 z 8

Vytisknout