NOčka

113 příspěvků
Strana 4 z 8

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: NOčka

charlie77: Takže sis udělal kombo NO + kloubka? :D
Jo něco v tom smyslu, ale neni tam víc než 10g, už takhle je to chuťově nic moc :D Původně sem tam chtěl nahodit ještě guaranu, nakonec sem si ji vzal zvlášť. Jedna z věcí která by se vyplatila nakapslovat

Tomáš Offline

Primeape

18.10.2014 14:50

Odpovědět

Já dal Arginin-AKG 7g, Beta-Alanine 3g, Carnitin 2g, Kreatin 5g, L-Citrulin 5g, Taurin 2g. Příchuť černý rybíz a i chuťově to bylo jako bezbarvá rybízová limonáda. Zatím jsem to dával bez kofeinu, protože ten mi nedělá moc dobře, ale příště tam chci zkusit dát tak 400 mg guarany (to by mělo být cca 80 mg kofeinu, což snad nebude problém). Uberu trochu A-AKG a dám tam L-Ornitin v poměru 1:2 s argininem (takže asi 4 g A-AKG (=cca 2.8 g argininu) + 1.5 g ornithinu).

Škoda, že na 4f nemaj věci jako zelený čaj, inosin nebo betain.

Přimíchat k tomu i věci na klouby mě taky napadlo, ale už mi přijde, že by to byl paskvil ve stylu "Dám tam skoro všechno, co tu máte" :-D

Big Muscle Offline

Big-Muscle

18.10.2014 18:45

Odpovědět

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

22.10.2014 13:55

Odpovědět

Jaký všechny látky co se nejčastěji dávaj do NOček můžou ve vetším množství při dlouhodobým užívání škodit srdci kromě kofeinu? Tady je složení jedinýho NO který užívám, bohužel ale v trochu vetším dávkování :D Enox mi vydrží tak 10 dní max, včera jsem jel třeba třífázově hodinu a půl dlouhý tréninky a bohužel padlo 12 odměrek. Ale dobrý, testuju srdce v sauně a zatím drží..

100 g 46 g (3 odměrky)
Pumping 4 Matrix30436 mg 14000 mg
arginin AKG 10870 mg 5000 mg
beta alanin 8696 mg 4000 mg
citrulin 6522 mg 3000 mg
arginin báze 4348 mg 2000 mg

Creatine 3 Matrix 13044 mg 6000 mg
kreatin AKG 4348 mg 2000 mg
kreatin monohydrát4348 mg 2000 mg
tri-kreatin malát 4348 mg 2000 mg

Energy and Mental Focus 5217 mg 2400 mg
taurin 4348 mg 2000 mg
extrakt ze zeleného čaje 652 mg 300 mg
kofein 217 mg 100 mg

Naposledy upraveno 22.10.2014 23:04

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

22.10.2014 23:02

Odpovědět

Nebylo by levnější jet rovnou perník? Nebo i dokonce koks z václaváku.
Nebo něco z pivht-supplements.com...
Jinak kofeinu to teda moc nemá no, taková normální denní dávka v předsoutěžní dietě, těch 12 odměrek. :D

Naposledy upraveno 22.10.2014 23:13

Petr B Offline

vEprik

22.10.2014 23:09

Odpovědět

Pravě že to je snad jediný nočko co mi da krásnou pumpu a pěkne nakopne i přesto že to má tak málo kofeinu :D

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

22.10.2014 23:13

Odpovědět

Tak teď na to koukám a píšou ve složení: "extrakt ze zeleného čaje (40 % přírodního kofeinu)". To trochu mění moje původní propočty. :D
Mně perfektně pumpoval iforce conquer, ten měl 75 nebo 150 na odměrku, ale už neni k sehnání. V pátek zkoušim eu verzi BPI vortex, tak jsem zvědavej jestli to na mě zabere.

Naposledy upraveno 22.10.2014 23:31

Petr B Offline

vEprik

22.10.2014 23:30

Odpovědět

Jo tak pak dej report. Tvl stejně děkuju bohu že to DMAA je zakázaný a těžko k sehnání, kdyby to prodávali vedle enoxu tak už jsem mrtvej.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

22.10.2014 23:33

Odpovědět

NO X-1
- niečo podobné jak kirov enox

- očakával som mega stimul kedže to obsahuje temer vše a v dobrých dávkavh ale na prekvapenie sa to nechytalo ani na Rage od Animalu pri dávke 7g prášku oproti tomuto kde som dal namiesto spomínaných 25g aj dvojnásobok..
- viac ma paradoxne kopne i samotný "Guarana"(kofein) 3-5g.. :D

- momentálne si idem:
2tblt GCoffe + 5g AAKG + 2,5g Tyrosín + 2,5 Taurín + 2-3g Guarana/pre kofeín + 1g extrakt GTea
- k tomu dávam ešte béceaáčka 10g, ktoré chcem už dobrať a mám ich péle globálne .. ešte mi je viac fajn bez nich..
- aj tak zaradanie sacharidov miesto tukov pred tréning mi dalo najväčší boost..

Naposledy upraveno 23.10.2014 08:48

MAte Offline

MAte

23.10.2014 08:45

Odpovědět

Nevíte někdo o nějakym nakopávači, který by se skládal čistě jen třeba z kofeinu, beta alaninu a dalšíma látkama jen na povzbuzení? Jde mi o to, že bych ho chtěl kombinovat s AMG pre-workoutem a do míchání látek se mi moc nechce :)

Naposledy upraveno 23.10.2014 09:07

blu3

23.10.2014 09:07

Odpovědět

Enox mi vydrží tak 10 dní max, včera jsem jel třeba třífázově hodinu a půl dlouhý tréninky a bohužel padlo 12 odměrek.

Trénuješ někdy i naprosto bez jakéhokoliv nakopávače? Jak velký rozdíl to popř. je v chuti a agresivitě tréninku bez a s? Já právě z důvodu případné psychické zásvisloti nakopávačů nepoužívám na cvičení vůbec nic, max. občas kafe, ale většinou stačí pouze hudba a psychický hec. Ale, pokud můžeš srovnat, je ten rozdíl skutečně velký nebo to není tak hrozné?

Petr Polák Offline

PP

23.10.2014 09:31

Odpovědět

MAte: NO X-1- niečo podobné jak kirov enox
- očakával som mega stimul kedže to obsahuje temer vše a v dobrých dávkavh ale na prekvapenie sa to nechytalo ani na Rage od Animalu pri dávke 7g prášku oproti tomuto kde som dal namiesto spomínaných 25g aj dvojnásobok..
- viac ma paradoxne kopne i samotný "Guarana"(kofein) 3-5g.. :D
- momentálne si idem:2tblt GCoffe+5g AAKG+2,5g Tyrosín+2,5 Taurín+2-3g Guarana/pre kofeín+1g extrakt GTea- k tomu dávam eštebéceaáčka 10g, ktoré chcem už dobrať a mám ich péle g...
Jo ty sacharidy pred treninkem dělaj velkej rozdíl v pumpě už jen když to porávnám ranní a večerní trénink tak to jak vypadám ve fitku ani nemůžu porovnat protože během dne už do sebe dám dost sacharidů a večer ta pumpa je obrovská.. Já do toho enoxu vždycky sypu 30g malty pro lepší pumpu:D

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

23.10.2014 11:26

Odpovědět

PP: Enox mi vydrží tak 10 dní max, včera jsem jel třeba třífázově hodinu a půl dlouhý tréninky a bohužel padlo 12 odměrek.
Trénuješ někdy i naprosto bez jakéhokoliv nakopávače? Jak velký rozdíl to popř. je v chuti a agresivitě tréninku bez a s? Já právě z důvodu případné psychické zásvisloti nakopávačů nepoužívám na cvičení vůbec nic, max. občas kafe, ale většinou stačí pouze hudba a psychický hec. Ale, pokud můžeš srovnat, je ten rozdíl skutečně velký nebo to není tak hrozné?
Hele na jednu stranu je to učitě jen v mojí hlavě, že bez nočka se mi ani do fitka nechce. Mám dvě věci bez kterých nechodím do fitka - sluchátka a nočko :D ale jo určitě ten rozdíl v tréninku je s tím nočkem, prostě jak cejtíš tu rozpouděnou krev jen když přijdeš do šatny. Ale jako intenzitu mých tréninků těd připisuju něčemu jinýmu než nočkum :D tak jak ze mě leje ve fitku to je šilený normálně mi kapky potu všude padaj když cvičím :D tst dělá divy :D

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

23.10.2014 11:29

Odpovědět

Ono je to tak, že dokud s preworkoutama nezačneš, zdá se ti, že to nepotřebuješ. Pak ti nějakej zabere a při tréninku jedeš jak křeček na pervitinu, takže potom už se ti nechce jet bez toho. S láskou vzpomínám na Hemo Rage, při kterým jsem chtěl cestou do fitka srážet lidi na ulici.

Nakonec je možná lepší s tím nezačínat.

Ragu Offline

ragu

23.10.2014 11:41

Odpovědět

kirobeast: Hele na jednu stranu je to učitě jen v mojí hlavě, že bez nočka se mi ani do fitka nechce. Mám dvě věci bez kterých nechodím do fitka - sluchátka a nočko :D ale jo určitě ten rozdíl v tréninku je s tím nočkem, prostě jak cejtíš tu rozpouděnou krev jen když přijdeš do šatny. Ale jako intenzitu mých tréninků těd připisuju něčemu jinýmu než nočkum :D tak jak ze mě leje ve fitku to je šilený normálně mi kapky potu všude padaj když cvičím :D tst dělá divy :D
Ty bereš TST? Tak to bys mohl popsat subjektivní účinky - i mimo trénink, jak jsem se tady už jednou ptal, rozdíl v nadrženosti, náladě, menší potřeba spánku atd...

Petr Polák Offline

PP

23.10.2014 12:07

Odpovědět

ragu: Ono je to tak, že dokud s preworkoutama nezačneš, zdá se ti, že to nepotřebuješ. Pak ti nějakej zabere a při tréninku jedeš jak křeček na pervitinu, takže potom už se ti nechce jet bez toho. S láskou vzpomínám na Hemo Rage, při kterým jsem chtěl cestou do fitka srážet lidi na ulici.
Nakonec je možná lepší s tím nezačínat.
Hemo rage jsem kdysi zkoušel, ovšem na práci, nikoliv na trénink. Měl jsem i samotné DMAA (možná to doteď prodávaj na jednom českým shopu v krystalicky bílým prášku). Asi jsem divnej exemplář, ale připadal jsem si na tom spíš jak sjetej, tzn. sice energie, ale jsem úplně mimo, takže si na tom tvrdej agresivní trénink paradoxně vůbec nedokážu představit. Obecně se mi nejlíp cvičí úplně bez ničeho, klidně i nalačno ráno, mám soukromou posilku, takže pustím na plný kule hudbu dle mýho gusta a i tak se dá slušně vyhecovat a jet pecky, že z tebe uprostřed série, jak psal Kiro, cáká pot na zem. :-)

Petr Polák Offline

PP

23.10.2014 12:12

Odpovědět

113 příspěvků
Strana 4 z 8

Vytisknout