NOčka

113 příspěvků
Strana 3 z 8

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: NOčka

Bohužel pro mě, kdyby ted z trhu stáhli všechny nočka tak už ani necvičím.. Jak říká Tetsuo určitě je to psychická závislost. Takovej enox mi vydrží na 10 dní :(

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

21.09.2014 13:27

Odpovědět

Má tu někdo zkušenost, jestli se dá AMG Pre-workout srovnat s ostatními NOčkami v ohledu "nakopnutí" do tréninku? Na ten by taková rezistence vznikat neměla, ne?

Karel Mencl Offline

charlie77

21.09.2014 15:16

Odpovědět

charlie77: Má tu někdo zkušenost, jestli se dá AMG Pre-workout srovnat s ostatními NOčkami v ohledu "nakopnutí" do tréninku? Na ten by taková rezistence vznikat neměla, ne?
Zítra dám echo, budu ho načínat.

blu3

10.10.2014 21:25

Odpovědět

První dojmy z AMG pre-workout:
Nakopnutí jsem necítil proti běžným komerčním NO produktům téměř žádné. Chuťově je co zlepšovat, ale kvůli tomu jsem si to nekoupil. Samotné napumpování bylo celkem dobré, nicméně jsem během tréninku cítil větší únavu, než jakou jsem cítil dřív (před tím jsem používal Myocell 5-phase).

Dávkoval jsem 50 g prášku do 800 ml vody a popíjel 45-35 minut před tréninkem. Zítra zkusím snížit koncentraci na 500 ml. Jinak jsem si koupil to největší balení, takže nějaké objektivnější ohlasy ještě napíšu za měsíc :)

blu3

11.10.2014 17:06

Odpovědět

Nakopnutí u mě taky prakticky žádný, ale prokrvení a napumpování dobrý. AMGčka beru spíš celkově kvůli regeneraci, kde to funguje parádně.
Chuťově to zas tak hrozný není, Pre-Workout je slabší, Post-Workout je super.

Jinak jsem si z 4fitness namíchal vlastní NOčko a teda spokojenost, až na tu chuť. Ale za ten pocit po 5ti gramech Beta-alaninu to stojí :D.

Na psychický nakopnutí před tréninkem nejlepší kofein, ale kofein no...

Tomáš Offline

Primeape

11.10.2014 21:21

Odpovědět

Nakopnutí jsem necítil proti běžným komerčním NO produktům téměř žádné. Chuťově je co zlepšovat, ale kvůli tomu jsem si to nekoupil. Samotné napumpování bylo celkem dobré, nicméně jsem během tréninku cítil větší únavu, než jakou jsem cítil dřív (před tím jsem používal Myocell 5-phase).
1) "Nakopnutí" tam nemůže být žádné, protože tam není kofein. Jestli máte o něco takového zájem, tak budeme mít kombinaci rhodioly, pfaffie a cordycepsu. Ale i kofein a synefrin (pro závisláky :))

2) 50 g do 800 ml - NE NE NE!!! Kolikrát je potřeba to opakovat? 50 g a LITR vody a HODINU předem. Jinak tam ten tréninkový efekt (menší únava, víc opakování v sérii, celkově větší výdrž) není.

Pokud tam chcete víc beta-alaninu, tak buď kapsle, prášek nebo 1 lžíci AMG Maxu.

Lze navíc i kapsle Pure Ionts.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

11.10.2014 23:18

Odpovědět

Super, tak na tu směsku se těšim :) Budu doufat, že bude v shopu na začátku listopadu, to si chci dělat další objednávku a ta kombinace zní dobře.

Jinak jsem zkusil dát hodinu a čtvrt až hodinu před tréninkem 50 g do litru vody a opravdu únava byla nižší :) Předtím jsem to zkoušel dávkovat tak proto, že jsem na to byl zvyklý u klasických NOček.

blu3

12.10.2014 10:48

Odpovědět

Určitě by to chtělo body-test nakopávač! :)Těším se

Karel Mencl Offline

charlie77

12.10.2014 11:36

Odpovědět

Pre-Workout berte jako produkt, který předzásobí minerály, zadrží v krvi vodu a obsahuje aminokyseliny, které odvádějí z těla zplodiny svalové práce. Není to nakopávač. Leda, že by se tam dal třeba tyrosin, nebo víc beta-alaninu, ale pak by muselo být dávkování větší. Rozhodně ne 50 g.

Ten nakopávač z bylin bude asi ve velkých gramových kapslích, protože jinak by se těch klasických půlgramových muselo brát tak 10.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

12.10.2014 12:14

Odpovědět

Primeape: Jinak jsem si z 4fitness namíchal vlastní NOčko a teda spokojenost, až na tu chuť. Ale za ten pocit po 5ti gramech Beta-alaninu to stojí :D.
Já si ho tam namíchal taky, příchuť jsem zvolil černý rybíz a musím říct, že je to i chuťově vynikající (i když ten jejich mixér ukazuje opak). K tomu beru 1 kapsli rhodioly a spokojenost :-)

Big Muscle Offline

Big-Muscle

18.10.2014 11:25

Odpovědět

Co jste tam házeli? :)

Karel Mencl Offline

charlie77

18.10.2014 12:49

Odpovědět

Beta-alanin, A-AKG, Hydrolyzovaný Kolagen, Citrulin, Taurin, Glutamovka, Ornitin a MAltodextrin. Příchuť borůvka, ale teda že bych se na to těšil, to ne :D
30 dávek za necelejch 500,-

Tomáš Offline

Primeape

18.10.2014 13:14

Odpovědět

Tohle fungovalo na mě(množství v jedné dávce): citrulin 4g, beta alanin 5g, arginin 2g, arginin AKG 3g, guarana 2g(asi)

Naposledy upraveno 18.10.2014 13:37

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

18.10.2014 13:37

Odpovědět

Chadzi: guarana 2g(asi)
V prášku? Ta chutná fakt hrozně.

Tomáš Offline

Primeape

18.10.2014 13:42

Odpovědět

Primeape: V prášku? Ta chutná fakt hrozně.
Je hořká, nic co by se nedalo vypít. A i kdyby to chutnalo jak hovno, tak nepiju to kvůli chuti.

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

18.10.2014 13:55

Odpovědět

Primeape: Beta-alanin, A-AKG, Hydrolyzovaný Kolagen, Citrulin, Taurin, Glutamovka, Ornitin a MAltodextrin. Příchuť borůvka, ale teda že bych se na to těšil, to ne :D
30 dávek za necelejch 500,-
Takže sis udělal kombo NO + kloubka? :D

Karel Mencl Offline

charlie77

18.10.2014 14:29

Odpovědět

113 příspěvků
Strana 3 z 8

Vytisknout