NOčka

113 příspěvků
Strana 2 z 8

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: NOčka

honzaj95: Souhlasím s tím, že je po mega dávkách kofeinu blbě, ale to nakopnutí... Nedá se posedět půl minuty a s pár gramy taurinu se ten účinek pěkně protáhne. Akorát pořád pít vodu a jít cvičit tak ve 2, jinak se blbě usíná.
Tohle mám přesně taky. Nabudí mě to, cejtím se skvěle, našláple...žádná negativa. Ale hodí se mi to pouze na tréninky dopoledne. Naposledy se mi stalo že sem po užití (hellgel) v cca 16:30 zabral někdy kolem třetí ráno...

Homerun

20.08.2014 21:17

Odpovědět

Přidávám zkušenosti z mých posledních dvou N.O.

Iron Pump - nabuzení parádní, napumpování ušlo. Chuť vcelku ok :)

MyoCell 5 Phase - Nabuzení minimální, ale napumpování parádní, na úrovni Hemo Rage. Chuťově je to podobný NO Xplode.

blu3

18.09.2014 22:52

Odpovědět

Poslední dobou slyším samou chválu na Nitrox pump od Essentials... Zkoušel to někdo?

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

19.09.2014 06:22

Odpovědět

Mel jsem vzorek a nic moc no, mozna trosku vic energie jinak nic. Ale na me nocka moc nejedou, jediny co mi neco udelalo tak hellgell, pumpa byla vetsi. Nejaky mravenceni atd, to neznam :D
Nekdy bych chtel zkusit C4, hodne lidi ji chvali..
Jinak na ronnie maj vzorek kdybys chtel zkusit :)

Tomáš Červinka Offline

tom3

19.09.2014 08:40

Odpovědět

Zkusím. Jsi první o kom vím, že na něj Hell gel fungoval. :D Na mě fungoval/funguje S.A.W. od Trec nutrition.

Chadzi

19.09.2014 08:50

Odpovědět

Chadzi: Zkusím. Jsi první o kom vím, že na něj Hell gel fungoval. :D Na mě fungoval/funguje S.A.W. od Trec nutrition.
Trochu mimo téma, ale proč ty NO vůbec používáte? Nikdy jsem to nechápal, proč se někdo stává dobrovolně závislým na takových s*ačkách.

HK Offline

Kaplii

19.09.2014 08:55

Odpovědět

Kaplii: Trochu mimo téma, ale proč ty NO vůbec používáte? Nikdy jsem to nechápal, proč se někdo stává dobrovolně závislým na takových s*ačkách.
Nabuzeni před tréninkem a mírně zlepšení výkonu. Ale momentálně až doberu myocell, tak chci začít s Amg pre workoutem. Pak už asi no vyradim trvale :-)

blu3

19.09.2014 08:59

Odpovědět

Kaplii: Trochu mimo téma, ale proč ty NO vůbec používáte? Nikdy jsem to nechápal, proč se někdo stává dobrovolně závislým na takových s*ačkách.
Já si to dávám jen když jdu cvičit ráno. Při tréninku odpoledne po práci dávám Guaranu.

Chadzi

19.09.2014 09:11

Odpovědět

Chadzi: Poslední dobou slyším samou chválu na Nitrox pump od Essentials... Zkoušel to někdo?
skoro nic, btw - na ronnie po vzorkach psali spis opak

naopak par lidi tam ted dava jako gut SynTsize Pump

hattori hanzo Offline

karlwanhov

19.09.2014 09:13

Odpovědět

Schvalne jsem si vzal pri nakupu i ty vzorky - syntize, hellgell a esentials. Nejvic mi pridal na energii asi ten hellgell, ale neda se rict ze by ty ostatni byly naprd, pri vsech trech vzorkach jsem na treninku zvedl vic jak normalne.. bud to bylo tim, nebo placebo jak prase :D

Tomáš Červinka Offline

tom3

19.09.2014 09:20

Odpovědět

Závislým??:)) Prosimtě ne...

Homerun

21.09.2014 07:52

Odpovědět

Možná u někoho vzniká psychický blok, že bez NOček to nejde, a asi se shodneme, že na kofeinu lze mít snadno závislost (která samozřejmě není nic brutálního). Ale je fakt, že arginin, citrulin, ornithin, beta-alanin a betain prostě pomáhají ke kvalitnějšímu prokrvení a odvádění odpadních zplodin z těla.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

21.09.2014 08:59

Odpovědět

v půlce prázdnin jsem chodil spíš tak nějak odcvičit jen abych v tý posilce byl, nebavilo mě to moc. Pak jsem se dostal k nějakýmu nočku, bral jsem ho týden a ty tréninky byly fakt jak kdybych byl superčlověk, šlo mi to, bavilo mě to. Po týdnu to nějak přestalo působit, tak sem to přestal dávat a nechávám si to zase až bude nejhůř. Zajímavý věci, jen na tom asi dlouhodobě nejde fungovat, uděláš si nějakou imunitu nebo co.

To samý sestra, měla běžet nějakej půlmaraton nebo co, tak mi řekla ať jí toho trochu nasypu a pak přišla domů z běhu a byla úplně nadšená a šla si pak ještě zaběhat, takže ono ty nočka jako fakt fungujou, spíš na jak dlouho no.

Naposledy upraveno 21.09.2014 09:31

Michal Vašíček Offline

mclama

21.09.2014 09:30

Odpovědět

Tetsuo: Možná u někoho vzniká psychický blok, že bez NOček to nejde, a asi se shodneme, že na kofeinu lze mít snadno závislost (která samozřejmě není nic brutálního). Ale je fakt, že arginin, citrulin, ornithin, beta-alanin a betain prostě pomáhají ke kvalitnějšímu prokrvení a odvádění odpadních zplodin z těla.
ok, psychický blok beru, stejně tak nerozporuju že na kofeinu lze mít snadno závislost...ale argumentovat závislostí tak, jak to udělal Kaplii je "mimo mísu". Pokud bychom chtěli takto demagogicky uvažovat mohl bych říct:

- nedělejte dřepy s opaskem, protože by u vás možná mohl vzniknou psychický blok že bez opasku to nejde

- nepůjdu s tebou na kafe protože si nechci zahrávat s potenciálním vznikem závislosti na kofeinu.

Oba moje příklady jsou postavený na reálnejch základech, ale přitažený za vlasy. Já tady nechci NOčka nějak obhajovat (Měl sem je všehovšudy tak 5x spíš nahodile). Určitě můžou být za určitých podmínek nebezpečný pro oběhovej systém (ale to i mraky jiných věcí). Ale nedělejme z komára velblouda...

Homerun

21.09.2014 10:22

Odpovědět

mclama: v půlce prázdnin jsem chodil spíš tak nějak odcvičit jen abych v tý posilce byl, nebavilo mě to moc. Pak jsem se dostal k nějakýmu nočku, bral jsem ho týden a ty tréninky byly fakt jak kdybych byl superčlověk, šlo mi to, bavilo mě to. Po týdnu to nějak přestalo působit, tak sem to přestal dávat a nechávám si to zase až bude nejhůř. Zajímavý věci, jen na tom asi dlouhodobě nejde fungovat, uděláš si nějakou imunitu nebo co.
To samý sestra, měla běžet nějakej půlmaraton nebo co, tak mi řekla ať jí ...
Ono ani s tou imunitou to nebude tak horký. Já NOčka používám opravdu několik let a vysazuju je jen během deloadu (to je měnim za niacin, kterej obvykle v těch NOčkách není) a stále na mě maj parádní efekt :) Na druhou stranu já ty NO produkty měnil jak ponožky, takže to může bejt daný i tim, že pokaždý jsem do sebe dával jiný složení látek.

blu3

21.09.2014 10:33

Odpovědět

Homerun: Závislým??:)) Prosimtě ne...
Momentálně se moc se nestýkám s lidmi, co cvičí, protože cvičím v zapadlé posilce, kam chodím skoro sám, ale i tak znám minimálně 2 lidí, kteří jsou na NO závislý, takže nechápu tvůj komentář.

HK Offline

Kaplii

21.09.2014 13:22

Odpovědět

113 příspěvků
Strana 2 z 8

Vytisknout