NOčka

113 příspěvků
Strana 1 z 8

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

NOčka

rychle musim zalozit svoje naj tema 

nedavno mi dosel ten APS mesomorph - zkousel jsem ho tak cca 3x zatim - svedenii jak hovado maj nakej silenej beta alanin :D ale fajn,, jinak uz nic tak extra ale je to dano tim ze mam ted neskutecnou toleranci na secko - starej assault, u ktereho mi ze startu stacila pulka odmerky tak vcil ani odmerka a pul 

nedavno sem hodil !hardcore! odmerku assaultu a ktemu dost guarany - v pulce treninku uz sem byl uplne na sracky secko sem jen omrdal kofeinu asi tak 600mg+ hehe nedoporucuju

a prekvapive posledni trenink sem zkusil jen stim, ze sem vypil celu konvicu zeleneho caje (sypaneho) a nej trenink za posledni dobu,, sice to neni ten pocit jak kdyz v satne pustim metal do sluchatek a chyta me trans ale cely trenink takovy pohodovy oproti tem poslednim s assaultem 

proto si vcil objednam rhodiolu, inosin, grean tea a pripadne jeste cosik jestli na neco narazim a zkusim natom jet mesic a pak zas nake nocko na stridacku - zas to bude slapat jak za starejch casu nadhernajs

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 16:47

hattori hanzo Offline

karlwanhov

19.03.2014 11:13

Odpovědět

Re: NOčka

To jsi koupil u nás, nebo z ciziny s DMAA? Dobírám Napalm a nikdy jsem nic necejtil, ani po 3-4 odměrkách.

Ne Reknu Offline

pulsik

19.03.2014 11:28

Odpovědět

S.A.W. od Trec nutrition mi šlapal dobře.

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

19.03.2014 12:10

Odpovědět

Souhlasím s tím, že je po mega dávkách kofeinu blbě, ale to nakopnutí... Nedá se posedět půl minuty a s pár gramy taurinu se ten účinek pěkně protáhne. Akorát pořád pít vodu a jít cvičit tak ve 2, jinak se blbě usíná.

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 16:46

J. P. Offline

honzaj95

19.03.2014 12:10

Odpovědět

proto si vcil objednam rhodiolu, inosin, grean tea a pripadne jeste cosik jestli na neco narazim a zkusim natom jet mesic
Tohle je jeden z nejrozumnějších nápadů, co tu kdy kdo napsal do témat o přeceňovaných a potenciálně nebezpečných NO2 výrobcích, které by většina teenagerů neměla vůbec uživat.

Zelený čaj - obecně zdravý a výkon podpoří

Rhodiola - zdravotně lepší než kofein, efekt podobný

Inosin - fajn, velmi účinný. Akorát zvyšuje produkci kyseliny močové

Naposledy upraveno 19.03.2014 22:05

Kamil Fila Offline

Tetsuo

19.03.2014 22:04

Odpovědět

Já osobně se NOčkám vyhýbám a to z prostého důvodu. Když pominu různé látky, které do toho cpou a potencionální riziko užívání, než to potravinářšká inspekce zakáže, tak hledím spíš na psychologický aspekt. Protože jak si na to člověk navykne, že to užívá před tréninkem, tak když přijde období kdy "tam nemá co dát" a musí cvičit jen tak, tak je v pasti. Pak se může stát, že to funguje jako berlička ke kvalitnímu tréninku, který by ale byl možný i bez toho.

Naposledy upraveno 20.03.2014 00:44

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jakub Mach Offline

Esak

20.03.2014 00:26

Odpovědět

mejby sem nasel zajmavy koren :D nezkousel si nekdy Tetsuo? 

popis u nutrend

Eleuterokok ostnitý – zajistí masivní prokrvení pracujících svalů a maximálně oddálí nástup únavy. Díky tomu můžete trénovat v takových objemech, o kterých jste zatím jenom snili. Extrakt eleuterokoku také zlepšuje využitelnost glukózy a lipidů (mastných kyselin) v zatěžovaných svalech.

na netu se da ciste koupit koren, poslednich 10dni jedu trenink na zelenem caji a fakt gut, uvazuju ze bych jeste kupil koren tady toho a udelal ztoho poradnej cajcek :)

hattori hanzo Offline

karlwanhov

27.03.2014 18:25

Odpovědět

mejby sem nasel zajmavy koren :D nezkousel si nekdy Tetsuo?  popis u nutrend Eleuterokok ostnitý – zajistí masivní prokrvení pracujících svalů a maximálně oddálí nástup únavy. Díky tomu můžete trénovat v takových objemech, o kterých jste zatím jenom snili. Extrakt eleuterokoku také zlepšuje využitelnost glukózy a lipidů (mastných kyselin) v zatěžovaných svalech. na netu se da ciste koupit koren, poslednich 10dni jedu trenink na zelenem caji a fakt gut, uvazuju ze bych jeste kupil koren tady toho a udelal ztoho poradnej cajcek :)
Mam 2 pytlíčky tohodle kořene, chuťově docela hardcore, možná proto to nepiju. Ale asi znova začnu. Mam tu ještě muiru puamu, wihania somnifera, maralí kořen a drcený kořen maca. Všechny tyhle věci jsou těžce hnusný jako čaje, až na ten maral, ten jsem si vyvařil, přidal maličko medu a popíjel, macu jsem si dával do ovesných kaší. Asi si ty dryjáky začnu znova míchat a pak bych mohl dát recenzi :)

Taky se zeptam, má nějaká z těchto věcí význam pro regeneraci a nějakou vitalitu při krátkodobém či dlouhodobém užívání??

Venec

27.03.2014 19:11

Odpovědět

poslednich 10dni jedu trenink na zelenem caji a fakt gut, uvazuju ze bych jeste kupil koren tady toho a udelal ztoho poradnej cajcek :)
Co je to za čaj? Klasický z obchodu (sypaný / porcovaný), nebo nějaký special? Nebo tablety?

Jakub E. Offline

bellito

27.03.2014 20:09

Odpovědět

Co je to za čaj? Klasický z obchodu (sypaný / porcovaný), nebo nějaký special? Nebo tablety?
http://www.gresik.cz/eshop/caje-4-svetadilu-kg/china-sencha-1-kg.html

kdysi sem ho kupil 2 kila vydrzi to celkem dluho :D na trenink si delam 1,5l silneho caja (pomerne uz dost horkej) zacinam pit tak 40min pred a vychazi mi to ze ho mam v treninku jeste pul hodky

hattori hanzo Offline

karlwanhov

27.03.2014 21:07

Odpovědět

na starem foru veprik zkousel PHENYLETHYLAMINE

zminoval tam nejakych tusim 500mg/1g a ze potym lital jak tenkrat

nezkousel to jeste nekdo? pripadne vedlejsi ucinky :D na ebayi je to za par korun nacapslovane

hattori hanzo Offline

karlwanhov

07.08.2014 09:22

Odpovědět

Eleuterokok ostnitý
Nezkoušel jsem ho. Je to jeden z adaptogenů.

Píšu o nich souhrnně tady
http://www.body-test.cz/cs/clanky/70-pyramida-suplementu-8-vse-ostatni/

Naposledy upraveno 07.08.2014 09:40

Kamil Fila Offline

Tetsuo

07.08.2014 09:39

Odpovědět

Zdravím. Chtěl jsem vyzkoušet na starý kolena něco nového,tak jsem si koupil první NOčko - Xtreme Napalm. Problém je,že cca. 2-3 hoďky po tréninku se dostaví nepříjemný pocit. Vnitřní třesk,nervozita,ospalost atd..Je to způsobené kofeinem ve výrobku? Uvádějí 200mg kofeinu,což se mi nezdá jako velká dávka. Navíc jsem roky zvyklí popíjet kávu těsně před tréninkem. Máte někdo podobné zkušenosti?

S.N.

07.08.2014 10:37

Odpovědět

S.N.: Zdravím. Chtěl jsem vyzkoušet na starý kolena něco nového,tak jsem si koupil první NOčko - Xtreme Napalm. Problém je,že cca. 2-3 hoďky po tréninku se dostaví nepříjemný pocit. Vnitřní třesk,nervozita,ospalost atd..Je to způsobené kofeinem ve výrobku? Uvádějí 200mg kofeinu,což se mi nezdá jako velká dávka. Navíc jsem roky zvyklí popíjet kávu těsně před tréninkem. Máte někdo podobné zkušenosti?
Ja jednou dostal davku na vyzkouseni a podobne ucinky to na me zacalo mit uz za pul hodiny. Trenink uplne na houby. Je mozny, ze se to znasobilo tim, ze pul hodiny pred treninkem mam silnou kavu. Kazdopadne znova do toho uz nejdu.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Martin Pop Offline

mpop

07.08.2014 10:40

Odpovědět

Díky za odpověď. Bylo mi líto to vyhodit,ale už je to v koši :-) Raději zůstanu jen u kávy ;-)

S.N.

07.08.2014 11:03

Odpovědět

Já jsem se teďka dostal k Napalmu, první den co jsem si ho dal, tak em měl strašnou klepavku, hned jsem lehl na bench a hodil PRko, pak jednoručky šly úplně pim pam takový, který sotva normálně zvednu a celkově jsem byl kurevsky napruženej a bylo to, jak kdybych si fakt něco šlehl. Jak to beru už cca tejden tak se to umírnilo, není to takovej nástřel ale myslím, že mi to v tréninku pomůže, vždycky jsem cvičil jenom 1-6 opakování a od té doby, co beru NO tak mi nedělá problém 10+ opakování. Ale pokud se to bude takhle utlumovat, tak by asi bylo vhodný co nějak cyklovat týden brát, týden vysadit atd ..

Michal Vašíček Offline

mclama

07.08.2014 13:08

Odpovědět

113 příspěvků
Strana 1 z 8

Vytisknout