Svačiny do kapsy

19 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Svačiny do kapsy

Doporučíte mi nějaký svačiny do kapsy? Často se mi stává, že při práci nemám moc čas na jídlo, tak přemýšlí, co si s sebou brát, aby se to během dne nezkazilo a aby se to v ideálním případě vešlo do kapsy (případně bágl :) Přemýšlel jsem o proteinových tyčinkách, ale jsou docela drahý. Pak mě ještě napadl gainer. Jsou ještě nějaký možnosti?

mibro

05.09.2014 19:25

Odpovědět

Re: Svačiny do kapsy

mibro: Doporučíte mi nějaký svačiny do kapsy? Často se mi stává, že při práci nemám moc čas na jídlo, tak přemýšlí, co si s sebou brát, aby se to během dne nezkazilo a aby se to v ideálním případě vešlo do kapsy (případně bágl :) Přemýšlel jsem o proteinových tyčinkách, ale jsou docela drahý. Pak mě ještě napadl gainer. Jsou ještě nějaký možnosti?
Přemýšlíš o dvou různých věcech, první si musíš ujasnit, na co to máš a jaké jsou tvoje cíle.

jk22

05.09.2014 19:30

Odpovědět

Muj hlavni cil je se behem dne dobre najist, i kdyz nemam moznost si to jidlo koupit nebo pripravit. Svacina je svacina, ne? :)

mibro

05.09.2014 20:09

Odpovědět

A jeste bych se chtel zeptat, kde se daj proteinovy tycinky koupit nejlevneji? Vim, ze se vetsinou prodavaj tak za 50 korun, ale prej je nejakej shop, kde je maj snad jen za 13 korun. A jsou ty levny kvalitativne srovnatelny s tema drazsima?

Naposledy upraveno 05.09.2014 20:18

mibro

05.09.2014 20:16

Odpovědět

Co znamená dobře najíst? Znamená to, že se prostě něčím zaplácneš a je ti jedno, co to bude nebo chceš něco kvalitního, což většina komerčních proteinových tyčinek zrovna není?

Venec

05.09.2014 20:20

Odpovědět

Chci prave spis neco kvalitnoho. Proto se taky ptam tady. Takze nejaky tipy?

Jinak nechapu, ze treba tycinky Power Bike Bar od Nutrendu se v jejich eshopu prodava za 30,-, zatimco treba tady ji maj za 16,-
http://www.cycology.cz/sportovni-vyziva/tycinka-nutrend-power-bike-bar-25g-168

mibro

05.09.2014 20:24

Odpovědět

Jestli to nebude tím, že je to 25g a 45g. A co je na tomhle kvalitního?
Fruktózo-glukózový sirup, glukózový sirup, maltodextrin, syrovátkový proteinový koncentrát, ovesné otruby, rýžová mouka, krém s příchutí vanilky (cukr, rostlinný tuk, syrovátka, mléko, emulgátor sójový lecitin, aroma, barvivo E 160c), neztužený rostlinný tuk, zvlhčující látka glycerin, emulgátor řepkový lecitin, vitaminový premix (vitamíny: E, B1, B2, B6, B12, B5, B3, C, biotin, kyselina listová), L-leucin, aroma, L-isoleucin, L-valin, citronan sodný, glukonát draselný, chlorid sodný, citronan hořečnatý.

Ragu Offline

ragu

05.09.2014 20:27

Odpovědět

mibro: Chci prave spis neco kvalitnoho. Proto se taky ptam tady. Takze nejaky tipy?
Jinak nechapu, ze treba tycinky Power Bike Bar od Nutrendu se v jejich eshopu prodava za 30,-, zatimco treba tady ji maj za 16,-
http://www.cycology.cz/sportovni-vyziva/tycinka-nutrend-power-bike-bar-25g-168
Tam vůbec neuváděj složení, tak co já vim. Myslim, že reflex dělá celkem dobrý a nutričně přijatelný tycinky, cenově to ale bude někde jinde.
Já si takový věci vyrábím/peču. Samozrejme dřív jsem taky kupoval proteinový tyčinky (supreme cosi...) a byly dobrý, jen jsou nabušený cukrem, cukernýma alkoholama a hlavně tukem, který jim dává dobrou chuť.

Venec

05.09.2014 20:37

Odpovědět

Jediná svačina do kapsy jsou Tatranky.

Jinak nechápu, co řešíš. Buď si doma něco připravíš sám (homemade tyčinky, proteinová buchta), nebo si koupíš meal replacement, nebo budeš nosit českou proteinovku eidam 30, šmakouna či nějaký kefír, acidofilní mléko, nějaké ořechy etc.

Opravdu čekám, kdy se tady lidi začnou ptát, jestli je lepší dvou nebo trojvrstvý toaletní papír a jestli si můžou uprostřed jídla skočit na záchod, nebo pod sebou musí preventivně mít bažanta.

Naposledy upraveno 05.09.2014 20:49

Ragu Offline

ragu

05.09.2014 20:48

Odpovědět

Venec: Já si takový věci vyrábím/peču.
Taky uz v tomhle nemam prehled, protoze delam to samy. Tyhle "rychly" snacky si doma pripravujem do zasoby. Vetsinou kombinace orechu, proteinu, ovoce a popr. i trochu maltodextrinu. Neni to zase az tak casove narocny, ani priprava, a je to uplne jinde, nez veci z obchodu.

Martin Pop Offline

mpop

05.09.2014 20:54

Odpovědět

ragu: Opravdu čekám, kdy se tady lidi začnou ptát, jestli je lepší dvou nebo trojvrstvý toaletní papír...
Trojvrstvy s kacenkou na obalu

Martin Pop Offline

mpop

05.09.2014 20:59

Odpovědět

mpop: Taky uz v tomhle nemam prehled, protoze delam to samy. Tyhle "rychly" snacky si doma pripravujem do zasoby. Vetsinou kombinace orechu, proteinu, ovoce a popr. i trochu maltodextrinu. Neni to zase az tak casove narocny, ani priprava, a je to uplne jinde, nez veci z obchodu.
Mate nejaky recepty?

mibro

05.09.2014 21:46

Odpovědět

http://lmgtfy.com/?q=proteinova+tycinka+recept
http://lmgtfy.com/?q=proteinova+buchta+recept
http://lmgtfy.com/?q=protein+bar+recipe

http://proteinpow.com/

Ragu Offline

ragu

05.09.2014 21:59

Odpovědět

Tak ja zkusim taky neco udelat. Nasel jsem si nejaky postupy na YouTube a nevypada to slozite. Docela by me zajimalo jak moc levnejsi budou domaci tycinky nez ty z obchodu? :) Ale nejspis asi o dost levnejsi.

mibro

05.09.2014 22:28

Odpovědět

hlavně největší nevýhoda té domácí proteinové tyčinky je to, že třeba já toho sežeru naráz celej plech místo jednoho obdelníčku :D

Michal Vašíček Offline

mclama

05.09.2014 22:37

Odpovědět

Jo, jak píše ragu: proteinpow je klasika.
Zkus si taky najít: Jamie Eason's pumpkin protein bars, ty jsou skvělý.
Pak byl jeste dobrej banana protein bread.
Z toho proteinpow jsem si v dietě dělal pořád cheesecakey, akorát na to padne hodně sladidla.

Venec

05.09.2014 23:08

Odpovědět

19 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout