Motivační videa a obrázky

411 příspěvků
Strana 3 ze 26

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Motivační videa a obrázky

Naposledy upraveno 24.05.2014 09:38

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jiří Vlk Offline

Roper

24.05.2014 09:37

Odpovědět

http://www.eastlabs.sk/kulturistika-osobnosti/3515/milan-sadek-aktualne-fotografie-pred-amateur-mr-olympia-2014

Ac jsem ho nikdy nemel rad(nebo spis Pajice),tak to co ted udelal je poradnej masakr.Sice nechapu kam dal 10kilo kdyz chce soutezit do 90,ale vypada o mnoho lepsi.Igor Kopcek je opravdovy odbornik(pres vsechno:)).

Sebastián Offline

Peck-Deck

24.05.2014 11:51

Odpovědět

To seš asi první, kdo nemá Milana rád.

Marek Veselý Offline

marktvark

24.05.2014 12:20

Odpovědět

Kiro skončil 4. v klasický kulturistice juniorů. Gratulace!

Marek Veselý Offline

marktvark

25.05.2014 19:33

Odpovědět

marktvark: Kiro skončil 4. v klasický kulturistice juniorů. Gratulace!
Díky ale píčovina.. celý semifinále sem bojoval o první místo s Hodanem (šílená postava) a věděl jsem že na něj nemám .. 3x mě vyvolávali všichni počítali s druhým místem a píčo pak mě porazí kluci který byly formou daleko zamnou nemluvě o tom že kvalitu a množství svalů sem měl vetší prostě.. Asi sem posral to že jsem se snad ani jednou neusmál a šklebil se u každý pozy a stejně tak napíču sem pozoval.. musím to republiky vylepšit.. ale na to že jsem nejel ani superkompenzaci tak jsem měl formu peckovou akorát sem nebyl skoro vůbec naplněnej a měkkej, ale přístí víkend je čas na redemption a jedu minimálně pro medaily...

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

25.05.2014 22:18

Odpovědět

kirobeast: Díky ale píčovina.. celý semifinále sem bojoval o první místo s Hodanem (šílená postava) a věděl jsem že na něj nemám .. 3x mě vyvolávali všichni počítali s druhým místem a píčo pak mě porazí kluci který byly formou daleko zamnou nemluvě o tom že kvalitu a množství svalů sem měl vetší prostě.. Asi sem posral to že jsem se snad ani jednou neusmál a šklebil se u každý pozy a stejně tak napíču sem pozoval.. musím to republiky vylepšit.. ale na to že jsem nejel ani superkompenzaci tak jsem měl formu...
Měl jsem tě taky na druhym místě, bylo to zřejmý i z toho šíleně nekvalitního videopřenosu.
Pozing - no co jsem si tak všímal do póz jsi přecházel dost rychle, trochu to zpomal, ale to už ti víc poradí Milan. Jinak super forma.

Petr B Offline

vEprik

25.05.2014 22:50

Odpovědět

kirobeast: Díky ale píčovina.. celý semifinále sem bojoval o první místo s Hodanem (šílená postava) a věděl jsem že na něj nemám .. 3x mě vyvolávali všichni počítali s druhým místem a píčo pak mě porazí kluci který byly formou daleko zamnou nemluvě o tom že kvalitu a množství svalů sem měl vetší prostě.. Asi sem posral to že jsem se snad ani jednou neusmál a šklebil se u každý pozy a stejně tak napíču sem pozoval.. musím to republiky vylepšit.. ale na to že jsem nejel ani superkompenzaci tak jsem měl formu...
Já sem te videl na zivo a prislo mi, ze si pro pozovani mel sileny krece, protoze hnaty se ti klepali jak vibrator. Ale jinak to bylo radost se na vás dívat, bylo tam vidět to nadšení a dravost

Daniel K Offline

dikey

25.05.2014 23:18

Odpovědět

Jo to pozovaní jsem posral šíleně.. hlavně tím že jsem se furt nakláněl dozadu a porota seděla podemnou takže neviděli nic.. a pozoval jsem strašně hardcore jak kdybych měl 120kg :D no tuhle chybu už na republice neudělám.. vychytám přechody a pozy a přinesu upgradovanej package :D jinak dík za support nečekal jsem že tam bude někdo odtud .. každopádně příští víkend republika je uplně v píči na druhý straně zeměkoule 500km takže jedem den předem a dáme někde nakej sleepover :D

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

25.05.2014 23:50

Odpovědět

kirobeast: Jo to pozovaní jsem posral šíleně.. hlavně tím že jsem se furt nakláněl dozadu a porota seděla podemnou takže neviděli nic.. a pozoval jsem strašně hardcore jak kdybych měl 120kg :D no tuhle chybu už na republice neudělám.. vychytám přechody a pozy a přinesu upgradovanej package :D jinak dík za support nečekal jsem že tam bude někdo odtud .. každopádně příští víkend republika je uplně v píči na druhý straně zeměkoule 500km takže jedem den předem a dáme někde nakej sleepover :D
Jojo ta republika me sere, kamos, kteryho sem pripravoval na physique se tam taky kvalifikoval, ale serem na to, to je uplne v pici, ze daj mistrovstvi republiky nekam uplne do hajzlu na moravu, kam 80% zavodniku pojede pres 5 hodin

Daniel K Offline

dikey

25.05.2014 23:56

Odpovědět

dikey: Jojo ta republika me sere, kamos, kteryho sem pripravoval na physique se tam taky kvalifikoval, ale serem na to, to je uplne v pici, ze daj mistrovstvi republiky nekam uplne do hajzlu na moravu, kam 80% zavodniku pojede pres 5 hodin
Ne asi tyvole ja do dneška měl za to že to bude v Praze asi jako každej člověk co logicky přemejšlí tyvole ... Jinak physique, jakýho jsi připravoval? Ten co to vyhrál měl šilenou tvrdost svalů fakt pecka postava

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

26.05.2014 00:06

Odpovědět

kirobeast: Ne asi tyvole ja do dneška měl za to že to bude v Praze asi jako každej člověk co logicky přemejšlí tyvole ... Jinak physique, jakýho jsi připravoval? Ten co to vyhrál měl šilenou tvrdost svalů fakt pecka postava
mas z physique nejaky fotky nebo video? zajima me, jak si vedli prvni 4.. na ronnie je zatim pouze jedna fotka prvnich trech

Martin Offline

Mrak

26.05.2014 00:18

Odpovědět

Sorry,ale celou dobu si bojoval o 3-4.O zlato to bylo od prvního vyvolávání mezi Šmucrem(nejlepší nohy) a Hodanem(nejlepší zadní postoje).Musím s povděkem říct,že celá soutěž byla co se týče rozhodčích naprosto v pořádku.Což mě mile překvapilo.

Sebastián Offline

Peck-Deck

26.05.2014 09:20

Odpovědět

Peck-Deck: Sorry,ale celou dobu si bojoval o 3-4.O zlato to bylo od prvního vyvolávání mezi Šmucrem(nejlepší nohy) a Hodanem(nejlepší zadní postoje).Musím s povděkem říct,že celá soutěž byla co se týče rozhodčích naprosto v pořádku.Což mě mile překvapilo.
Taky jsem tam byl Kirovi fandit a musím říct, že jsem ho tipoval na 3. místo. Šmucr má fakt luxusní nohy a má takovou pěknou symetrickou postavu a Hodan byl fakt největší. Škoda tý placky, ale i tak bych to bral jako úspěch. ;) Pózoval si fakt hardcore. :D

Karel Mencl Offline

charlie77

26.05.2014 12:54

Odpovědět

Jinak fotky najdete tady http://kulturistika.ronnie.cz/c-18858-mistrovstvi-cech-deti-dorostu-a-junioru-2014-fotogalerie.html

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

26.05.2014 14:31

Odpovědět

kirobeast: Jinak fotky najdete tady http://kulturistika.ronnie.cz/c-18858-mistrovstvi-cech-deti-dorostu-a-junioru-2014-fotogalerie.html
Tvoje dominantní svaly jsou bicepsy, ne ? :)

Jiří Vlk Offline

Roper

26.05.2014 15:06

Odpovědět

Konečně další log

ŠÁDEK

Jan Novák (fake) Offline

Thor

30.05.2014 13:16

Odpovědět

411 příspěvků