Motivační videa a obrázky

411 příspěvků
Strana 26 ze 26

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Motivační videa a obrázky

adamnu: Přišel sem na fórum omrknout, jestli nekomentujete nějak Olympii, a tady kulturistika nic, co :) Já sem lehce zklamanej. Tohle sem tu nadhazoval před 3 měsícema, a ono se to potvrzuje :/ Za mě teda letos Ramy přišel neskutečnej a když sečteme všechny pózy, plusy a mínusy, Philovo pupek, tak byl letos i o nějaký procento lepší a měl vyhrát. Ale došlo jim, podle mě, že egypťan ze sebe těžko vyláme 2 věty jako speech, odletí si z Ameriky a reprezentace IFBB na celej rok je v hajzlu. Heatha už maj z...
Ramy o tři třídy níž než když pracoval s Acetem, strašně slabá Olympie když někdo tak nijakej jako Ramy může být druhej. Nejlepší je Bonac, pro mě vítěz, bohužel se nemůže vizuelně poměřovat s těma nejlepšíma. Naopak Heath přišel po pár letech v takový formě, ve který ještě další tři roky klidně neprohraje, není nikdo kdo by ho dokázal porazit, nebo se přiblížit tak blízko jako Kai v roce 2013.
Profi kulturistika je momentálně zoufalá když vezmu v potaz že nejhezčí postavu a symetrii má až 10. Cedric a nejlepší formu až 12. Osladil.
Když připočtu fakt, že jedinej talent s hvězdnou budoucností letos umřel, zůstává u mě zahořklý pocit. Tak krásný sport to má být a tak zoufalá atrakce to je....

Ty šílený břicha a měkký insulinový svaly, člověk by u nich skoro zapomněl že kosterní svaly jsou příčně pruhované a ne hladké.

je to nuda, a ani katastrofální flex wheeler jim v propagaci nepomůže.

Sebastián Offline

Peck-Deck

18.09.2017 10:13

Odpovědět

Peck-Deck: Ramy o tři třídy níž než když pracoval s Acetem, strašně slabá Olympie když někdo tak nijakej jako Ramy může být druhej. Nejlepší je Bonac, pro mě vítěz, bohužel se nemůže vizuelně poměřovat s těma nejlepšíma. Naopak Heath přišel po pár letech v takový formě, ve který ještě další tři roky klidně neprohraje, není nikdo kdo by ho dokázal porazit, nebo se přiblížit tak blízko jako Kai v roce 2013.
Profi kulturistika je momentálně zoufalá když vezmu v potaz že nejhezčí postavu a symetrii má až 10. ...
Souhlas, ale kdyby měl Ramy víc vyrýsovaný záda a nohy, byl líp namazanej tak bych ho klidně před Heata dal, ale prostě člověk vidí jen méně kvalitní záznam a na živo to vše taky vypadá jinak. Ale když může mít Mr. Olympia takovej šílenej bubble gut, dávají tím rozhodčí zprávu závodníkům, že je to přijatelný. Je to Hrůza. Ramy, který váží víc, s tímhle očividně problém nemá.

Jinak co říkáš na kategorii Classic Physique?? za mě měl být první Chris Bumstead, jinak tam byli k vidění fakt solidní, estetický postavy. Super kategorie!

Kmošťák perfektní forma! klidně by mohl být v top 3 podle mě.

Naposledy upraveno 18.09.2017 16:02

Lukáš Plíhal Offline

Lukias17

18.09.2017 15:59

Odpovědět

Sleduju ho už delší dobu, ale stále mě Hoornstra překvapuje svojí enormní tlakovou sílou.

https://www.instagram.com/hoornstra_strong/

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jiří Vlk Offline

Roper

18.09.2017 16:47

Odpovědět

Lukias17: Souhlas, ale kdyby měl Ramy víc vyrýsovaný záda a nohy, byl líp namazanej tak bych ho klidně před Heata dal, ale prostě člověk vidí jen méně kvalitní záznam a na živo to vše taky vypadá jinak. Ale když může mít Mr. Olympia takovej šílenej bubble gut, dávají tím rozhodčí zprávu závodníkům, že je to přijatelný. Je to Hrůza. Ramy, který váží víc, s tímhle očividně problém nemá.
Jinak co říkáš na kategorii Classic Physique?? za mě měl být první Chris Bumstead, jinak tam byli k vidění fakt solidní,...
To nevím, nesleduju to tak moc. Ten Bumstead je skvělej ale, další skvělej je jeden černoch co byl asi až 8. nebo tak, celkově to hodnocení nechápu a ve physique už vůbec ne. Jsem jen rád že fitness celebrity jako Sadik Hadzovic a Sergi Constance se umístili přesně podle toho jak vypadaj, teda hrozně:)

Sebastián Offline

Peck-Deck

18.09.2017 16:51

Odpovědět

Peck-Deck: To nevím, nesleduju to tak moc. Ten Bumstead je skvělej ale, další skvělej je jeden černoch co byl asi až 8. nebo tak, celkově to hodnocení nechápu a ve physique už vůbec ne. Jsem jen rád že fitness celebrity jako Sadik Hadzovic a Sergi Constance se umístili přesně podle toho jak vypadaj, teda hrozně:)
Jak říkáš, taky to hodnocení kolikrát nechápu. Ale některý jsem viděl jen fotkách a v těch physique hraje asi i prezentace a pozing dost zásadní roli, případně nějaká politika zatím vším. Hadzovic má podle mě hrozně dlouhý trup.

Lukáš Plíhal Offline

Lukias17

18.09.2017 18:19

Odpovědět

Dost zajímavej francouzskej vzpěrač...

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Jiří Vlk Offline

Roper

22.09.2017 21:03

Odpovědět

Udivuje mě, že i přes svůj velkej handicap má preciznější a techničtější pauzu na bench pressu než většina zdravých lidí.

Naposledy upraveno 28.09.2017 23:35

Jiří Vlk Offline

Roper

28.09.2017 23:29

Odpovědět

NullA

01.10.2017 15:42

Odpovědět

Nataliya Kuznetsova: The World's Most Muscular Woman
na konci dělá dřepy 15x220

do sekce pro holky jsem to dávat nechtěl

Naposledy upraveno 29.10.2017 23:21

kernel

29.10.2017 23:19

Odpovědět

To není motivační video ale spíš opak, potom si holky myslí že když budou cvičit tak budou vypadat jako něco takového těžko říct co to je... brrr hnus

Denis Offline

Denny

30.10.2017 11:05

Odpovědět

Text odkazu...

bw:82 Kg, deadlift...400 kg....... mazec!!

Sice má krátkou dráhu pohybu vzhledem k jeho tělesné stavbě, ale i tak!!!

Lukáš Plíhal Offline

Lukias17

30.10.2017 13:16

Odpovědět

411 příspěvků
Strana 26 ze 26

Vytisknout