Epistane

56 příspěvků
Strana 1 ze 4

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Epistane

DObrý den,
rad bych se zeptal co je zac a jake ucinky, vcetne vedlejsich ma prohormon EPISTANE, na internetu jsem se toho moc nedozvedel neuimim anglicky a jestli s tim ma nekdo zkusenosti, predem dkeuji za odpoved :)

fakuarl

27.08.2014 16:02

Odpovědět

Re: Epistane

Není to prohormon, i když se to mezi nimi prodává. Je to normálně DHT derivát, někde na půli cesty mezi stanozololem a oxandrolonem.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Ragu Offline

ragu

27.08.2014 16:16

Odpovědět

Aha, tak proto, to jsem vubec netusil, a myslite si ze ma i epistane male vedlejsi ucinky jako ox?

fakuarl

27.08.2014 17:11

Odpovědět

Vedlejší účinky konkrétně u tebe ti nikdy nikdo přesně neřekne, to je jako se ptát, jestli se opiješ ze dvou piv - někdo jo, někdo ne.
Ale dá se předpokládat, že to nebude nic hrozného a bude to dost podobné oxandrolonu. Samozřejmě je to normálně methylový orál, takže řešit nějakou ochranu je na místě.

Ragu Offline

ragu

27.08.2014 18:43

Odpovědět

Jasné tomu rozumim, moc dkeuji za odpoved, a tou ochrnaou myslite co ? v anglii kde to prodavaji davaji jako PCT CLOMADEX, to je ono ? myslite ze je to dostacujici ? psal sme jim a psaly ze je to velmi lehké

fakuarl

27.08.2014 19:50

Odpovědět

Alespoň nějakou základní ochranu jater - Liv52, nejlevněji na ebay. Jako PCT určitě ne žádnou OTC látku, co se dá koupit na eshopu. Měl by asi stačit tamoxifen.

Ragu Offline

ragu

27.08.2014 20:23

Odpovědět

Co konkrétně by měl tento preparát způsobovat? Pakliže jde o "napodobeninu" oxandrolonu, pak by se teoreticky jednalo spíše o nárůst síly, kdežto hmoty téměř vůbec? A jak je možné, když jde o toxickou látku a derivát DHT, že je volně prodejný v zahraničních e-shopech?

Petr Polák Offline

PP

27.08.2014 20:49

Odpovědět

Nějaký ten mírný nárůst hmoty tam bude, přece jen je to silnější. Prodává se to kvůli dírám v legislativě. Google -> designer steroids, designer drugs atd.

Ragu Offline

ragu

27.08.2014 21:00

Odpovědět

Všichni prodejci ti řeknou, že jejich OTC pct produkty, co mají ve svým shopu jsou dostačující. Na druhou stranu každej uživatel na třeba UK-Muscle ti řekne, že bez Nolvadexu(=tamoxifen) a jiných ať žádnej prohormon nebo DS (designer steroid) vůbec nerozjíždíš.
Některý vedlejší účinky můžou být třeba letargický stavy, bolest v zádech a taky to může i trochu sušit klouby. Další vedlejší účinky jsou třeba extémní napumpovanost (která se nedá přirovnávat k NO produktům) a větší síla :).

Venec

27.08.2014 22:35

Odpovědět

Tak takhle to je, moc dekuji za odpovedi :)), moc ste mi pomohly :)), muzu s eale zeptat zda je na jejich strance nejake pct ktere by mi pomohlo pri brani epistanu ? rad bych to mel z jedne stranky, pojedu do anglie a vim ze je u nich prodej "suplementace" ktera s ena jejich strance nabizi legalni, predem dkeuji za odpoved zde je odkaz http://www.pro-hormones.co.uk/categories/Post-Cycle-Treatment-%28PCT%29/?sort=featured&page=1

fakuarl

28.08.2014 09:45

Odpovědět

Je to tady napsané už dvakrát, OTC (volně prodejné) PCT nejsou nejlepší volba.

Ragu Offline

ragu

28.08.2014 10:12

Odpovědět

Jo takhle, tim myslite napriklad ten liv52 jestli spravne rozumim ? :)

fakuarl

28.08.2014 10:34

Odpovědět

Prosím tě, pokud ses rozhodl něco takového brát, nastuduj si alespoň základní pojmy.
Liv52 je ochrana jater, PCT je Post Cycle Therapy, tedy to, co se nasazuje po cyklu kvůli obnovení vlastního testosteronu. To jsou například látky jako Tamoxifen (Nolvadex), Clomid, Anastrozole (Arimidex), Exemestane etc.

Ragu Offline

ragu

28.08.2014 10:46

Odpovědět

aha, rozumim, ale nechapu kde se daji legalne tyto PCT koupit, psali jste ze se da legalne sehnat ale nevim kde, muzete mi to upresnit?

fakuarl

28.08.2014 15:50

Odpovědět

Ragu Offline

ragu

28.08.2014 15:54

Odpovědět

fakuarl: aha, rozumim, ale nechapu kde se daji legalne tyto PCT koupit, psali jste ze se da legalne sehnat ale nevim kde, muzete mi to upresnit?
Ty v*le, musíš prostě hledat...hledat informace. Tak pokud ti angličtina nejde, tak někoho požádej, ať ti s tím pomůže. Tohle není "céčko" na imunitu. Koukni s někým na ten uk-muscle, tam je hafo deníků lidí, co to jedou a hlavně trpchu ví jak. Je OTC (over the counter - prostě volně prodejný) - ty NESTAČÍ. Pak jsou prostě prášky na předpis, to jsou ty, co výše zmiňoval ragu, ty už STAČÍ.

Jestli nevíš, jak si je sehnat (ani se mě neptej jak), tak od toho dej ruce pryč nebo sháněj dalsi info. Teoreticky si můžeš koupit nejaky hodně "lehkou" alernativu typu 11-keto, ale zázraky od toho nečekej.

Venec

28.08.2014 22:40

Odpovědět

56 příspěvků
Strana 1 ze 4

Vytisknout