POSILOVNA "POD JULISKOU" ČVUT

12 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

POSILOVNA

Máte někdo prosím zkušenosti s touhle posilkou? Od bytu to budu mít hooodně z ruky, ale za ty prachy :/

Naposledy upraveno 22.08.2014 23:41

Jan Frič Offline

Hugisek

22.08.2014 23:41

Odpovědět

Re: POSILOVNA

S takovýma studentskýma posilovnama mam tu zkušenost, že bejvaj narvaný k prasknutí a nemaj na ten počet lidí, co tam chodí, dostatek vybavení.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

blu3

23.08.2014 09:28

Odpovědět

A proč se tam prostě a jednoduše nejdeš podívat a zkusit to?

Tomáš P Offline

Tom

23.08.2014 13:00

Odpovědět

Tom: A proč se tam prostě a jednoduše nejdeš podívat a zkusit to?
Protože sem prostě a jednoduše z HK a nebudu jezdit do Prahy na otočku, abych se podíval do jedný posilky. Snažím se to nějak zatím přebrat než tam budu.

Jan Frič Offline

Hugisek

23.08.2014 15:21

Odpovědět

Jak je napsáno výše, PO-ČT odpoledne až večer plno, jedna benchová lavice, jeden stojan, multipress a kladky, mrtvé tahy jen potichu:D

Kryštof Slabý Offline

dv9

23.08.2014 18:56

Odpovědět

Oukej, díky chlapi. Ještě to nějak vymyslím :)

Jan Frič Offline

Hugisek

30.08.2014 21:11

Odpovědět

Byl jsem tam jednou.
Na fotce je silová klec, ta už tam teď není, jen stojan na dřepy. Mrtvé tahy jsou pro jistotu zakázány úplně. Od 22.9. tam začne ČVUT výuka, takže tam v určité hodiny bude vstup pro veřejnost zakázán.

J V Offline

Skylarker

30.08.2014 21:29

Odpovědět

Je to nepodstatný, ale musím to sem napsat

po delší době jsem měl tu čest jít do fitka mezi lidi (jinak mam své soukromé s třema klukama).

byl jsem tam odjet vršek, jak je v tréninku ramena + trup a nohy + paže.

NESTAČIL JSEM SE DIVIT

x kluků, ani jeden nepoužil dřepovací klec, ta byla normalně zaprášená :D, nikdo nešel na hrazdu a že těch kluků tam cvičilo záda, ale všichni na kladkách, nikdo žádný přítah v předklonu,.. niiiiic nic z tech základních cviků.

pálili se tam na strojích od samého začátku a ještě si dopomáhali :D.. šilený pohled

jeden kluk tam šel dát ramena a začal a skončil na stroji na rozpažování na ramena :D

já měl alespon klid, začal jsem si high pulls, poté benchpressem, přítahy v předklonu atd..

je to všechno smutný, že v těch fitkách kolikrát ani není dřepovací stojan, power rack

Naposledy upraveno 13.08.2016 14:47

Tomáš Manert Offline

swansea

13.08.2016 14:45

Odpovědět

@swansea Sis ještě nezvykl? Běžná reálie. A to, že 90% českejch posiloven nemá ani power rack, je taky bohužel běžný, i když to člověka hecuje k zavraždění majitele.

Jiří Vlk Offline

Roper

14.08.2016 00:09

Odpovědět

Roper: @swanseaSis ještě nezvykl? Běžná reálie. A to, že 90% českejch posiloven nemá ani power rack, je taky bohužel běžný, i když to člověka hecuje k zavraždění majitele.
Souhlasím. :-D Alespoň, že Eagl tyhle problémy nemá.

Naposledy upraveno 14.08.2016 00:47

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

14.08.2016 00:45

Odpovědět

já právě cvičím v soukromý menší, klasické činkárně :).. my jedem vše.. proto jsem byl překvapený, je to ale hrůza!! jak se ti kluci hubení tam pálí na strojích, šílený pohled..

Tomáš Manert Offline

swansea

14.08.2016 10:48

Odpovědět

Tyjo, buďte rádi :) U nás je teď asi nějaká móda, že všichni začali tahat a dřepovat. V posilce jedna klec.. kde sou ty časy, kdy nikdo kolem nevěděl, na co to je :D

Adam J. Nave Offline

adamnu

15.08.2016 09:09

Odpovědět

12 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout