Posilovna Olomouc

15 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Posilovna Olomouc

Nemáte někdo tip na kvalitní posilovnou v olomouci? Kde je pokud možno víc než jedna dřepovací klec, případně místo pro mrtvé tahy kde se dají provádět vzpěračské cviky a je možné s činkou trošku mlátit.

Michal Václavík Offline

Bfinger

22.08.2014 17:28

Odpovědět

Re: Posilovna Olomouc

Bfinger: Nemáte někdo tip na kvalitní posilovnou v olomouci? Kde je pokud možno víc než jedna dřepovací klec, případně místo pro mrtvé tahy kde se dají provádět vzpěračské cviky a je možné s činkou trošku mlátit.
Taky jsem se na tento dotaz chystal, tak pokud sa v olomůcu někdo orientuje tak prosím napište.

Jan Novák (fake) Offline

Thor

22.08.2014 17:55

Odpovědět

http://www.fitnesstimpo.cz/

Tady cvičí Olomoucká špička powerliftingu :)

Aleš Urbášek Offline

Urba

22.08.2014 22:03

Odpovědět

Urba: http://www.fitnesstimpo.cz/
Tady cvičí Olomoucká špička powerliftingu :)
Opravdu ? je tam aspoň silová klec? zatím vím že silová klec je v sokole ( o něm bych potřeboval podrobnější info cena atd.) a podle diskuze na ronnie je i v relax fitness Pavola Jablonického.

Jan Novák (fake) Offline

Thor

22.08.2014 22:16

Odpovědět

po shlédnutí jejich fb stránky a radostnému zjištění že tato posilka obsahuje i silovou klec je volba jasná :)

dík Urbo

Jan Novák (fake) Offline

Thor

09.09.2014 00:16

Odpovědět

Ja byl v olmu v posilce jednou, a to prave na te sokolovne. Maji tam jak klec tak podium pro mrtvoly, takova spis mensi posilovna ale ma vse co je potreba. Akorat teda nevim cenu a myslim ze nemaji moc dobrou oteviraci dobu..

Tomáš Červinka Offline

tom3

09.09.2014 08:42

Odpovědět

tom3: Ja byl v olmu v posilce jednou, a to prave na te sokolovne. Maji tam jak klec tak podium pro mrtvoly, takova spis mensi posilovna ale ma vse co je potreba. Akorat teda nevim cenu a myslim ze nemaji moc dobrou oteviraci dobu..
zaslech sem 60kč za vstup a otevíračka od 12:00

Jan Novák (fake) Offline

Thor

09.09.2014 12:15

Odpovědět

Thor: zaslech sem 60kč za vstup a otevíračka od 12:00
To je skoro za hubičku. :)

Jiří Vlk Offline

Roper

09.09.2014 12:22

Odpovědět

Tak sem prošel pár olomouckých posiloven a trošku sa podělím o své dojmy

Posilova UP (univerzity paalckého) vstup: 50kč pernamentka:470kč

jednim slovem nahovno, jako dalo by sa tam cvičit ale prostě konečně sem sa dostal do města a chcu trochu vybavení na urovni :D

-malý prostor, otřesný stojan na dřepy, hrozné osy,
+foam roller,trx

Eurogym vstup: 76kč(student) pernametka:595kč (student)

Nejvybavenější posilovna v jaké sem kdy byl, velký prostor,všchno nové.

+ stroje na principu hammerů,2 hybridní stojany(s trochou nadsázky podobné kleci, podium na mrtvý tah, pullover-stroj, dost jednoruček atd.

- pripadá mi trochu snobácká,hraje evropa 2

Timpo fitness vstup: 60kč (student) pernametka: 550kč (student)
Tahle posilka mně dostala, působí trochu oldschool dojmem ale právě ten mi vyhovuje. Nebývá nijak přecpaná a v pohodě jsem si tam zatim odjel každý trenink.Na nějaký čas tu zakotvím :D

+ Silová klec, 2 olimpijské osy( os je tam víc ale tyto sů pro mně top),2 stojany,1 lifterský bench a jeden normální, na pujčení bandy,kolečko,opasky, někdy hraje rock a metal, poměrně dost místa, pogumované kotouče dokonce i 1 jedna sada závodních pogumovaných kotoučů. Mezi seriema podívaná v podobě powerlifterských výkonů místních borců ( zatim sem 2x potkal Folise)

-na jednoručkách nejde poznat váha, někdy hraje evropa 2

Naposledy upraveno 04.03.2016 13:47

Jan Novák (fake) Offline

Thor

09.10.2014 23:19

Odpovědět

http://olomoucfitness.cz/

Fitness factory

asi 2-3 osy s ložisky ligo, sice žádná hitparáda ale je to takový lepší standart.
1 klec, 1 bench, šikmý bench, hammer stroje, trx,pytel, vzadu u stojanu na bicepsy možno si půjčit opasek dokonce je tam i lifterský.

vstup studentský 55kč /st. pernamentka 550kg

velké tak akorát ani velké ani malé, hraje tam gym radio.

Jan Novák (fake) Offline

Thor

17.03.2016 17:04

Odpovědět

Thor: 1 klec, 1 bench,...
To je dost tristní...při větší návštěvě se tam bude tvořit fronta jak v supermarketu.

Jiří Vlk Offline

Roper

17.03.2016 17:27

Odpovědět

Mám z toho stejný dojem

Jan Novák (fake) Offline

Thor

17.03.2016 18:29

Odpovědět

Thor: http://olomoucfitness.cz/Fitness factoryasi 2-3 osy s ložisky ligo, sice žádná hitparáda ale je to takový lepší standart.
1 klec, 1 bench, šikmý bench, hammer stroje, trx,pytel, vzadu u stojanu na bicepsy možno si půjčit opasek dokonce je tam i lifterský.
vstup studentský 55kč /st. pernamentka 550kg
velké tak akorát ani velké ani malé, hraje tam gym radio.
Fitko ve "Věžáku" jsi zkoušel ? na FB pod jménem HELP CZ s.r.o.

- 1 stojan na dřepy
- 2x bench (1xšikmý)
- dohromady 4 lavky (2x polohovatelná)
- 3x bradla
- milion dalších kladkových strojů
- úzké, široké hrazdy, TRX, kettlbelly,pytel, foam roller, balony, medicimbaly, expandery a hlavně tam můžeš používat magnésko a třískat při mrtvole.

Kamil Kovář Offline

Kovy

17.03.2016 18:32

Odpovědět

Zkoušel jsem jen ty na které jsem tu napsal ,,recenze,, a nakonec se mi nejvíc zamlouvá timpo. No magnezium nemůžeš používat asi v žádné posilce v Olomouci :D.
V eurogymu mě bylo řečeno že magnesko jen na váhy nad 200kg a to po domluvě. V timpu ho mají povoleno jen závodníci v powerliftingu, ale dá se to sem tam ukecat když jedeš maximálku.

Jan Novák (fake) Offline

Thor

17.03.2016 19:02

Odpovědět

Najdu prowler někde v Olomoucí?

juicee

13.03.2017 11:07

Odpovědět

15 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout