Zvýšení testosteronu

43 příspěvků
Strana 3 ze 3

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Zvýšení testosteronu

kernel: Já cykluji vlasové vody Luna(Alpa) lopuchová, kopřivová a kofeinové tonikum DenkMit/Balea for Men. Nové nenarostli, ale vypadávej podstatně méně, pokud vůbec.
2-3x denně.
Jak to cykluješ? Pokud nevypadávají, je to rozhodně úspěch ;)

Jaroslav Vorlíček Offline

Skylarker

22.12.2014 23:24

Odpovědět

Skylarker: Jak to cykluješ? Pokud nevypadávají, je to rozhodně úspěch ;)
1-3x denně Lopuchovou a Kopřivovou dohromady. Alpa-Luna

Zkoušel jsem i levnější značku Bionica, ale tam je napsáno, že ty mají místo výtažku z kořenu, výtažek z listu.
Jinak složení odpovídá 5x dažsí Wallmark reghaar a pod.

Porovnával jsem v DM Drogérce vlasové vody Alpecin a DM Coffeine Tonikum a složení je stejné, jen cena je podstatně jiná. Tako koštnu.
tonikum.html
Jak jsem se díval na složení věcí renomovaných firem tak jediné co má vliv z obyč. věcí je lopuch,kopřiva a kofein.

Naposledy upraveno 25.01.2015 22:02

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

kernel

25.01.2015 22:00

Odpovědět

Tady jsem vykuchal složení Alpecinu jako etalonu na padající vlasy v rozumné ceně a 2-3x levnější substitut Denk Mit/Balea Men - power effect. Co vidím tak to vyjde relativně nastejno až na tu cenu. Koštnu to na pul roku a uvidím. Dost to mastí vlasy, celkem to smrdí a blbě se po tom spí. Kamarád doporučoval Dixi, Bioaquanol a Biohar obdobné ceny.

Alpecin Coffein Liquid
Aqua, Alcohol Denat., Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Menthol, Caffeine, Niacinamide, Zinc PCA, Limonene, Linalool, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Retinyl Acetate.

Balea power effect Coffein Tonikum
AQUA • ALCOHOL DENAT • GLYCERIN • CAFFEINE • PISUM SATIVUM SPROUT EXTRACT • MENTHOL • PANTHENOL • NIACINAMIDE • PARFUM • PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL • CITRIC ACID • DISODIUM PHOSPHATE • LIMONENE • PHENOXYETHANOL • SODIUM BENZOATE
--------------------------------------------------------------------------------

Alpecin Coffein Shampoo C1
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-2, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Chloride(sůl:), Caffeine, Panthenol, Parfum, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Sodium Citrate, Menthol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, Polyquaternium-7, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Zinc PCA, Niacinamide, Limonene, Tocopherol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, CI 42090, CI 60730.

Balea power effect Coffein Shampoo
AQUA · SODIUM LAURETH SULFATE · COCAMIDOPROPYL BETAINE · SODIUM CHLORIDE · PARFUM · COCO-GLUCOSIDE · LAURETH-2 · PANTHENOL · CAFFEINE · POLYQUATERNIUM-7 · GLYCERIN · HYDROLYZED WHEAT PROTEIN · UBIQUINONE · NIACINAMIDE · MENTHOL · CITRIC ACID · LECITHIN · OLUS OIL · TOCOPHEROL · ASCORBYL TETRAISOPALMITATE · SODIUM BENZOATE · LIMONENE · CI 42090.
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/balea_men_/balea-men-produkty/balea-men-produkty-pece-o-vlasy/

Naposledy upraveno 08.03.2015 17:19

kernel

08.03.2015 17:18

Odpovědět

Jen tak btw, četl jsem něco o minodoxilu a prej je to celkem silnej anti-androgen, nezkoumal jsem to dál, ale to těch pár vlasů co naroste je za celkem vysokou cenu.

Michal Vašíček Offline

mclama

08.03.2015 19:43

Odpovědět

mclama: Jen tak btw, četl jsem něco o minodoxilu a prej je to celkem silnej anti-androgen, nezkoumal jsem to dál, ale to těch pár vlasů co naroste je za celkem vysokou cenu.
Je to v příspěvku #32, nevím jak to funguje, ale vlasy kolegovy narostly do 5 týdnů od začátku používání a to co narostlo do 3 měsíců po konci používání taky vypadalo.
Ve východní Evropě je 4x dražší než na západě, ty "vlasy" jsou nepřirozeně jemné a roste to všude, kde do zaschne.
CO testuju je proti vypadávání vlasů a ne na růst nových. Jedna lahvička minodoxilu je asi za 400kč a vydrží tak 1-2měsíce. Finančně nereálné.

kernel

08.03.2015 22:05

Odpovědět

Mě lékař říkal, že minoxidil je primárně taky proti vypadávání současných vlasů, že ty co narostou jsou spíš vedlejší efekt. A že vypadají když se to přestane používat.

Jaroslav Vorlíček Offline

Skylarker

09.03.2015 08:57

Odpovědět

Zvýšení testosteronu

Jaký produkt byste doporučili pro zvýšení energie, vitality a třeba i testosteronu pro muže o věku 56 roků?

Nechci kupovat samotný tribulus.

Zajímavě vypadá Testo & Anti Estrogen Complex:https://obchod.body-test.cz/cs/produkty/394-testo-anti-estrogen-complex/?c=51

pavelpale

před 6 měsíci

Odpovědět

Tribulus na starší muže funguje hůř než Fenugreek.

Obvykle je vhodná kombinace více věcí.

Anti-Estrogen Complex je dobrý. Lze teoreticky i více než 4 kapsle denně, ale určitě začít první týdny na nich. (2 ráno a 2 večer)

Pokud něco navíc - ZMAx - 4 kapsle (2 ráno, 2 večer), nebo méně, aby nebylo moc zinku. Lze samotný zinek (na těch 20-30 mg denně celkem), hořčík určitě vždy (400 mg denně určitě, lze i víc; jen pozor na průjem). Hořčík ze stravy (kakao, ořechy) nebo suplement.

Přidat Vit. D3 na 2000 UI denně minimálně, v zimě i 4000-5000 UI. Spolu s tukem v jídle. Lze část mít z jater nebo rybího oleje.

Fenugreek je levný, funguje fajn - 1-2 kapsle denně.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 5 měsíci

Odpovědět

Zvýšení testosteronu

Díky za odpověď.

Vezmu Testo & Anti Estrogen Complex + Fenugreek.

Už je používán Nexgen Pro, můžu k němu přidat ještě obdobu ZMAx.

pavelpale

před 5 měsíci

Odpovědět

Je mi 58 a potřeboval bych něco na libido,energii a co by mi pomohlo udržet se v kondici. Prostě zvýšit testosteron.
Poslední dobou to nějak nezvládám,když si jdu třeba zaběhat. Rychle se vyčerpám. V práci to stejné,jsem furt vyčerpaný a dost mě to štve. Koukal jsem různě na internet,a doporučujou tam fenugreek nebo tribulus,který by mi prý měli pomoct, i vy tady píšete, že prej pomáhá. Zkoušel jsem se dívat i na nějaký doplňky stravy třeba na www.vitamen.cz,který mi přišel zajímavý,protožže tam měl jak tribulus tak fenugreek a spousty dalších,ale fakt netuším. Co si myslíte?
Děkuju moc.

Přemysl Konůpka Offline

Premyslkonop

před 2 měsíci

Odpovědět

Libido nejvíc fenugreek asi, 2-3 tbl denně + vitamín d3+k2 + hořčík + zinek

Energie - Suma pfaffia 2-3 tbl, rhodiola 2-4 tbl

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 2 měsíci

Odpovědět