Multiminerál/vitamín

76 příspěvků
Strana 4 z 5

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Multiminerá/vitamín

RockHell: Zdravím, co říkáte na tento. Docela nad ním uvažuju.Text odkazu...
BioTech multivitamin+multimineral jsem kupoval několik let, hlavně kvůli příznivé ceně. Ale ve složení obou jsou např. minerály téměř všechny v anorganické formě, takže budu kombinovat NexGen + multi tady z shopu. K tomu samozřejmě beru kupu samostatných věcí (b-komplex, béčka samost., hořčík, zinek, chrom, CLA,...).

Zastoupením vitamínů (hlavně B) je ten BioTech celkem v pohodě, podle mého bázoru.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Petr Špryňar Offline

graves9

03.09.2014 12:40

Odpovědět

Re: Multiminerál/vitamín

tiež budem asi skúšať nejaké multiVITA/.. preparáty od Olimpu, celkovo je tam viac "benefitných" zložiek tak uvidím no..

Naposledy upraveno 03.09.2014 16:41

MAte Offline

MAte

03.09.2014 16:38

Odpovědět

Poradili by jste mi nějaký osvědčený multivitamin? Používá rok jeden stejný a chtěl bych vyzkoušet něco nového. Diky

Dakster

23.09.2014 13:45

Odpovědět

u multaku zas toho neni moc co vymyslet, mistni recovital je cenove i slozenm olrajt, ted navic v cps.

hattori hanzo Offline

karlwanhov

23.09.2014 14:40

Odpovědět

Snasite dobre multi od reflexu? Ja se vzdycky poseru po 1tbl

Martin Offline

Mrak

30.10.2014 14:04

Odpovědět

myslis ten next gen? me ty tabletky strasne smrdely :)

David Polách Offline

waziic

30.10.2014 14:41

Odpovědět

Mrak: Snasite dobre multi od reflexu? Ja se vzdycky poseru po 1tbl
já v pohodě, zatím, mám Pro verzi, ale beru povětšinou s jídlem

Petr Špryňar Offline

graves9

30.10.2014 14:51

Odpovědět

Když jsem měl Nexgen Pro poprvé, tak mi nesedla jejich chuť, resp. po požití tabletky jsem jí cítil ještě třeba i po půl hodině.

Big Muscle Offline

Big-Muscle

30.10.2014 15:19

Odpovědět

Jo, Nexgen smrdí jak psí granule a nechává pachuť v puse. Ale jinak v pohodě, žádný sračičky.

Ragu Offline

ragu

30.10.2014 15:24

Odpovědět

Jaký máte názor na výrobek Aplha men od Myproteinu ? http://www.fitnessmuscle.eu/kategorie/vitaminy-a-mineraly/myprotein-alpha-men---super-multi-vitamin-120-tbl

Michal Vrána Offline

Havran

02.07.2015 17:42

Odpovědět

Havran: Jaký máte názor na výrobek Aplha men od Myproteinu ? http://www.fitnessmuscle.eu/kategorie/vitaminy-a-mineraly/myprotein-alpha-men---super-multi-vitamin-120-tbl
Za málo peněz málo muziky. Je tam možná tak použitelný množství vitamínů skupiny B, toho ostatního už je tam vesměs nedostatek, nemluvě o nejpodřadnějších (a taky nejhůř využitelných) zdrojích minerálů.

Jiří Mráz Offline

Frost

03.07.2015 11:36

Odpovědět

Tak množství vitamínů mi přijde stejný jako u tý sport verze multivitamínu tady na stránkách, formu z těch složek neumim určit ani u jednoho.

Michal Vrána Offline

Havran

04.07.2015 10:35

Odpovědět

Havran: Tak množství vitamínů mi přijde stejný jako u tý sport verze multivitamínu tady na stránkách, formu z těch složek neumim určit ani u jednoho.
S tou sportovní verzí nesrovnávej, tam jsou rostlinný extrakty, který tvoří polovinu ceny. V tý základní verzi je vitamínů stejně. Nicméně u obou se počítá s tim, že si nedáš jednu tabletu denně, ale tak 3. A ano, taky bych to nezařadil mezi ty nejvýhodnější multivitamíny. Každopádně když to srovnáš, tak u MyProteinu si připlatíš 250 korun za nekvalitní multiminerál.

Ptal ses na názor - neboli za sebe bych ti spíš doporučil koupit si multivitamín odsud a k tomu dokoupit třeba kvalitní ZMA.

Jiří Mráz Offline

Frost

04.07.2015 11:58

Odpovědět

Zdravim, do teď jsem bral multivitamín + zinek odsud, ale teď něco bere z jednoho shopu a tak mě napadlo zkusit jejich mulťák http://www.nu3tion.cz/multivitamin-multimineral názor ?

Michal Vrána Offline

Havran

19.11.2015 20:48

Odpovědět

Havran: Zdravim, do teď jsem bral multivitamín + zinek odsud, ale teď něco bere z jednoho shopu a tak mě napadlo zkusit jejich mulťák http://www.nu3tion.cz/multivitamin-multimineral názor ?
Není tam sladidlo, bude to fakt hnusný. Ono když chceš levnej multivitamín tak toho moc nevymyslíš, 99% produktů jsou "narvem tam nejvíc věcí v co nejmíň využitelný formě" a ty produkty, který maj nejlíp využitelný formy, jsou dobře poskládány bývaj tak drahý, že ti při každým polknutí prášku ukapla slza.

Michal Vašíček Offline

mclama

19.11.2015 21:25

Odpovědět

Já myslim, že Olimp Vita-min multiple SPORT je na tom v poměru cena/výkon dost dobře. Je na tom složením hodně podobně jako Reflex Nexgen.

Naposledy upraveno 20.11.2015 10:30

Karel Mencl Offline

charlie77

20.11.2015 10:29

Odpovědět

76 příspěvků
Strana 4 z 5

Vytisknout