Velkovýkrm, jdu do objemu!

25 příspěvků
Strana 2 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Velkovýkrm, jdu do objemu!

Mno, osobně bych rád varoval před těmito typy diet ala Velkovýkrm. Jistě budou mít velký efekt co se týče kil navrch, ale vemte v potaz, jakou je taková dieta zátěží pro tělo. Konkrétně slinivka se pěkně zapotí.

Pokud rozumně a postupně nepřibíráte kolem 6g na kg váhy, tak bych raději pořešil inzulínovou citlivost, časování živin, případně suplementaci enzymy spíš, než bezhlavě přidávat a cpát se do prasknutí.

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 13:31

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jakub Mach Offline

Esak

18.03.2014 20:51

Odpovědět

Zatím se nějak extra necpu, ale na 8 a 9g na kg už to bude jiná...neřeknu kdybych se na vysokých hodnotách držel dlouhou dobu v kuse, ale budu to každý týden měnit a po jednom cyklu zase pojedu od 6ti... K jídlu budu dávat trávící enzymy. Pokud přiberu samý tuk, tak alespoň budu vědět, že tohle pro mě není. Nikdy jsem se takhle vykrmovat nezkoušel, skoro pořád jsem byl na nízkofrekvenční stravě a přibíral jsem víceměně čistě, sice pomalu, ale čistě. Chtěl jsem prostě změnu.

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

18.03.2014 21:04

Odpovědět

Musim říct, že u někoho, kdo se vyskytuje na body-testu už nějakou dobu, bych takovej test vůbec nečekal. Jednoznačně v tomhle souhlasim s Ešákem. Jestliže už, Chadzi, nějakou dobu cvičíš a nejsi teenager, abys profitoval ať už z toho, že se ti ještě tělo vyvíjí, a nebo z toho, že v počátcích přichází výsledky nejrychlejš, tak bych moc pozitivních dopadů bejt tebou neočekával. A jinak s tou bezstarostností ohledně přibrání jenom do tuků bych byl taky opatrnej. Orgány obalený tukem (mylně třeba při vážení považovanýho za svalový přírůstky) nebo praskliny v kůži, zůstávající i po návratu na původní váhu, můžou bejt pro někoho problém. ;)

No ale když už to hodláš zkoušet, neměl bys možnost zajít se takhle na začátku nechat někde řádně proměřit, co se týče přesnýho stanovení tělesnýho (ne jenom podkožního) tuku, aktuální hmotnosti svalů atd.? Myslim, že by finální rozdíly mohly bejt pro leckoho celkem poučný. ;)

Jiří Mráz Offline

Frost

19.03.2014 23:42

Odpovědět

Vy děláte, jako by to mělo být x měsíců, ale ony ty velké porce jsou jen 2 týdny po sobě. A že už tu jsem nějakou dobu, tak to neznamená, že se musím striktně držet nějakých pravidel a nemůžu experimentovat. To by pak nikdo nezjistil, jak daleko můžu poopřípadě zajít. Takže klid, nechystám se zabít. :))

Chadzi

20.03.2014 06:24

Odpovědět

Tak já to nijak nedémonizuju. Jen upozorňuju na vyšší nápor na trávicí soustavu. Vyzkoušet to klidně můžeš.

Osobně, kdykoliv jím víc jak 450g  sacharidů denně a není to po nějakém delším low carb okně, tak je mi zle, citím se unavenej, zalitej vodou, jsem nafouklej a potím se jak blázen.

Každý to ale zvládá jinak :)

Jakub Mach Offline

Esak

20.03.2014 11:19

Odpovědět

Jestli jde o metodu "14 dní bulking + 14 dní cutting", tak to se docela používá a relativně to funguje. 

Kamil Fila Offline

Tetsuo

20.03.2014 15:25

Odpovědět

Víceméně...14 dní níž, pak jeden týden výš, pak sacharidy shodíš na množství druhého týdne a pak na další dva týdny je zvedneš na větší množství, než bylo v prvních dvou týdnech.

Naposledy upraveno 20.03.2014 19:23

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 13:32

Chadzi

20.03.2014 17:21

Odpovědět

Držím palce bratrovi ve zbrani(jídle)
Pár rad:

1. Navaž dobré vztahy s místním řezníkem/řezníky. Dá se usmlouvat cena.
2. Dej si na nástěnku tel. čísla do tvé oblíbené masny/masen. Občas volám a kontroluji cenu roštěné, koňské maso a pod.
3. Choď do super/marketů před zavírací dobou/svátky. Býtá tam hodně zlevněého masa co vydrží jen den, ale v mrazáku déle.
4. Češi nejsou zvyklý kupovat kvalitní maso(klokan, králík, kůň, srnka, kanec) a proto bývá často levnější. Klokan je dobrý, kůň nejlepší.
5. Dělej si fotky u velkých hromad masa mobilem, kdy projde a vrať se den před expirací. Slevy 25-50%.
6. Obilniny(rejže, jáhly, bulgur) kupuj ve velkém když je dobrá cena, je to levnější, nekazí se a GI má naprosto stejný jako Uncle Ben's
8. Zelenina je tvůj přítel a snižuje GI jídla, trávení, léčí střeva.. Pokud se dostaneš na 10-11g+ na kg/bw tak se to šikne.
9. Rozvrhni si rozumně jídla s vysokým a nízkým glikemickým idenxem. tj. jasmínová rýže(GI 90) po těžkém tréningu, rýže, brambory, jahly( po obyč), basmati po šolichu a pohanka, bulgur při nemoci.
10. Vtipy o bůčku light kolegy co nadhodí 175 se mi líbí, ale nemusíš to praktikovat, cholesterol je pak nanic.

Zde motivace.

Naposledy upraveno 21.04.2014 23:09

kernel

21.04.2014 23:08

Odpovědět

Cca ty 4 týdny to šlo, ale pak už jsem začal být brutálně unavený a trávení nebylo ok... Už jsem zpátky na nízkofrekvenčce, sacharidy níž a tuky výš...

Chtěl jsem to zkusit, zkusil jsem a není to pro mě.

Naposledy upraveno 22.04.2014 09:05

Chadzi

22.04.2014 09:04

Odpovědět

25 příspěvků
Strana 2 ze 2

Vytisknout