IBUTAMOREN(MK677)

17 příspěvků
Strana 2 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: IBUTAMOREN(MK677)

Mark: Zdravim,
Potreboval by som poradit, kedze nikde som sa nedocital relevantne info. Mam 45 rokov , pred 20 rokmi som i tenzivne posiloval potom klasika pauza ( bohuzial)a teraz som sa k svojej niekdajswj lasky posilnovaniu opat vratil. Kedze svalova pamät existuje tak som sa v priebehu 1,5 roka ako tak dostal do formy. Avsak aj napriek tvrdym treningom uz moje starsie telo asi viac so seba nevyda. Beriem samozrej.e proteiny, kreatin, vitaminy a mineraly. A este tribullus od vemoherbu. Vie mi niek...
Dobry den, PCT je postcycletherapy,ktora sa nasadzuje po Sarms cykle, obsahuje boostery testosteronu,podporu pecene a tiez blokatory estrogenu,kvoli moznej vznikajucej mastektomii u muzov. Pri ibutamorene kedze to nie je typicky sarms a neovplyvnuje testosteron,nie je potrebny. Ak by ste chceli viac info ohladom sarms,kludne sa mi ozvite na pozickar@gmail.com, a ak budem vediet - poradim. Skusenosti mam s ibutamorenom,ostarinom a YK11. No celkovo som si presiel vela studii o vplyve Sarms,kedze som nechcel uzivat niecoho privela,pripadne minimalizovat mozne vedlajsie ucinky

Martin fec Offline

pozickar

před 2 měsíci

Odpovědět

17 příspěvků
Strana 2 ze 2

Vytisknout