IBUTAMOREN(MK677)

16 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

IBUTAMOREN(MK677)

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9467542

Dost zajímavá věc,skoro dá se říci orální růstový hormon.

Sebastián Offline

Peck-Deck

30.07.2014 11:00

Odpovědět

Re: IBUTAMOREN(MK677)

Ve státech už se SARMs nějakou dobu jedou, tady se to teprve začíná dostávat do podvědomí. Těch látek je víc, Ligandrol, Ostarine, Ibutamoren, Andarine...

Ibutamoren teď bude zkoušet jeden kamarád, jsem zvědavý na výsledky.

Ragu Offline

ragu

30.07.2014 11:15

Odpovědět

ragu: Ve státech už se SARMs nějakou dobu jedou, tady se to teprve začíná dostávat do podvědomí. Těch látek je víc, Ligandrol, Ostarine, Ibutamoren, Andarine...
Ibutamoren teď bude zkoušet jeden kamarád, jsem zvědavý na výsledky.
No mě už se veze:) Podle zahraničních logů a fór to je strašně slibný.

Sebastián Offline

Peck-Deck

30.07.2014 12:38

Odpovědět

Koukal jsem na nějaký Ostarine log na uk-muscle, kde jsem si včera taky jeden založil :). Ta věc je sakra toxická podle hodnot jaterních enzymů. ALT asi 200.
Trochu bych měl u těhle věcí strach o játra.

Venec

30.07.2014 12:39

Odpovědět

Tomu se mi nechce moc věřit, většinou jsou to léky na dlouhodobější používání.

Ragu Offline

ragu

30.07.2014 12:43

Odpovědět

Venec: Koukal jsem na nějaký Ostarine log na uk-muscle, kde jsem si včera taky jeden založil :). Ta věc je sakra toxická podle hodnot jaterních enzymů. ALT asi 200.
Trochu bych měl u těhle věcí strach o játra.
Ostarin je jen mirně toxický,horší je to se snižováním tst.

Ibutamoren má všechny vedlejší i pozitivní účinky jako růstový hormon.Někde dokonce psali že 25mg je jako 4iu.Což je dávka pro začátečníka.Nic moc anabolickýho,ale regenerace prej neskutečná.

Sebastián Offline

Peck-Deck

30.07.2014 12:45

Odpovědět

Peck-Deck: .
Ibutamoren má všechny vedlejší i pozitivní účinky jako růstový hormon.
No k tomu se ale bude vázat nutnost to užívat delší dobu, abys viděl výsledky. Záležitost na několik měsíců, to se hezky plácneš přes kapsu. Jestli pak není výhodnější si poslat olej do stehna.

Ragu Offline

ragu

30.07.2014 12:51

Odpovědět

ragu: Tomu se mi nechce moc věřit, většinou jsou to léky na dlouhodobější používání.
Aha, no nevim už přesně, ten týpek to jel v nějakým stacku, ale vsichni ty zvýšeny hodnoty prisuzovali Ostarinu.
Jsem taky zvědavej, jak by to mohlo fungovat :)

Je potřeba u některých takových věcí jet něco jako PCT nebo přidávát OTC AI v cyklu?

Naposledy upraveno 30.07.2014 13:06

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Venec

30.07.2014 12:51

Odpovědět

ragu: No k tomu se ale bude vázat nutnost to užívat delší dobu, abys viděl výsledky. Záležitost na několik měsíců, to se hezky plácneš přes kapsu. Jestli pak není výhodnější si poslat olej do stehna.
Po tom co jsem zjistil jakej hardcore je sehnat,uchovat,namíchat a aplikovat růsták,jsem vsadil na tohle.Vychází mi to na necelý tři měsíce,tak pak napíšu.

Sebastián Offline

Peck-Deck

30.07.2014 13:01

Odpovědět

No je to stejně blbý, jak peptidy, co se týče převozu, uchovávání a znehodnocování. Pro normálního sypače cenově nedostupná a celkem i zbytečná věc. I když lokální spalování tuku zní jako fajn věc.

Ragu Offline

ragu

30.07.2014 13:05

Odpovědět

Venec: Je potřeba u některých takových věcí jet něco jako PCT nebo přidávát OTC AI v cyklu?
AI v cyklu ne, některý látky dokážou asi mírně zvednout prolaktin, ale to by musely být vysoký dávky. PCT po nejspíš jo.

Ragu Offline

ragu

30.07.2014 13:15

Odpovědět

Do pct bude bohate stacit samotnej raloxifen + tst boostery uz jenom protoze u vsech sarms je snizenej tst jen malo.. U Ligandrolu o neco vic ale to je individualni hodne, nekdo te sarms nepozna zadny snizeni tst a nekdo i na clenu jo.. Kazdopadne jako prvni kura sarms nejsou spatnej napad ale zase o
Mnoho slabsi jak as

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

30.07.2014 14:09

Odpovědět

Tak co nějaká recenze MK677? :)

Venec

22.01.2015 21:02

Odpovědět

Venec: Tak co nějaká recenze MK677? :)
Pumpa,zily,hlad,tuk,tahani vody,dobrej spanek.

Spis bych to videl ale do PCT nez samotny,je to drahy a samotny to jsou asi vyhozeny penize.V PCT si to lidi chvali neskutecne,drzi to hmotu.

Sebastián Offline

Peck-Deck

23.01.2015 04:06

Odpovědět

INFO o SARMS, PH apod - DEJSEDOFORMY.CZ

Dobrý den, rád bych představil nový web, kde se dočtete vše o Sarms, nakopávačích apodobně. . Na emailu jsou vám všichni k dispozici . . www.dejsedoformy.cz
Výborné ceny, služby a vaše otázky ihned zodpoví na www.dejsedoformy.cz

m kor Offline

plnoenergie

13.07.2018 11:44

Odpovědět

Zdravim,
Potreboval by som poradit, kedze nikde som sa nedocital relevantne info. Mam 45 rokov , pred 20 rokmi som i tenzivne posiloval potom klasika pauza ( bohuzial)a teraz som sa k svojej niekdajswj lasky posilnovaniu opat vratil. Kedze svalova pamät existuje tak som sa v priebehu 1,5 roka ako tak dostal do formy. Avsak aj napriek tvrdym treningom uz moje starsie telo asi viac so seba nevyda. Beriem samozrej.e proteiny, kreatin, vitaminy a mineraly. A este tribullus od vemoherbu. Vie mi niekto seriozne poradit ci by v mojom veku pomohlo pouzivanie napr. Ibutamorenu a ak tak solo alebo v kombinacii s niecim??? Ziadne AAS samozrejme nechcem. A este dovysvetlenie co je to PCT ??? A je potrebne zaradit to PCT pri brani ibutamorenu. Vrela vdaka za info.

Mark

před 3 týdny

Odpovědět

16 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout