AMG

427 příspěvků
Strana 27 ze 27

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: AMG

Kdyby se měl vybrat jeden ochucený produkt AMG jako náhrada BCAAček pro slečnu, co tančí pole dance na urychlení regenerace, jaký by to byl a jak by se cca dávkoval? nevím, jestli by úplně přistoupila na to, že si má míchat dva drinky, už jeden je "problém" :D Pokud teda oba, tak jaká cca dávka obou pro takovýhle cíl? Má to jen prostě zlepšit regeneraci a předpokládám, že to nebude stejná dávka, jako při těžkých silových trénincích. Díky moc

Karel Mencl Offline

charlie77

11.04.2017 09:19

Odpovědět

Bud pojíjet Post-Workout první hodinu po tréninku nebo mlou dávk AMG Drinku před i po tréninku.

Kamil Fila Online

Tetsuo

11.04.2017 17:16

Odpovědět

AMG Max

Cau, mam takovy legracni problem. Vyhrabal jsem kdesi nenacate baleni AMG Max, tipuju tak 6 let stare a dle konzistence bez problemu pouzitelne. Potiz je v tom, ze muj drahy potomek behem te doby stihl strhnout etiketu, takze nemam paru o davkovani. A momentalne uz se tento produkt nevyrabi. AMG Max Stronger uz ma myslim jine slozeni a jine davkovani. Da se nekde dohledat info k tomu starsimu vyrobku? Diky :)

Franta Skocdopole Offline

mouzi

05.01.2018 21:42

Odpovědět

mouzi: Cau, mam takovy legracni problem. Vyhrabal jsem kdesi nenacate baleni AMG Max, tipuju tak 6 let stare a dle konzistence bez problemu pouzitelne. Potiz je v tom, ze muj drahy potomek behem te doby stihl strhnout etiketu, takze nemam paru o davkovani. A momentalne uz se tento produkt nevyrabi. AMG Max Stronger uz ma myslim jine slozeni a jine davkovani. Da se nekde dohledat info k tomu starsimu vyrobku? Diky :)
https://aminokyseliny.heureka.cz/nutristar-a-max-075-kg/specifikace/

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Lada Offline

kripl

05.01.2018 22:28

Odpovědět

Dobrý den Tetsuo, mám dotaz ohledně užívání AMG Max Stronger spolu s Glutamin Drink. Je účelné užívat tyto dva produkty před a po tréninku společně? A případně v jaké dávce? Děkuji za odpověď

Nikdo Offline

Ulfhethnar

07.02.2018 14:21

Odpovědět

AMG

Zdar,

mám dotaz ohledně dávkování AMG před a po cvičení.

Zhruba hodinu po probuzení si dávám 40 g syrovátkového koncentrátu/izolátu, 5 g kreatinu, 5 g glutaminu, 4 g HMB, 4 g beta alaninu + 20 g glukózy/maltodextrinu.
Poté jdu cvičit.
Má smysl k tomu ještě přidávat 15 - 20 g AMG?

To samé platí po tréninku.
40 g syrovátkového koncentrátu/izolátu, 5 g glutaminu, 4 g HMB, 20 - 30 g glukózy/maltodextrinu.
Je vhodné k tomu také přidávat 15 - 20 g AMG?

Jedná se mně o maximální možnou svalovou hypertrofii a dobrou regeneraci svalů + CNS.

pavelpale

před 12 měsíci

Odpovědět

Úplně nejúčinnější se ukazují AMG před tréninkem 10-20 g.

Jinak toho izolátu máš zbytečně moc. 40 + 40 g je strašná dávka, pokud nevážíš hodně nad 100 kg a necvičíš tak 5x týdně intenzivně.

Lepší jsou mixy izolátu a kaseinu cca 2:1 nebo 3:1 a celkový obsah bílkovin stačí kolem 30 g.

Kamil Fila Online

Tetsuo

před 12 měsíci

Odpovědět

V současné době používám jenom syrovátkový koncentrát, izolát jsem psal jako možnou alternativu.

Doposud jsem používal po cvičení I love Bio protein, což je mix syrovátkového proteinu a micelárního kaseinu (mléčného proteinového koncentrátu).

Vím, že mix různých zdrojů proteinů je pro svalovou proteosyntézu a regeneraci o něco málo lepší než jen jeden druh proteinu.

Jde mně hlavně o dávkování AMG před cvičením, abych do sebe po probuzení dostal co nejvíce aminokyselin a nemusel se obávat velkého katabolismu.

Vážím cca 80 Kg, cvičím spíše nepravidelně dle volného času.
Někdy i 4 - 5x týdně, někdy pouze jednou týdně. K tomu pravidelně chodím na procházky.

Pokud bych tedy po cvičení vynechal AMG a dával jen protein, je i tak zaručena optimální dávka aminokyselin (40 g syrovátkového koncentrátu)?

pavelpale

před 11 měsíci

Odpovědět

Před tréninkem je AMG nejlepší, těch 20 g a cca dvojnásobek rychlých cukrů.

WPC, trošku vloček nebo ovoce, případně malta, a malinko tuku hned po ránu, není potřeba dávat hodinu po probuzení.

Potréninku stačí méně než 40 g bílkovin, 25-30 g až až. Sacharidy jsou na tobě.

Kamil Fila Online

Tetsuo

před 11 měsíci

Odpovědět

Všiml jsem si nového složení AMG: All in One. Můžu jen stručně, proč a co všechno se přidalo/změnilo? Zrovna jsem před týdnem koupil 2kg starýho All in One, tak mě to zajímá.

Antonín Trojan Offline

trojnik

před 9 měsíci

Odpovědět

Tetsuo: Úplně nejúčinnější se ukazují AMG před tréninkem 10-20 g.
Nechci rýpat, ale Petr Novák na stránce nutri-exact.cz sice píše že: Největší efekt byl dosažen při kombinaci směsi aminokyselin se sacharidy v poměru 1:6 (6 g směsi aminokyselin s 36 g sacharidů), která byla podávána 30 minut před tréninkem. Urychlení růstu svalové tkáně se zvýšilo o 350%! Jako zdroj sacharidů byl použit řepný cukr.
což odpovídá danému objevu Kevina Tiptona studie zde
jenže pozdější nezávislá studie tohle vyvrátila studie zde
takže moc bych tomu podávání před tréninkem nevěřil, ovšem podávání po tréninku ty výzkumy i nadále potvrzují...

Naposledy upraveno 02.04.2020 08:40

Cvach-Cvach

před 1 týdnem

Odpovědět

427 příspěvků
Strana 27 ze 27

Vytisknout