AMG

425 příspěvků
Strana 27 ze 27

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: AMG

Kdyby se měl vybrat jeden ochucený produkt AMG jako náhrada BCAAček pro slečnu, co tančí pole dance na urychlení regenerace, jaký by to byl a jak by se cca dávkoval? nevím, jestli by úplně přistoupila na to, že si má míchat dva drinky, už jeden je "problém" :D Pokud teda oba, tak jaká cca dávka obou pro takovýhle cíl? Má to jen prostě zlepšit regeneraci a předpokládám, že to nebude stejná dávka, jako při těžkých silových trénincích. Díky moc

Karel Mencl Offline

charlie77

11.04.2017 09:19

Odpovědět

Bud pojíjet Post-Workout první hodinu po tréninku nebo mlou dávk AMG Drinku před i po tréninku.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

11.04.2017 17:16

Odpovědět

AMG Max

Cau, mam takovy legracni problem. Vyhrabal jsem kdesi nenacate baleni AMG Max, tipuju tak 6 let stare a dle konzistence bez problemu pouzitelne. Potiz je v tom, ze muj drahy potomek behem te doby stihl strhnout etiketu, takze nemam paru o davkovani. A momentalne uz se tento produkt nevyrabi. AMG Max Stronger uz ma myslim jine slozeni a jine davkovani. Da se nekde dohledat info k tomu starsimu vyrobku? Diky :)

Franta Skocdopole Offline

mouzi

05.01.2018 21:42

Odpovědět

mouzi: Cau, mam takovy legracni problem. Vyhrabal jsem kdesi nenacate baleni AMG Max, tipuju tak 6 let stare a dle konzistence bez problemu pouzitelne. Potiz je v tom, ze muj drahy potomek behem te doby stihl strhnout etiketu, takze nemam paru o davkovani. A momentalne uz se tento produkt nevyrabi. AMG Max Stronger uz ma myslim jine slozeni a jine davkovani. Da se nekde dohledat info k tomu starsimu vyrobku? Diky :)
https://aminokyseliny.heureka.cz/nutristar-a-max-075-kg/specifikace/

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Lada Offline

kripl

05.01.2018 22:28

Odpovědět

Dobrý den Tetsuo, mám dotaz ohledně užívání AMG Max Stronger spolu s Glutamin Drink. Je účelné užívat tyto dva produkty před a po tréninku společně? A případně v jaké dávce? Děkuji za odpověď

Nikdo Offline

Ulfhethnar

07.02.2018 14:21

Odpovědět

AMG

Zdar,

mám dotaz ohledně dávkování AMG před a po cvičení.

Zhruba hodinu po probuzení si dávám 40 g syrovátkového koncentrátu/izolátu, 5 g kreatinu, 5 g glutaminu, 4 g HMB, 4 g beta alaninu + 20 g glukózy/maltodextrinu.
Poté jdu cvičit.
Má smysl k tomu ještě přidávat 15 - 20 g AMG?

To samé platí po tréninku.
40 g syrovátkového koncentrátu/izolátu, 5 g glutaminu, 4 g HMB, 20 - 30 g glukózy/maltodextrinu.
Je vhodné k tomu také přidávat 15 - 20 g AMG?

Jedná se mně o maximální možnou svalovou hypertrofii a dobrou regeneraci svalů + CNS.

pavelpale

před 1 měsícem

Odpovědět

Úplně nejúčinnější se ukazují AMG před tréninkem 10-20 g.

Jinak toho izolátu máš zbytečně moc. 40 + 40 g je strašná dávka, pokud nevážíš hodně nad 100 kg a necvičíš tak 5x týdně intenzivně.

Lepší jsou mixy izolátu a kaseinu cca 2:1 nebo 3:1 a celkový obsah bílkovin stačí kolem 30 g.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 4 týdny

Odpovědět

V současné době používám jenom syrovátkový koncentrát, izolát jsem psal jako možnou alternativu.

Doposud jsem používal po cvičení I love Bio protein, což je mix syrovátkového proteinu a micelárního kaseinu (mléčného proteinového koncentrátu).

Vím, že mix různých zdrojů proteinů je pro svalovou proteosyntézu a regeneraci o něco málo lepší než jen jeden druh proteinu.

Jde mně hlavně o dávkování AMG před cvičením, abych do sebe po probuzení dostal co nejvíce aminokyselin a nemusel se obávat velkého katabolismu.

Vážím cca 80 Kg, cvičím spíše nepravidelně dle volného času.
Někdy i 4 - 5x týdně, někdy pouze jednou týdně. K tomu pravidelně chodím na procházky.

Pokud bych tedy po cvičení vynechal AMG a dával jen protein, je i tak zaručena optimální dávka aminokyselin (40 g syrovátkového koncentrátu)?

pavelpale

před 4 týdny

Odpovědět

Před tréninkem je AMG nejlepší, těch 20 g a cca dvojnásobek rychlých cukrů.

WPC, trošku vloček nebo ovoce, případně malta, a malinko tuku hned po ránu, není potřeba dávat hodinu po probuzení.

Potréninku stačí méně než 40 g bílkovin, 25-30 g až až. Sacharidy jsou na tobě.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 3 týdny

Odpovědět

425 příspěvků
Strana 27 ze 27

Vytisknout