AMG

426 příspěvků
Strana 2 ze 27

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: AMG

Je to pořád vhodné.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

15.08.2014 11:52

Odpovědět

nazdar,ma dotaz.objednal jsem AMG max.mam ho davat před treninkem bez sacharidu nebo s?(mym cilem je redukce tuku)a k tomu mct oil?60 min po treniku mam dat AMG nebo protejn(ted davam protejn s mct,a když mam po silovem treniku přidavam+30g sacharidu.asi za 60 min.už pevna strava)

Naposledy upraveno 31.08.2014 20:31

avartso

31.08.2014 20:30

Odpovědět

Můžeš to brát i bez sacharidů, ale počítej s mírnými pocity hladu.

AMG jde mixovat s proteiny libovolně. MCT k tomu taky.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

31.08.2014 22:48

Odpovědět

Tetsuo: Můžeš to brát i bez sacharidů, ale počítej s mírnými pocity hladu.
AMG jde mixovat s proteiny libovolně. MCT k tomu taky.
ok,diky

avartso

31.08.2014 23:15

Odpovědět

ahoj,mam doma zbytky glutamin,ornithin,bcaa,citrulin.beta alanin,taurin.nyni použivam AMG MAX,ma smysl použivat uvedene aminokiseliny k AMG MAX?nebo jak je zaradit během dne?treba před spanim,přidat do amg?(stravuju se na zpusob warrior diet.cil redukce tuku)

avartso

08.09.2014 21:45

Odpovědět

Vsechno, kromě BCAA, hlavně před tréninkem

Kamil Fila Offline

Tetsuo

08.09.2014 22:32

Odpovědět

dá sa to chápat tak že ten nový amg max nepotrebuje sacharidy aby "šlapal" ?

fly

08.09.2014 22:53

Odpovědět

AMG obsahuje BCAA. Ty jsou insulinogenní, tedy podporují vylučování inzulínu. K tomu je vhodné brát sacharidy.

Nicméně není to tak, že se hrozivě poškozuješ, pokud sacharidy k tomu nebereš.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

09.09.2014 10:45

Odpovědět

čau,co mam koupit AMG pre a post,nebo AMG drink plus michat to se sacharidy?(mam ted na zkoušku amg drink a chci koupit vetši baleni, tak nevim kterou kombinaci s drinkem jsem spokojen,tak jestli je pre a post nejaka vyhoda)

pak bych mel jeste dotaz jak pišete že ten AMG pre workout nahrazuje NOčko a plasmex v jednom,jestli to nebude vadit při treninku MMA a boxu?myslim ruzne kruhače atd.dřive když jsem dal nejake NO produkty(např.assault)tak jsem mel po prvnim kole napumpovane svaly že mi to pak vadilo při treninku jsem nemohl pořadne boxovat.

avartso

29.09.2014 21:05

Odpovědět

avartso: čau,co mam koupit AMG pre a post,nebo AMG drink plus michat to se sacharidy?(mam ted na zkoušku amg drink a chci koupit vetši baleni, tak nevim kterou kombinaci s drinkem jsem spokojen,tak jestli je pre a post nejaka vyhoda)
pak bych mel jeste dotaz jak pišete že ten AMG pre workout nahrazuje NOčko a plasmex v jednom,jestli to nebude vadit při treninku MMA a boxu?myslim ruzne kruhače atd.dřive když jsem dal nejake NO produkty(např.assault)tak jsem mel po prvnim kole napumpovane svaly že mi to pa...
Tohle dilema jsem nedávno taky řešil a nakonec vyřešil velice skromně a to tak, že postupně zařadim všechno :) AMG Max drink v tréninkový dny před snídaní a obědem a v netréninkový před každým jídlem, AMG pre-workout 40-45 minut před tréninkem a AMG post-workout hned po tréninku. Myslím, že tahle kombinace bude úplně nejlepší možná.

blu3

29.09.2014 22:13

Odpovědět

blu3: Tohle dilema jsem nedávno taky řešil a nakonec vyřešil velice skromně a to tak, že postupně zařadim všechno :) AMG Max drink v tréninkový dny před snídaní a obědem a v netréninkový před každým jídlem, AMG pre-workout 40-45 minut před tréninkem a AMG post-workout hned po tréninku. Myslím, že tahle kombinace bude úplně nejlepší možná.
jo tak to asi taky vyzkoušim

avartso

29.09.2014 22:22

Odpovědět

Pre-Workout a Post-Workout obsahují aminokyseliny, které nejsou v AMG Max Drinku, a tyto aminokyseliny mají vliv na odvádění odpadních produktů ze svalů.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

29.09.2014 22:31

Odpovědět

Chtěl jsem se zeptat k AMG. Před ranními aerobními tréninky jsem si teď docela oblíbil BCCA Triade od SmartLabs (bcaa 4:1:1, citrulin, beta alanin)
Vím, že se klasické bcaa směsi nemají s AMG kombinovat, ale je možné vzít po pár hodinách dávku AMG max před obědem a pak večer před a po silovém tréninku aniž by to nějak narušilo účinnost AMG? Je ten několikahodinový odstup dostatečný?

Ondřej Zeithammer Offline

Ondra79

01.10.2014 14:53

Odpovědět

Odstupy mezi dávkami/pulzy krystalických aminokyselin, aby se nepotkávaly v krvi, jsou cca 75 minut.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

01.10.2014 15:17

Odpovědět

Ahoj,

pokud dávám amg pre i post, maxrapid hydro gainer, pouzivam optigerm, mely by se produkty po nejake dobe uzivani vysazovat? Treba pro beta alanin? Cim pripadne nahradit.

dekuji moc

gonzales.th

14.10.2014 13:42

Odpovědět

Údaje o nutnosti vysazovat beta-alanin jsou zastaralé. Nová legislativa ani vůbec nenařizuje, že se něco takového mělo dávat na etikety. Což hovoří za vše.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

14.10.2014 15:00

Odpovědět

426 příspěvků
Strana 2 ze 27

Vytisknout