AMG

426 příspěvků
Strana 18 ze 27

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: AMG

AMG Post-Workout. Máš tam AMG + aminokyseliny, které zlepšují odplavování odpadních látek + whey izolát, kde je nejvíc vázaných BCAA.

Pokud je u aerobního tréninku cíl zvyšovat výkonnost, je to jedno.
Pokud by byl cíl pálení tuku, dával bych trochu pauzu nebo čistý protein (+ případně MCT)

Kamil Fila Offline

Tetsuo

07.10.2015 22:10

Odpovědět

tetsuo,

jelikož pre i post workout obsahuji jen 10g aminokyselin v 50g to je na moji váhu když vážim 80 kg dávka 60g pre i post workáče (24g aminokyselin) a ty u all in one pišeš že je max dávka 60g volných aminokyselin což znamená že pro maximální efekt by muselo být eště k tomu pre a post workoutu eště 70g amg all-in-one? Tudíž před snídaní 40g all ina před obedem 40g a před treninkem a po treninku pre a post?

snad se v tom vyznáš :D

Martin Motl Offline

jehnedak

14.10.2015 15:25

Odpovědět

Vyznám :)

Jo, pokud chceš denní maximální dávku ESENCIÁLNÍCH anabolických aminokyselin, tak ano, je to 70 g Drinku, 50 g PreWorkoutu a 50 g Post-Workoutu.

Osobně bych dával spíš 40 g Drinku ráno, 50 g PreWorkoutu před tréninkem a 80 g PostWorkoutu po tréninku. Pokud jde o tréninkový den.

Jinak těch 100-120 g Drinku denně, pokud chceš maximální anabolizaci v den mimo trénink.

Naposledy upraveno 14.10.2015 15:34

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

14.10.2015 15:33

Odpovědět

dík tetsuo a jak to vypada s tim amg-collagen?

Martin Motl Offline

jehnedak

14.10.2015 16:44

Odpovědět

Zítra-pozítří. Ale bude tento týden v pohodě.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

14.10.2015 17:00

Odpovědět

Začal jsem teď dávat AMG all in one i ráno před snídaní.Dávám 20g a poté za cca 10-15 minut si dám vločky (cca 50g)+ vetšinou ovoce.Je to takhle v pohodě nebo bych měl něco poupravit ?

Gregor

03.11.2015 09:00

Odpovědět

Naprosto v pohodě. Ono je to v podstatě vymyšleno pro ten účel, aby se to takhle dávalo před jídlem. Z čistých aminokyselin se maximum svalů nevybuduje.

Naposledy upraveno 03.11.2015 12:37

Kamil Fila Offline

Tetsuo

03.11.2015 11:53

Odpovědět

amg max stronger hrozně pění, stejně tak jako post a pre-workout, ale amg-all-in-one ten nepění skoro vůbec.

Jakto? Pak ten pre a post workout jdou hrozně blbě míchat.

Martin Motl Offline

jehnedak

13.11.2015 20:23

Odpovědět

1) Osobně v tom pěnění u jednotlivých nápojů nevidím moc rozdíl. Teď jsem si nasypal Pre-Workout jednu odměrku do vody a většina prášku se rozpustila jen tím, že klesla na dno. Pak jsem dvakrát OBRÁTIL šejkr tam a zpátky a bylo to rozmíchané už skoro úplně.

Jasně, když se šejkrem zatřese, vznikne pěticentimetrová vrstva pěny a prášek se rozmíchaný dokonale. Jenomže, ta pěna opadne kompletně DO MINUTY. Čili vlastně nevím, co na tom řešit.

Proč by někdo měl pít nápoj IHNED po rozmíchání? Nejde minutu počkat? Nápoj vydrží rozmíchaný i několik hodin (třeba i přes noc), aniž by se začal rozkládat a páchnout.

Pre-Workout se má pít půl hodiny až hodinu před tréninkem, tak nějaká minuta sem nebo tam, je úplně podružná.

Post-Workout si zase jde rozmíchat před tréninkem a nechat ve skříňce v šatně, nebo těsně předtím, než jde člověk do sprchy.

Fakt bych to víc neřešil. Není to limonáda pro děti, ale funkční sportovní suplement.
2) Obecně pění nápoje, kde je a) více aminokyselin, b) více extraktů (hlavně zelený čaj). V před- a potréninkovém nápoji je víc čaje, řepy, hlohu apod.

Naposledy upraveno 14.11.2015 11:33

Kamil Fila Offline

Tetsuo

14.11.2015 11:32

Odpovědět

asi jo.

Jen mě zarazilo to že když rozmícháš 60g all in one v 600ml vody tak to klidně v tom shakeru zamícháš, kdežto pre a post už ne a musíš to dát do dvou nebo si to 2x namíchat. Toď bylo vše.

Dík tetsuo za vysvětlení :)

Martin Motl Offline

jehnedak

14.11.2015 13:16

Odpovědět

V pohodě.

V první verzi jsem do AMG nápojů dával i rhodiolu, sumu, fenugreek a punicu a ta pěna byla hnědá a moc si nesedala. Navíc v nápojích byla cítit hořkost. Tak jsem ty extrakty postupně redukoval na ty, které dělají co nejméně pěny. Ale zase - zachovával jsem funkční dávky.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

14.11.2015 13:22

Odpovědět

Re: AMGk

znamena to ze tato nova verze pripravku AMG obsahuje "mene" slozek nez verze puvodni?jakozto cloveka ktery nema s puvodni verzi zkusenost me to zarazi..vetsina veci se totiz pri zmene receptury chova naopak a slozky spise pridava nez ubira ..ale je pravda ze v tomto smeru nejsem uplne "zasveceny"

Naposledy upraveno 14.11.2015 13:51

Mamuka Gorgodze Offline

Mamuka

14.11.2015 13:49

Odpovědět

Ježišmarja, naopak.

To, co teď prodáváme, obsahuje NEJVÍCE složek ze všech produktů, co jsme kdy prodávali. A obsahuje to víc látek než libovolná formule od Reflexu, Amixu nebo teď Hero od Extrifitu.

Ale v VÝVOJOVÉ fázi jsem tam zkoušel nacpat ještě víc věcí, jenže už to opravdu přestalo být pitelné. Tak jsem udělal drobný kompromis.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

14.11.2015 14:09

Odpovědět

diky za vysvetleni..zarazilo me prave ze jsi psal o te rhodiole,sume atd. v te prvni verzi a potom jsi napsal ze jsi ty extrakty redukoval.uz tomu rozumim..diky

Mamuka Gorgodze Offline

Mamuka

14.11.2015 14:15

Odpovědět

Omlouvam se, jestli uz to tady bylo nekde receco a spatne jsem hledal. Jsou v AMG Max Stronger veskere aminokyseliny ve volne forme? Porad se zarazim nad pomerne nizkou cenou, kdyz srovnam treba EAA od Energybody, ktere stoji asi 2x tolik a pritom Energybody je primym vyrobcem, takze by ta cena mela byt o to nizsi. Diky za reakce.

Tuki08

29.11.2015 17:18

Odpovědět

Úplně všechno je ve volné formě. Vázaná forma jsou proteiny a ty tam nedáváme. Bylo by to i vidět - nápoj by měl mléčnou barvu.

Pro zajímavost - nejdražší aminokyselina je histidin a ten tam nedáváme ze dvou důvodů.
1) Nebylo zjištěno, že by jeho přidávání zvětšovalo svalovou hmotu
2) Dá se předávkovat a způsobuje kopřivku

Jinak, pochybuju o tom, že jsou prvovýrobci. V EU se berou suroviny od tří velkých dodavatelů, kteří sami nedělají konkrétní značky.

A musej na tom mít marži jak svině. Fakt násobné stovky procent.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

29.11.2015 22:58

Odpovědět

426 příspěvků
Strana 18 ze 27

Vytisknout