Rhodiola

24 příspěvků
Strana 2 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Rhodiola

zmeskin: ahoj, zdravim,
potrebuji poradit, zda li tato rhodiola ...
to ti pořád vyjde levněji rhodiola z místního shopu Rhodiola kapsle
100tobolek po 200mg extraktu 4%ros, tusim 1%sal. za 199,-
navíc body-test to má v tobolkách a ten Novantis je v tabletách. jenom si přečtu složení těch tablet (plnidla atd.) a nebral bych to.

Naposledy upraveno 30.06.2017 11:13

Upraveno moderátorem jk22 30.06.2017 14:39

Petr Špryňar Offline

graves9

30.06.2017 11:13

Odpovědět

Chtěl bych se zeptat, zda vzniká tolerance na rhodiolu ?
Budu muset časem zvyšovat dávky ?

Miroslav Michálek Offline

Cronos

29.07.2017 15:50

Odpovědět

Při pravidelném užívání vzniká do určité míry tolerance u podstatné většiny látek (od léčiv přes rostlinné extrakty - tedy vč. rhodioly.
Časem se může také vyvíjet i tachyfylaxe nebo down-regulace receptorů atd.

Vyhnul bych se obligátnímu zvyšování dávek, a spíš bych si přesně vymezil cykly a pravidelně (konkrétně tady rhodiolu) ji vysazoval a nasazoval.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

29.07.2017 18:36

Odpovědět

Chtěl bych se zeptat, jestli v současnosti ty kapsle rhodioly prodávané zde v eshopu obsahují 100 mg nebo 200 mg standardizovaného extraktu? Já tam pořád vidím 100 mg, je to chybné? Příp. proč to neopravíte? Děkuji za odpověď.

Tomáš Pitner Offline

tom4096

před 3 týdny

Odpovědět

tom4096: Chtěl bych se zeptat, jestli v současnosti ty kapsle rhodioly prodávané zde v eshopu obsahují 100 mg nebo 200 mg standardizovaného extraktu? Já tam pořád vidím 100 mg, je to chybné? Příp. proč to neopravíte? Děkuji za odpověď.
Zdravím,

dobíhaly staré etikety se starým složení. Nyní prodáváme již se 100 mg v tobolce i se správným složení.

Jakub Lonský Offline

jakublonsky

před 3 týdny

Odpovědět

jakublonsky: Zdravím,
dobíhaly staré etikety se starým složení. Nyní prodáváme již se 100 mg v tobolce i se správným složení.
Objednával jsem minulý týden, na webu bylo uvedeno 100 mg v tobolce, na etiketě je 200 mg v tobolce. Etiketa je tedy stará a v tobolce je opravdu jen 100 mg?

Ještě jsem se chtěl zeptat, neměnili jste nedávno složení zeleného čaje? Jsem přesvědčen, že v době objednávky bylo na webu uvedeno 700 mg extraktu na kapsli (z toho 100 mg EGCG) a dostal jsem 500 mg na kapsli (z toho 70 mg EGCG). Děkuji za odpověď.

Tomáš Pitner Offline

tom4096

před 2 týdny

Odpovědět

Zdravím,

máte ještě silnější verzi rhodily.

Co se týče zeleného čaje, tak tam tomu bylo naopak. Změny probíhali v jeden den a kolega to nestihl odfiltrovat tak aby nedošlo k této situaci.

Dávka je tedy 500 mg zeleného čaje na tobolku a s tím spojené množství jednotlivých složek obsažených v zeleném čaji.

Prosím, ozvěte se před příští objednávkou na info@nutri-exact.cz a zařídím "bolestné".

Děkuji za pochopení.
Jakub

Jakub Lonský Offline

jakublonsky

před 2 týdny

Odpovědět

jakublonsky: Zdravím,
máte ještě silnější verzi rhodily.
Co se týče zeleného čaje, tak tam tomu bylo naopak. Změny probíhali v jeden den a kolega to nestihl odfiltrovat tak aby nedošlo k této situaci.
Dávka je tedy 500 mg zeleného čaje na tobolku a s tím spojené množství jednotlivých složek obsažených v zeleném čaji.
Prosím, ozvěte se před příští objednávkou na info@nutri-exact.cz a zařídím "bolestné".
Děkuji za pochopení.
Jakub
Dobře, děkuji za objasnění a vstřícnost.

Tomáš Pitner Offline

tom4096

před 2 týdny

Odpovědět

24 příspěvků
Strana 2 ze 2

Vytisknout