Fenugreek

46 příspěvků
Strana 3 ze 3

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Fenugreek

0,2mg na 1kg, takže to vychází tak na 15-20mg, když jsou tablety po 5mg. Nalačno a nějakou dobu po tom nejíst, protože inzulín prý neguje účinky. Ale jinak je to dle mě zbytečná investice celkem.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Ragu Offline

ragu

18.11.2014 22:54

Odpovědět

Venec: Karle, jak by jsi dávkoval yohimbine spis na spalování tuku než libido?
Má to význam jet samotný nebo lepsi v nejakym stacku? Díky
Samotný je to nic moc. Dobré je ho dávat v dietě nalačno před kardiem, se sachrama není moc kámoš, jak říkal Ragu, a pak zbytek dne pokračovat třeba clenem.

Adam Strnad Offline

Mr.-Greatness

18.11.2014 23:05

Odpovědět

Pro spalovací účinky je vůbec nejlepší ho nekupovat a za ušetřené peníze koupit víc clenu.

Ragu Offline

ragu

19.11.2014 00:09

Odpovědět

ragu: Pro spalovací účinky je vůbec nejlepší ho nekupovat a za ušetřené peníze koupit víc clenu.
Co já vím tak Yohim pálí,jen musíš dát pryč sacharidy a pořádně zatopit pod kotlem.

Sebastián Offline

Peck-Deck

19.11.2014 14:45

Odpovědět

Takhle ti to bude pálit i bez yohimbinu. Podle mě to prostě funguje někde na úrovni legálních spalovačů.

Ragu Offline

ragu

19.11.2014 15:20

Odpovědět

ragu: Takhle ti to bude pálit i bez yohimbinu. Podle mě to prostě funguje někde na úrovni legálních spalovačů.
Myslíš Carnitin ? :D

Sebastián Offline

Peck-Deck

19.11.2014 15:42

Odpovědět

Osvědčené kombo karnitin, celofán a oteplovací legíny Hot Shapers z teleshoppingu.

Ragu Offline

ragu

19.11.2014 15:49

Odpovědět

Mně třeba kombo T3 + yohimb vyhovovalo víc než T3 + clen. Ať to bylo lepší pálení tuků, libido (na clenu se mi nějak nechce), nebo vedlejšáky.

Naposledy upraveno 20.11.2014 07:48

Dominik Vidourek Offline

Nokten

19.11.2014 22:14

Odpovědět

Nokten: Mně třeba kombo T3 + yohimb vyhovovalo víc než T3 + clen. Ať to bylo lepší pálení tuků, libido (na clenu se mi nějak nechce), nebo vedlejšáky.
A jak si na tom byl po skonceni t3?Cetl jsem zajimave veci o ektomorfech co dali par t3 kur a totalne si tim prekopali metabolismus a stali se z nich slusni mezomorfove.

To pro me zni suprove:),taky by me zajimalo jak treba snasej endomorfove vysazeni t3.

Karel bude vedet

Sebastián Offline

Peck-Deck

20.11.2014 15:15

Odpovědět

Peck-Deck: A jak si na tom byl po skonceni t3?Cetl jsem zajimave veci o ektomorfech co dali par t3 kur a totalne si tim prekopali metabolismus a stali se z nich slusni mezomorfove.
To pro me zni suprove:),taky by me zajimalo jak treba snasej endomorfove vysazeni t3.
Karel bude vedet
Jsem endomorf. O změně somatotypu nic nevím.

Jinak je jasný, že se na tebe bude lepit tuk zpátky, ale záleží jen na stravě.
Celkem dlouho vyklesávám a tím se to snažím minimalizovat.

Dominik Vidourek Offline

Nokten

20.11.2014 18:14

Odpovědět

Je to přesně tak, důležitý bude hodně pomalu vyklesávat a držet stravu.

Ragu Offline

ragu

20.11.2014 20:20

Odpovědět

Ahoj, našla jsem tuhle diskuzi dost pozdě, ale pokud je to stále aktuální, z vlastní zkušenosti mohu poradit: na povzbuzení ženské sexuality funguje maca peruánská. A docela znatelně (v útočných dávkách).
Pokud jde o prsa, řekla bych, že jejich význam (estetický) se dost přeceňuje... Operace z mého pohledu nic moc estetického zpravidla nepřinese, některé extrakty mají estrogenní účinek (pueraria mirifica, mexican yam), takže se po nich prsa trochu napnou, ale spekuluje se o jejich možném karcinogenním účinku. V podstatě cokoli má estrogenní účinek může zvýšit riziko nádorů prsu (včetně hormonální antikoncepce). Já bych si s tím nezahrávala.
A fenugreek, i kdyby byl zázračný, divím se, že to tu nikdo nezmiňuje, ale bože, ten smrad! Jedla jsem ho pár dní a celý dům smrděl jako továrna na javorový sirup.

Madeleine

04.12.2017 19:20

Odpovědět

ragu: Tak na libido třeba yohimbine z těch přírodnějších věcí. A nebo pak kamagra, tadalafil etc.
Na prsa, byť to nechceš slyšet, pomůže asi jen skalpel.
Ahoj, chci se zeptat na ten tadalafil. Máš s tím nějaké osobní zkušenosti? My už s přítelem bohužel musíme uvažovat i o něčem takovém, má poruchy erekce a snažíme se to ještě nějak zachránit. Už byl u nás na spadnutí i rozchod kvůli tomu :/ Budu ráda za jakýkoliv info, díky.

Alicinka

před 4 týdny

Odpovědět

Tak ona erekce je hlavně otázka psychiky, vnitřní pohody. To, co si doma nastavíte za atmosféru.

Krev by neměla být hustá - čili dost pít, vodu, čaje... 2 litry denně minimálně, spíš víc

Krev se dá ředit pomocí MSM, některé zeleniny (ředkvičky, okurky)

Prokrvení přes den - niacin-vit B3, rhodiola

Zlepšení produkce NO2 - citrulin, arginin

Obecně je dobré zvýšit příjem tří věcí: zinek, hořčík, vitamín D3 - ze stravy i suplementů

Pomáhá zhubnout (každých pár kilo tuku snižuje estrogeny), nabrat nějaké svaly (každých pár kilo zvyšuje testosteron), víc spát (zvyšuje růstový hormon).

Ideální je posilovat 2-3x týdně (45-60 minut) a dělat 1-2x týdně aerobní aktivity (od 15 intenzivních minut po 30-40 minut lehčích).

Tadalafil zlepšuje produkci NO2 taky. Ale nevyřeší dlouhodobé problémy.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 4 týdny

Odpovědět

46 příspěvků
Strana 3 ze 3

Vytisknout